שרשור פרק 308

JAP Noa

New member
פרק מצוייייייייייייין../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

הסיפור עם השירותים היה ענק
עד כמה טוב זה היה כשהוא אמר לסרינה שהוא לא רוצה לדבר עם האקסית שלו על הנוכחית שלו, כשהאקסית שלו יוצאת עם האקס של החברה שלו..ה' שיחזרו כבר להיות ביחד והחייים שלנו יהיו יותר קלים!! חוצמזה שאני חייייייייייבת להגיד שאני ממש שונאת מה שנהיה מבלייר, ואני יודעת שאני בעמדת מיעוט, אבל בחייייייי ממתי היא כזאת רכרוכית? חשבתי שהיא התגברה על האופי הגיייי הזה. אבל באמת שהיה מצחיק. וממממממממממממממממהזה נפלתי שהחברה של בליייר הייתה זונה. וסוףסוף הייתה עלילה לנייט!! ווווהו. כבר חשבתי ששכחו אותו. והקטע עם מולי בסוף. דממממממ. מפתיע ממש. שימשיכו לעשות את הפרקים ככה ומבחינתי הם שוב על הגל

Robin Sparkles

New member
../images/Emo58.gif

אני לגמרי מסכימה איתך בקשר לבלייר.בגלל זה שמחתי כ"כ שהיא וסרינה ניתקו קשר. המשפט שדן אמר לסרינה היה ענק

יכול להיות שלא ישדרו את פרק 9 :-\

נכנסתי ליאהו ונתקלתי בכתבה הבאה http://news.yahoo.com/s/ap/20091104/ap_en_ot/us_tv_gossip_girl_complaint (הכתבה מכילה ספוילרים בקשר לפרומו ששודר לגבי הפרק הבא..) למי שלא רוצה להרוס לעצמו מדובר על זה PTC (Parents Television Council) לא רוצים שישדרו את הפרק הזה כי יש בו תכנים לא בשביל בני נוער...

JAP Noa

New member
ווואי איזה תרגיל יחצ"ני../images/Emo6.gif

בדוק בסוף ישדרו.. אבל מממממש מעניין מה יש שם שהם עד כדי כך מתנגדים, הרי כל הסדרה הזאת לא ממש מתאימה לבני נוער

JAP Noa

New member
אבל כבר היו דברים מעולם..

ובטח לא יראו כלום.. קיצר סתם מתחסדים..אבל כמו שאומרים, אין דבר כזה בד פובליסיטי.

Robin Sparkles

New member
אז שהמושפעים הקטנים לא יראו!

יש הרבה בוגרים שיכולים לראות...היו מקרים יותר גרועים בעבר. (בסדרות אחרות כמובן).

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif

בתכלס, מרוב שהתעסקתי בשלישייה המדוברת בפרק הבא (לאחר כל הספוילרים בסוף יהיו אוליביה-דן-וונסה, קצת מטריד) לא התלהבתי במיוחד מהפרק הנוכחי. היה סבבה, לא יותר. לא משהו שיצאתי ממנו בוואו כמו שאני נוהגת לצאת מפרקים של GG, אבל מצפה מאד לפרק הבא, למרות שאני לא רואה בשלישייה הזו משהו מעניין, אלא יותר מטריד, נחיה ונראה :]

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifפרק בסדר

כאילו לא היה כול כך מעניין אבלל דייי אני לא רוצה שבלייר וסרינה רבות ואני מאוד אוהבת את בלייר איך שהיא התשנתה ועכשיו היא רצינית וזה.. וצ'אק ובליירר33> כמו כול פרקקקק

למעלה