שרשור פרק 308

M r s J o n e s

New member
../images/Emo58.gifשרשור פרק 308

אני היחידה שראתה?! אחד הפרקים היותר טובים של העונה..פתאום אתה מבין כמה הדמויות התבגרו והשתנו מהעונה הראשונה או כמו שצ'ק אמר לסרינה שהיא צריכה להשלים עם בלייר וזה לא כמו בימי קונסטנס שהיא הייתה באה להתיישב לידה במדרגות והכל הסתדר. סרינה ממש מעצבנת העונה,מדמות חיננית ומעניינת היא נהפכה לנודניקית רצינית. נראה לי שאני היחידה שאוהבת את צ'אק ובלייר בתור זוג.בעיניי,הם מתעלים על עצמם כשהם ביחד,וצ'אק פשוט מקסים.מדהים לראות כמה שינויים הוא עבר,ואיך מנער מתהולל ומפונק למדי הוא נהפך לאיש עסקים מכובד וגבר של אישה אחת.. ועוד מילה על דן ואוליביה-הם בלתי נסבלים!!דן פשוט גבר רכרוכי! איכשהו הסיפור בינו לבין סרינה באמת עבד,אבל אוליביה?!הסיפור ביניהם פשוט לא אמין!מספיק לשדך לו סופרגירלס.. ומילה אחרונה ודי-להעיף את ונסה לאלתר.היא פשוט בלתי נסבלת.כבר 3 עונות היא בלתי נסבלת.כמה עוד?!

Slow Cheetah

New member
את יכולה לעזור לי למצוא איך לראות?

חיפשתי מלאאאאאאאאא זמן ובכל מיני מקומות ולא מצאתי. אם את יכולה, במסרים רק

אני רואה בימי שישי...

כשיש שידור חוזר כי ימי שני יש תוכנית אחרת שאני אוהבת לראות

אני ממש אהבתי את הפרק

אבל לא הבנתי, מי בסוף ארגן את הטביעה המזוייפת? וOMG בלייר מלכה. סרינה מעצבנת. הגיע הזמן שמישהו יפתח לה את העיניים ויגיד לה כמה היא דפוקה

Born To Try1

New member
פרק מעולההה../images/Emo58.gif

אולי הכי טוב של העונה. צ'אק ובלייר-מדהימיםםםם

Born To Try1

New member
מישהו שוב יכול להסביר לי...

מה רע בונסה??
היא מוסיפה הרבה לסדרה ויש לה אחלה תכונות-היא חכמה, היא דעתנית, היא חברה טובה-(נתעלם מהנפילות), היא מוכשרת, ישרה ברוב המקרים, כמובן שגם לה יש חסרונות אבל מה כ"כ מעצבן בה\רע בה, שאנשים לא אוהבים??

Born To Try1

New member
כן אבל בד"כ

כשכולם אומרים שהם שונאים אותה, הם מתכוונים לדמות ולא לשחקנית. השחקנית מדהימה לדעתי. ונסה נחמדה. היא לא בלייר, היא ל סרינה שהן שולטות ומדהימות אבל מה מעצבן בה?? זה כמו שאני אגיד פתאום שג'ני מעצבנת... פשוט משהו שאף פעם לא ברור לי.

Born To Try1

New member
אממ אולי אף אחת מהן?../images/Emo3.gif

באמת אף אחת לא מעצבנת! אם יש מישהו שמעצבן אותי זה נייט כי הוא אף פעם לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. אבל אני לא בטוחה לגביו העונה, בנתיים הוא בסדר

TetiBETTY

New member
דן מעצבן שכמו בכל עונה יורדים עליו,

צוחקים עליו, משקרים לו...והוא סולח מיד כמו איזה PUSSY!!! שיהיה גבר כבר!!

Born To Try1

New member
חח אוקיי,

לסיכום הדברים-דן, נייט, ג'ני ואוליביה מעצבנים אני מניחה שיש סיבות אבל עוד לא קיבלתי תשובה: מה מעצבן בונסה?? כי שלא כמו שאר הדמויות, רוב הצופים יגידו שונסה מעצבנת

למעלה