הומור גיקים - שרשור תמונות ולינקים.

Light18m

New member
שמעתי

שהוא הכריח את כל העובדים שלו להוסיף את השם זריף לתעודת זהות.

innocence

New member
יש לו בלוג בתפוז - קומדיה נפלאה,

אני מזמינה אותך לחפש ולקרוא. באמת שהוא מצחיק נורא XD

ראיתי, הבנאדם חי בסרט אטומי ../images/Emo45.gif.

היחיד שהתעלה עליו הוא הבלוג של דודו טופז בימיו התפוזיים ( כשנה לפני התאבדותו, כבר אז מכתיבתו היה ניכר שהוא מאבד את זה במהירות בזק - היה נכנס באחמד טיבי עם קללות ואיומים איזה פעמיים בשבוע בפוסטים ארוכים והזויים ברמות אחרות לגמרי)
.

Light18m

New member
האוסף של המכתבים האלה?

אם קוראים אותם כאילו שהוא התכוון לזה ברצינות זה באמת מצחיק, אבל אין סיכוי- הוא כותב את זה בשביל לנסות להצחיק וזה קצת מתאמץ מדי.

innocence

New member
לצערי הוא לגמרי כן מאמין,

יש לו גם קהילה של מאמינים, הוא "הילר" כזה שמפרסם בעיתון על כוחות ובלה בלה.. הוא באמת חי בסרט שהוא איזה עילוי רוחני.

Light18m

New member
אם כך

אם הוא באמת מאמין בזה- הבלוג מצחיק. אם יש לו קהילה של מאמינים- זה עצוב.

elcool

New member
אבל זה פלאסיבו...

יש הסבר ארוך למה פלאסיבו שבא ממבו-ג'מבו שרלטני זה רע, אבל בסך הכל אפשר לסכם את זה כ: פלאסיבו = יש השפעה של פלאסיבו תרופה אמיתית = השפעה של הטיפול + השפעת פלאסיבו מה שאומר: תרופה אמיתית > פלאסיבו. כמו כן, זה יודע ויש מחקרים שמוכיחים את זה, שכמה שהפלאסיבו יותר יקר, ככה הוא יותר "עובד". ואורן זריף יודע את זה טוב מאד, ומוכר שמן נחשים במחיר מופקע לאנשים תמימים.

נכון, אבל כל עוד בשורה התחתונה

הם יותר בריאים מה"טיפול" שלו מאשר מרפואה קונבנציונלית, מה זה משנה
? לא שאני מאמינה שהם יותר בריאים, או שיש לו כוחות
. סה"כ יש או לאסור את הפעילות שלו או להתעלם ממנה, לדעתי. מי שמאמין בחרטא שלו - אולי אחרי הכל מגיע להם כל הסיפור הזה ושישלמו. טמטום זו מחלה קשה וברוב המקרים תורשתית, עם זה אין מה לעשות... במה הרבנים המברכים למיניהם שונים ממנו
?

זה מבחן משנה ב'?! ../images/Emo2.gif

אני לא יודע פיזיקה בכלל והייתי מסוגל לענות על השאלה הזאת. וגם, לול על ו', וכאלה

זה נראה מגוחך והוא נראה פאתט,

אולם קבל זווית אחרת: הבנאדם לא מזיק לאף אחד. הבנאדם בא לו להסתובב על עקבים ובתחתונים, הכל ורוד, הוא יודע שהוא זקן ושמן אבל על ה
שלו מה הסביבה חושבת, הוא זורם עם עצמו והוא מאושר
. או זווית אחרת נוספת: הבנאדם חולה נפש, הוא חי בסרט שהוא כוסית
. עוד זווית: פורים בקליפורניה. עכשיו הוא תותח על, אה
. איך שהזווית משנה את התוכן
...

למעלה