היום יום שישי!

היית בהפגנה? לא ראיתי סיני...

תן לי סימן שאדע מי אתה. אגב, ביום ראשון בעוד שבוע וחצי תהיה הפגנה נוספת נגד בר-אילן, הפעם בכיכר רבין בת"א. את ההפגנה מארגנים החברים מנוער מרצ. פרטים במהלך השבוע הבא.

adam boy

New member
לא ראית...

אותי?,אבל אני ראיתי אותך
אני הייתי צמוד לגדר ואת היית מעבר לכביש כשדיברת במגפון.

lifegirl

New member
גמני! ../images/Emo60.gif../images/Emo60.gif../images/Emo26.gif

עברתי טסט
נפגשתי עם חברה שאני אוהבת ולא ראיתי מליון זמן (שבוע)
ההורים שלי טסו לחו"ל ל-10 ימים
השאירו לי בית
ואח
קטן ומעצבן
אבל הוא אתמול לדודים לזמן בלתי מוגדר (יתכן שיחזור מחר, יתכן שלא יחזור אף פעם.. נראה כבר...).
הבילויים הופיעו בכפ"ס. בחינם.
והיה ממש כיף
פגשתי מלא א/נשים שאני אוהבת...
וחברה סיפרה לי שהיא טבעונית כבר חודש...
סיימתי לקרוא את פעמון הזכוכית.
מומלץ
דיברתי עם מלא א/נשים מהדמוקרטי (אני אמורה לעשות שם שירו"ל בשנה הבאה...)- והן היו ממש נחמדות אלי... (נקווה שימשך כך כל השנה)
ישנתי כ"כ הרבה... זה אמור להספיק לי לכל החיים, נראה לי...
שבוע מרובה
ים לכולן!!!

../images/Emo60.gif כל הארץ שבלולים שבלולים...

שבוע מלא כלום, ועם זאת היו בו מספר שבלולים בולטים שברצוני לחלוק עמכן:
יצאתי ליומכיף עם הכיתה מהקיבוץ! נסענו בטרקטורונים, עשינו רפטינג ושחינו בכינרת
בחוף מלא דבורים וג'יפה. כמו כן אכלנו במסעדה ערבית משובחת,
בה כולן סעדו בתרי גופות.
לא עבדתי אפילו יום אחד! החלטתי שאת השבוע שלפני היציאה לשנת שירות אני מקדיש לבטלה מוחלטת כמעט לחלוטין, ואני חייב לציין שמצד אחד אני ממש מצליח במשימה, ומצד שני
הבטלה נמאסה עלי במהירות.
היו שיחות נהדרות בצ'אט, ואף החלה להירקם מזימה פרו-טבעונית חשאית שאודותיה תקבלו מידע בהמשך.
נכשלתי בטסט ראשון בעיקר בשל טמטום של הבוחן. אני עד עכשיו משוכנע שהגיע לי לעבור...
ישנתי אצל חבר והיה הכי כיף בעולם, המשכנו את מקבצי השטויות הכתובים שלנו ואכלנו המון. (דוגמית לאחד מהמקבצים, המכונים גם "מושונים", ניתן למצוא כאן). הממ... זייהו למיטב זכרוני, בסך הכל שבוע מנחוס למדי שאעדיף לשכוח בהקדם הניתן. שבצ'לום! מאור

nirte

New member
../images/Emo60.gif ים!

החופש ממשיך!
עשינו מסיבת פיג'מות! היה כיף מאוד!
מישהו אמר משפט ממש מטומטם!: "למה אתה אומר שאתה צמחוני אם אתה אוכל את הפרה של השוקולד?"
אני לא זוכר מה היה השבוע אבל היה טוב!
אני לא יכול להגיע למפגש פורום
. תהנו לכם!
עדיין לא החלטתי אם אני הולך לסמינר.

TiNkEr BlAcK

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo99.gif

אז ככה:)
היה שבוע טבעוני רגיל לחלוטין:)
התווכחתי עם מישהו מממש עקשן על הצמחונות
הוא לא ידע יותר מה להגיד! הוא השתתק:)
והתנשקנו..:) היה לי מממש שבוע נחמד:))

שחררררררר

אז ככה זה הלך הא? ובקשר למה שדיברנו באיסי' זכרי להגיד לו שדניאלה מבאר שבע תבוא עליו

TiNkEr BlAcK

New member
כן בערך ככה זה הלך:))) אה ו..

תתחילי לפתח שרירים כי לא נראה לי שזה יקרה בקרוב..

../images/Emo60.gif../images/Emo60.gif

הסתבר לי שגם איילת מחיפה היא בחורה מגניבה ביותר, והיא עשתה דוכן ביום שלישי, בזמן שאני הייתי בהפגנה. ההפגנה הייתה מוצלחת ביותר.
אני מתכננת ליצור מצגת (או "גלרייה") חדשה לדוכנים של חיפה, כזו שתהיה יותר קלה. מחר והיום אני אארגן חומרים, ומתישהו בזמן הקרוב אני אשב על הפרוייקט.
סידרתי את הארגז של הדוכן בחיפה, ככה שיהיה יותר יעיל. כרגע יש בו יותר פליירים ממה שאפשר להעמיס על השולחן הקטנטן ששי משולם השאיר לנו.
אתמול מצאתי כלב וחתול מקסימים באחד מרחובות שכונתי האהובה.
(זה אומנם שבלול של שבוע שעבר, אבל לא נורא) - סיימתי לקרוא את "יש ילדים זיגזג" שורד השאילה לי. מוצלח ביותר!
הסתבר לי שאנשים בכל זאת רואים אותנו כשאנחנו עומדים בדוכנים.
מוגלי שוב הייתה מקסימה אלי, והעניקה לי שני חיבוקים בהפגנה. גם בונבונייטה העניקה לי חיבוק, אבל רק אחד
.
התחלתי להתרגל לחיות בלי וואלה, אבל אני עדיין רוצה את כל ההודעות משם. יש שם המון הודעות נפלאות, שאין סיכוי שאני אוותר עליהן.
מיכל מתנו לחיות לחיות חיפה החליטה שבתור מתנה ליומולדת (שעברה מזמן), היא תביא לי כלוב לחתולים (כזה שעוזר להביא אותם לווטרינר). את כל שאר המתנות העברתי לשאר בני המשפחה, כי לא נראה לי שאני אשתמש בהן.
החתולים תמיד נשארים מקסימים
בסוף המיצג של יום חמישי (לא מצאנו מישהו שיסיע את הדברים לדוכן) ניגשו אלינו חבורת אנשים, שלאחר מספר מילים נהיו לנו חשדות שהם מוגבלים.
לאננס יש מעיין גוש ליד העצמות של הלסת התחתונה. מחר אני אביא אותה לווטרינר, ונראה מה יהיה.
ורד הייתה חולה השבוע (וייתכן שהיא עדיין חולה...)

יום שבת ../images/Emo13.gif אבל הינה ה../images/Emo60.gifים שלי

שבוע מוזר בהחלט
התבטלו לי שוב המבחן בתנך השבוע
יש לי ולחברים שלי מקלט מאומץ שבעקרון הוא לחזרות שלהם (כי ש להם להקה) אבל הוא גם יהייה הזולה שלנו
שתי חברות שלי חזרו מח"ול
לא הלכתי להפגנה של הקרקס פה בעיר
התחלתי בצעדים (גדולים) לכיוון הטבעונות
ההורים שלי היו אתמול אצל חברים והיה שם עוד זוג חברים שלהם שהם טבעונים כבר בערך 30 שנה והם הרגיעו אותם
בעקבות זה אמא הכינה לי ארוחה טבעונית היום..
דיון מעצבן על הקרקס בפורום באר שבע.. (העיר שלי)

למעלה