ספיישל לסדרה NINE TAILED FOX

Doe7

New member
../images/Emo51.gif על ההמלצה ../images/Emo13.gif

נשמע נורא מעניין ושונה מיתר הסדרות רק שאת הראשיות Kim Tea Hee - אני לא אוהבת... די עצבנה אותי ב- Bad Love וגם את Han Ye seul אני לא מסמפטת
עוד מימי Fantasy couple אבל זה נראה לי שונה - אולי אתן לזה צ'אנס
קומאו!

Gitana

New member
היא לא שיחקה ב"אהבה רעה"...

אלא ב"מדרגות לגן עדן"... את זו מ"אהבה רעה" גם אני לא אוהבת
באמת לא אהבת את האן יי-סאול??? אני ממש אהבתי את הדמות שלה ב"Fantasy Couple¨... לעומת זאת, פה קשה לחבב את דמותה כי היא על תקן ה"רעה" של הסדרה

mishi 1

New member
אהבתייי! מאוד!!

תשמעי לינה, זו הפעם הראשונה שאני חושבת שארוץ לראות... מיד
אני חולת פנטזיה ומה יותר טוב מפנטזיה קוריאנית? אפילו טרחתי שלא לקרוא יותר מידי מהעלילה כי אני מאמינה שכמה שפחות לדעת יותר טוב. הספיישל הכונס לקישורים בקטגורית סיקורים - קוריאניות
תודההה ! פשוט אהבתי
ואני אדווח

Gitana

New member
מחכה לדיווחים מהשטח!../images/Emo6.gif

אני מקווה שגם את תאהבי את הסדרה! שגרתית היא לא!
גם אני מעדיפה שלא לקרוא עלילה של סדרה כשאני עומדת לצפות בה... כמה שפחות לדעת יותר טוב! ככה כל אירוע קטן מסקרן ומפתיע
שמחה שאהבת את הספיישל
נהניתי להכין אותו

לולי מ

New member
לינושקה זה השמע מהמם ברמות../images/Emo24.gif

אני אוהבת דברים כאלה הבנות כאן לא מבינות אותי אני מקווה שזה פחות רומנטי ויותר אקשן עצבני אני הלכתי לשנס את מותניי ולראות
קומאו מכל ה
(אח את כותבת כל כך יפה את ההמלצות
)

Gitana

New member
קומאו!!!../images/Emo24.gif

שמחה שנהנית לקרוא!
עכשיו אני רק מקווה שגם תהני מהצפייה...
אי אפשר בלי קצת רומנטיקה...לדעתי, הרומנטיקה והאקשן שולבו טוב יחד!
בדר"כ אני לא אוהבת סרטי פעולה אבל מאז שראיתי את "זמן בין כלב וזאב" התחלתי ממש לאהוב!

relax2008

New member
לינה תודה! איזה כיף שאת פה כי

כבר קשה לי עם נענע מאז שהחליפו להם את המימשק תודה על אופן ההמלצה שלך על הסדרות אני מוסיפה אותן לתיקיה שלי (שרק תופחת אבל לא כל כך מתרוקנת...) גם שירשור התמונות שאת מוסיפה עוזר לי כי השמות לא תמיד אומרים לי הרבה קומאו
חלי

Gitana

New member
אני מבינה אותך...../images/Emo9.gif

המראה החדש של הפורום בנענע ממש מבאס...האפור כל כך מציק והאיטיות של הפורום בלתי אפשרית
אבל אני ממש לא רוצה לעזוב את הפורום...בזכות האנשים שם!
את הספיישלים אני אמשיך לעשות כאן כמובן וגם במתכונת מצומצמת (בלי פירוט דמויות ותמונות) בפורום נענע.

relax2008

New member
נכון האנשים שם נהדרים אבל ממש מסורבל

כל פעם שאני נכנסת לוקח לי שעה לקרוא הודעות ופעמיים כתבתי והתייאשתי באמצע עם האייקונים וכו' אבל אתחיל לבקר שם לא פייר כלפי דנה המקסימה לנטוש אותה

למעלה