הומור גיקים - שרשור תמונות ולינקים.

StriX Starlight

New member
../images/Emo6.gif הומור גיקים - שרשור תמונות ולינקים. ../images/Emo6.gif

ואני באמת לא אתפלא אם זה יתדרדר בשלב כלשהו לבדיחות סטייל: "אמר הקוטר להיקף: אפשר לקבל יחס?"

Marie Curie

New member
אוי, יש מלאאאא

Mathematician: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, and by induction - every odd integer higher than 2 is a prime. Physicist: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 9 is an experimental error, 11 is a prime,... Engineer: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 9 is a prime, 11 is a prime,... Programmer: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 7 is a prime, 7 is a prime,... Salesperson: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 9 -- we'll do for you the best we can,... Computer Software Salesperson: 3 is prime, 5 is prime, 7 is prime, 9 will be prime in the next release,... Biologist: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 9 -- results have not arrived yet,... Advertiser: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 11 is a prime,... Lawyer: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 9 -- there is not enough evidence to prove that it is not a prime,... Accountant: 3 is prime, 5 is prime, 7 is prime, 9 is prime, deducing 10% tax and 5% other obligations. Statistician: Let's try several randomly chosen numbers: 17 is a prime, 23 is a prime, 11 is a prime... Professor: 3 is prime, 5 is prime, 7 is prime, and the rest are left as an exercise for the student. Computational linguist: 3 is an odd prime, 5 is an odd prime, 7 is an odd prime, 9 is a very odd prime,... Psychologist: 3 is a prime, 5 is a prime, 7 is a prime, 9 is a prime but tries to suppress it,... ויש את זה: http://www.tufts.edu/~equinto/students/jokes.html וכמובן שיש גם את זה, אלוהי ההומור הגיקי: http://xkcd.com/849/ ולסיום, שאלה: מי יודע מהי פונקציה פרעחה? תשובה: פונקציה שיורדת לכל איקס.

mass

New member
באמת הבנת את הבדיחה של XKCD?

אם לא הייתי עושה את זה כל יום, בספק אם הייתי מבין.

Marie Curie

New member
לא, לא הבנתי

החלטתי לשתף בלי להבין ובעיקר בגלל שזה מאוד לא הצחיק אותי.
(ומאיפה אתה יודע מה *אני* עושה כל יום?) [אגב, קח קרדיט על החתימה שלך. היא גם מצחיקה.] {וזהו.}

mass

New member
לאור העובדה שאת כותבת פה כל היום

לא סביר שאת כופלת פונקציות גל.

mass

New member
פעם למדנו על

עומק החדירה של גלים עומדים במיתר קשיח.

אפרופו מבחן

יש לי מרצה (בתקווה שאני לא אצטרך קורס חוזר) שמספק לנו הופעות של רועי לוי בחינם אצלו בשיעור. מועד א האחרון הוא ירד על אוכל של פולניות וגרם לנו לשאת תפילה לנצחונה של מכבי. אתמול היה מועד ב, ומזל שמכבי נצחו, אחרת הייתי צריכה לחשוש לציון שלי. אחת מהשאלות שהוא שאל (ואני מצטטת מילה במילה): לבי"ח הגיע חולה עם דלקות עור קשות בחלל הפה ובלשון. אצל אשתו הופיעו דלקות עור בנרתיק (מעניין מה הקשר?). לאחר בדיקה, הודיע להם הרופא, שדלקות העור נגרמו ממיקרואורגניזם שמועבר במזון, ומקורו בבן אדם. מה גורם המחלה? אותי, אישית, זה שעשע לראות את זה. שותפות שלי נחרדו.

Thumpers

New member
איכשהו ראיתי את השירשור הזה

וידעתי שתופיע פה. לא יודעת למה.

Thumpers

New member
אני לא יודעת מי זה.

אני מניחה שאיזה שרלטן כזה או אחר.

למעלה