ספיישל לסדרה NINE TAILED FOX

Gitana

New member
../images/Emo59.gifספיישל לסדרה NINE TAILED FOX../images/Emo59.gif../images/Emo140.gif

NINE TAILED FOX שמוכרת גם בשמות "Forbidden Love" ו"Gumiho" היא סדרה קוריאנית בת 16 פרקים ששודרה בערוץ KBS2 מיולי ועד ספטמבר של שנת 2004. הסדרה התחילה אמנם עם רייטינג של 13.1% אך הרייטינג היה במגמת עליה והפרק האחרון זכה לרייטינג של 28.8%.

Gitana

New member
העלילה../images/Emo63.gif

סי יון משתייכת לזן של השועל בעל 9 זנבות. מדובר בקבוצה הניזונה מכבד של בני אדם שמתו. הם חיים שנים ארוכות בין בני האדם בלי שאלו ידעו על קיומם
. סי יון חיה בין בני האדם ונראית בדיוק כמוהם. ביום היא עובדת במוזיאון בעלי חיים היסטוריים ובלילה היא משמשת כאחת מהלוחמים הנבחרים של קבוצת השועלים של 9 הזנבות
. היא אחראית לשמירה על האיזון הרגיש שבין בני האדם ולבין הזן שלה. אך האיזון נשבר כש"שועל" מורד התחיל לרצוח בני אדם בכדי לקחת מהם את הכבד
. החוקר מין הו חשב שהרציחות קשורות לסוחרים בלתי חוקיים באברים ולכן, הוא מסתנן למקום המפגש שבו מתבצע הסחר באברים. זהותו האמיתית מתגלה והוא מצליח לשרוד רק בזכות התערבותם של השועלים הלוחמים סי יון ומו יונג שהגיעו לחסל שועל בוגד שהחליט להזין את עצמו בכבד אנושי. כעת למין הוא בעיה חדשה...הוא אמנם הצליח לשרוד בזכות אותם שועלים שהתערבו במקום האירוע אך כעת כשהוא יודע על קיומם האם הם יאפשרו לו להמשיך לחיות?
זהו פחות או יותר התקציר של הסדרה שלא חושף אפילו לא עשירית ממה שבאמת קורה בה...בגלל זה אני אף פעם לא מסתמכת על התקציר וברוב המקרים אני אפילו לא קוראת אותו וישר מתחילה לצפות בלי לדעת כלום על העלילה
.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifKim Tae Hee ../images/Emo41.gif

מגלמת את יון סי-יון, לוחמת בחירה של זן השועלים.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifJo Hyun Jae ../images/Emo41.gif

מגלם את השוטר יהון-סו שיוצא להילחם כנגד זן השועל שאחראית למות משפחתו.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifHan Ye Seul../images/Emo41.gif

מגלמת את הלוחמת בזן השועלים צ'ה-יי, היא אישה מושכת אך מסוכנת ותככנית שתעשה את הכל בכדי להשיג את רצונותיה.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifJun Jin../images/Emo41.gif

מו-יונג הוא לוחם בזן השועלים אף הוא והוא גם בנה של המנהיגה שלהם. מה שאומר שבעתיד הוא אמור להיות המנהיג הבא.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifPark Joon Seok../images/Emo41.gif

מגלם את דמותו של הלוחם ראנג, הוא ידידה הקרוב של צ'ה-יי.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifUhm Tae Woong../images/Emo41.gif

מגלם את דמותו של סא-ג'ון, לוחם בכיר ורציני וחברו הטוב של מו-יונג בנה של מנהיגת השועלים.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifLee Hwi-yang../images/Emo41.gif

מגלמת את דמותה של המנהיגה שין, אישה שאפתנית בעלת כוונות ניסתרות שחושבת אך ורק על עצמה.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifDok-go Young-jae../images/Emo41.gif

מגלם את דמותו של המנהל ג'אנג. מנהלה של יחידה סודית שמטרתה היא להשמיד את זן השועלים. שנים קודם לכן, ג'אנג איבד את אחותו הקטנה בגלל אדם-שועל שהיה חברו הטוב והפך לגיסו.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifKwon Hae-hyo../images/Emo41.gif

מגלם את דמותו של החוקר מון. מון הוא שוטר שעבר יחד עם שותפו מין-הו ליחידה הסודית לצורך לכידת השועלים.

Gitana

New member
יצא לי לראות אותו בלא מעט סדרות...

הסדרה הראשונה הייתה "סאם סון המתוקה", שם הוא היה השף במסעדה. אח"כ ראיתי אותו בפרק הראשון של "סופר רוקי" ובסדרות "מי אתה?", "What´s Up Fox?", וב"אייר סיטי".

Gitana

New member
שכחתי כמעט את "Winter Sonata¨...

גם שם היה לו תפקיד של החבר/בוס של הדמות הראשית...תמיד התפקידים שלו משניים אבלהוא שחקן טוב ומשעשע

Gitana

New member
../images/Emo41.gifKim Ji-woo../images/Emo41.gif

מגלמת את מין-ג'ו, אחותו הקטנה של מין-הו.

Gitana

New member
דעה אישית../images/Emo8.gif

דעתי על הסדרה:
את הסדרה הזו החלטתי לראות אך ורק בזכות הקאסט שלה אותו אני מכירה ואוהבת ברובו. אם היה מדובר בשחקנים שהם אנונימיים בשבילי אני לא בטוחה שהייתי מחליטה לצפות בה מלכתחילה מאחר וזאת סדרת פנטזיה
. השחקן הראשי הוא ג'ו היון ג'ה, שחקן אותו ראיתי לפני בדרמה "רק אתה" ועוד אז מצאתי דמיון בינו לבין היון בין, רק שהיון בין הרבה יותר יפה ממנו
. השחקנית הראשית היא קים טא הי אותה אני מכירה מהסדרות "סיפור אהבה בהווארד" ו"מדרגות לגן עדן". התפקיד פה היה תפור עליה...אהבתי את המשחק שלה
. את צ'ה-יי גילמה השחקנית שכיכבה ב"Fantasy Couple¨, זאת שחקנית שאני מאוד אוהבת למרות שפה היה קשה לחבב את דמותה
למרות שלא ציפיתי להרבה מהעלילה בסופו של דבר מאוד נהניתי
. מי שינסה לצפות בתחילת הפרק הראשון יתקל בסצנה לא קלה שבה מנהיגת ה"שועלים" ניזונה מכבד אדם אותו היא הקריבה
...הסצנה הזאת נראתה לי מאוד מוכרת ואז נזכרתי שראיתי משהו מאוד דומה בטלנובלה "רסיסטירה" ("קשר דם"). לשמחתי, בהמשך הסדרה חסכו מאיתנו סצנות כאלו קשות והעלילה הייתה מרתקת, מהנה ומותחת. היה בסדרה הזאת אהבה, שנאה, סודות ונקמה...גם הפעם לא היה חסר דבר. אני בטוחה שגם מי שאינו חובב של סדרות פנטזיה (כמוני) יוכל ליהנות ממנה ובגדול. בנוסף, פס הקול מקסים ומרגש!!!
בשורה תחתונה: סדרה מומלצת!!!

MaNcHi 135

New member
וככה הקוריאנים

השמרניים האלה תמכו בשידור הסידרה? אני בהלם!

למעלה