חבר'ה שימו לב

ayeltush1

New member
גורר יהורססססססססס!!!!

בטח זאת הרגשה מזה כפית לעבור ומשקפים לעדשות זה שינוי גדוללללל שמחה בשבילךךךךךךךך גור אתה יפיוף בכל מצבבב!!! ואל דאגה אתה תתרגללללל באהבה איילתוש אחותך לתמיד

גור תתחדש../images/Emo22.gif

איזה עדשות אלה? שאתה צריך להרכיב אותן זמן מסויים ואך כך להוריד, ואלר כמה זמן זה משפר לך את הראייה? מה אתה מעדיף משקפי ראייה , או עדשות? גם אני מרכיבה משקפיים.

../images/Emo6.gif../images/Emo2.gif../images/Emo24.gifסחטיין ../images/Emo70.gif מזל טוב ../images/Emo70.gif

זה לא אותו הדבר כמו עם משקפיים
(חוץ מהעובדה שהמשקפיים מחליקים לפעמים [חחחח כמו אצל המורה שלי...] ויש את הקו הזה בין הזכוכיות...) יש לך הרי מצלמת אינטרנט (אם אנ'לא טועה...) אז תצטלם, תשלח ואנחנו נראה

זה ממש לא משקפיים,

זה ממש על העין, לקח לי היום שעה, בלי להגזים, לכניס את שתיהן לעיניים, זה לא קל.... עוד רגע תהיה תמונה....

וואי תתחדש!!!../images/Emo23.gif

למרות שגם היית יפה עם משקפיים אני בטוחה שאתה נראה יפה גם בלי!!!

יא!

צריך להתרגל..... חחחחח, לא נורא! אתה עדיין אותו גור מ-ד-ה-י-ם שכולנו מכירים!

ayeltush1

New member
יא איזה כוסון חח !!!

איזה מדהיםםםםםםםםםםםםםםםם תתחדשששש חולההההההה עליךךךךךךךךך אתה האח הכי הכי הכי מותק שיש חח

1dana1

New member
חחחח איזה חתיך !! אלוהיםםםםם

גור יקמצן.. יש לך כלכך הרבה יופי.. ויש אנשים כל כך מכוערים.. אולי תתחלק איתם גם?? אתה שומר את כל השלמות לעצמך !! איזה חוצפן !! חח סתאאאםםם צחוקים... תשיר משו.. חח

shahafs

New member
מזל טוב!!

מ-ז-ל ט-ו-ב-!-!-!-! ת ת ח ד ש ! אני חדשה קוראים לי שחף!!

הורס!!! חחח וכנס שניה

ואוא תה מדהיםםםםםםםםם עכשיו באמת נהייתה מושלחם{לא שלא הייתה ליפני כן
}חחחח שמע...אני כבר 4 שנים עם עדשות...זה עולמי.....וזה חרא של דבר אבל זה יותר טוב ממשקפים שזה יאקי...{חחח משפט פיצולי לגמרי..}חחח אני מבינה את עצמי...ואתה תכף תתרגל....!!!!!!! אוהפתותך עם עדשות או בלי עדשות...!!!

למעלה