על הפרק האחרון של

lilo 16

New member
מה?!

את חושבת שאנשים רואים את התוכנית הזאת רק בגלל כל הקטעים שיש שם? נשמה יש לי חדשות בשבילך זאת אחת התוכניות הכי טובות שראיתי. העלילה מעולה השחקנים ממש יודעים לשחק (עובדה שעד שלא קראתי את זה פה לא ידעתי שיותר מחצי מהם לא הומואים) וכולם לוקחים את התפקיד שלהם ממש ברצינות!!!! הקטעים האלה בכלל לא הסיבה שחצי עולם רואה את התוכנית הזאת אם אנשים רוצים לראות סרט כחול הם יכולים להשכיר אני אישית ממש לא מתלהבת מהקטעים האלה והם ממש לא עושים לי את זה הסדרה הזאת ממש לא סדרה כחולה!!

הסדרה הזאת מדהימה.....

כי היא משלבת נכון בין כל הפרטים! זה לא כל הזמן סקס! יש המון מתח בין הדמויות, וזה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה! בקשר לסרט חובבנים - זה הדבר האחרון שהסדרה נראית כמוהו!

אול-רייט

שיעור ראשון:
"בחורה שמתחרמנת..." = לינדזי
"צילומי פורנו של חברה שלה..." = מלאני.
"בחור שעושה סקס עם כל עובר ושב" = את מתכוונת לבריאן? נראה לי שכן...
"בחור שמקים אתר על סקס" = טד.
"בחור שמצטייר כמו ממש אדיוט שכל מה שיש לו בראש זה סקס..." = אין לי מושג.
"הבחור שמצייר" ג´אסטין. ======== סרט חובבנים? זו אחת ההפקות המקצועניות והטובות ביותר שיש כיום בטלוויזיה הישראלית. לא הבנתי את הטיעון שלך בנוגע לזה שלא מעניין אותך תקריב של עיניים... כאילו, הלוווו??? אני לא יודע מה בנוגע לנקודות אור ונכון, נכון שסקס הוא חלק גדול מהסדרה, מה לעשות? סקס הוא גם חלק גדול מהחיים. כנראה שמראש את מגיעה מתוך נקודת ביקורת, כנראה שמה שמתאים לך יותר לראות זה את "לחיי האהבה" ו"לגעת באושר". שם יש יותר סצנות "עמוקות" של "אהבה"...

צהלולים לך

אם הבנתי נכון, הטענה המרכזית שלך היא סדרה טובה היא סדרה בלי עירום וסדרה שיש בה עירום זה סימן שהיא לא טובה... זה אחד הטיעונים המטומטמים ביותר ששמעתי בזמן האחרון. חזרה בתשובה מהנה ומענגת לך!

כל הכבוד, נערה בתולה זכה וחסודה...

אני מניח שאת הסקס תשמרי לאחרי החתונה וגם אז, תעשי סקס רק כשתרצי להכנס להריון. בהצלחה.

לדעתי.....

את מדברת שטויות. אם את אומרת שסדרה כזו היא סדרה גרועה אז כנראה שעדיין לא הבנת מזו סדרת איכות.... ואני לא מדברת כמו בת 14(למרות שאני בת 14)שחולה על בריאן ורואה את הסדרה רק בגלל שהוא כוסון(ויש כאלה)..אני אומרת את זה כי הסדרה עצמה מעולה! התסריט, השחקנים המצויינים, הפסקול(צריך להוסיף על הפסקול?)... והתקריב....עדיף לא להגיב ולעניין המרכזי...סקס חמודה שלי, תקבלי אותו, כי כמו שיש את הדברים הרגילים כמו לאכול, ולשתות וכד´ יש גם סקס. ועכשיו....הסדרה לא מתעסקת כ-ל הזמן בסקס, הסקס עצמו תופס מקסימום 5 דקות בהגזמה בפרקים הנוכחים(חוץ מהפרק שבו בריאן פוגש את ג´סטין)... ועכשיו נעבור אלייך...תפתחי עיניים! כמו שאמרתי, סקס תמיד יהיה דבר די מרכזי, ועירום זה דבר טבעי...אני לא חושבת שאת צריכה להיות כזאת סגורה לגבי דברים כמו סקס, עירום והומוסקסואליות.. ליאור

הצילומים של המצלמה...

הצילומים המיוחדים ניקראים א ו מ נ ו ת זה מאוד יפה לדעתי! אני לא יודעת מה את רוצה לפי דעתי זה היה פרק מאד מצחיק! לא צריך לנתח כל דבר! חוץ מזה שהמטרה של הפרק היתה להראות שהכל על סקס!

לא אוהבת את הסדרה../images/Emo35.gif

נורא פשוט, אל תצפי. יש לך שלט, זפזפי...תעברי ערוץ.
נכון זה נורא פשוט

נו יו דידנט

סקס והעיר הגדולה, סדרה שמתבססת על סקס, גם בה רואים חזה וגם בה רואים פה ושם ערום ויש מלא רמיזות מיניות, הסדרה הזאת היא לדעתי ולדעת רבים יצירה מדהימה! אם כבר משו הורס, אז- מילקי הורס
(פרסומת סמויה
)

Lizz

New member
דעה פרטית (לא להתחיל לצעוק)

עירום זה נהדר. הגוף האנושי הוא דבר יפה. סקס, בין אם לשמחתי או לצערי, הוא הנושא הכי מדובר, או לפחות אחד מהנושאים שהכי מתעסקים בהם, בין אם בצורה מרומזת או ברורה - וזה לא מה שמשנה. אישית, אני פחות אוהבת את "הכי גאים שיש" מאשר את "קוויר בעיר" בגלל שהיא יותר soap .. אבל זו הבעיה שלי ולא של אף אחד אחר בפורום. סצינות סקס זה מצוין מאחר וכל הפורנו שיש בטלוויזיה היא לא רק סטרייטי אלא גם וונילה - וזה מדכא. פורנו באופן כללי הוא לא מילה גסה ולא דבר איום ונורא - כל עוד הוא איכותי ולא זבלי. עד כמה שראיתי בסדרה "הכי גאים שיש" אין ממש-ממש פורנו אלא יותר אירוטיקה - מישהו ראה צילומי תקריב של המעשה עצמו? כי יכול להיות שפספסתי, ואם כך, אני מתנצלת על חוסר הידע שלי.

גללללו´ש:)

ה-שלום! רוצה להסביר לי מה את עושה פה? חח ראית פרק 1, בקושי.. וכבר את תופשת גובה?!?? ואת עוד מצפה שאנשים פה יסכימו איתך? אחותי את נמצאת בפורום שאוהב את הסידרה ..... אה וגם לא מצאתי את הפינה שלך בבלינק. ורציתי לומר ש: היום אנחנו פוגשות את גידי מלחיי האהבה!!!!!!!!
טוב ביי אחיות שלי, תתחדשו על הפורום וג´סטין שול-ת. והדס.. תני סימן חיים... אני עוד המצא אותך....
אז יחי ההומואים האנשים הכי חמודים שיש....
בהביי :)

witch13

New member
רק דבר אחד, פיצוחית.

מישהו מכריח אותך לראות את הסדרה? לא. את לא רוצה, לא צריך. אנחנו הצופים הקבועים יודעים, שזו סדרה טובה ואיכותית. יש בה עלילה נהדרת, שחקנים מצויינים, ואומנם יש הרבה סקס, אבל זו לא כל הסדרה. זה לא העניין שסביבו היא סובבת. היא סובבת סביב החיים של ההומואים. זה הכל להיום. דנה

תגובות לפיצוחית ולאחרים עם דעה דומה

גם אני הרגשתי עד לא מזמן, ובאיזשהו מקום עדיין מרגישה, שאני לא אוהבת את הקטע שהסקס תמיד נמצא במרכז, כאילו זה הדבר היחידי בעולם. אבל איכשהו ב"הכי גאים שיש" למדתי לקבל את זה די בקלות. אני לא חושבת שזו פורנוגרפיה. ושעה 11:30 בלילה היא מספיק מאוחרת (יותר מאוחר מזה ואני כבר לא מחזיקה מעמד. מצד שני, זה לא שעה שילדים קטנים אמורים להיות ערים). נכנסת לפורום בהנחה שהצופים הם כולם הומואים ולכן צריכים להזדעק על איך שהם מוצגים בסדרה. תכלס חלק גדול מהצופים, לפחות לפי הפורום הזה, הן נערות הטרוסקסואליות. אם להביע את דעתי האישית, למרות שאני חושבת שזה בעייתי שדברים מסוימים בתרבות ההומולסבית גורמים להטרוסקסואלים לחשוב שנטייה מינית קשורה רק לסקס, אני לא חושבת ש"הכי גאים שיש" מזיקה בדיוק בגלל שבנוסף לנושא הסקס, שהוא חשוב, מה לעשות, היא עוסקת בעוד הרבה דברים - יחסים עם החברה, מקום העבודה, הורים וכו´. דבר אחרון, הומואים ולסביות שרוצים לראות סקס בין גברים או בין נשים שהוא לא פורנו, אלא שהוא חלק מתוכנית עם תוכן, עלילה ודמויות עם עומק, יכולים להמשיך לחלום. זו הסדרה היחידה שרואים בה דבר כזה. נמאס כבר מכל הסדרות שבהן יש הומו ייצוגי, אבל חוץ מדיבורים לא רואים כלום. הטרוסקסואלים לוקחים את זה כמובן מאליו שהם מוקפים כל החיים באימאז´ים של רומנטיקה וסקס הטרוסקסואלי שגם מכוונים אותם במה לעשות וגם מכוונים אותם במה לפנטז. קשה לפתח פנטזיות כשאין לך אפילו דוגמא. וברחוב בטח שלא תראי איזה זוג חד-מיני חמוד שמתנשק לפני שאחד מהם עולה לאוטובוס (זה דבר שאני נורא אוהבת לראות, רומנטיקנית צינית שכמותי), כי זה עדיין לא מספיק מקובל בשביל שהזוגות החד-מיניים החמודים הקיימים בארץ ירגישו מספיק נוח להתנהג באופן ספונטני (אני לא מדברת על סקס באמצע הרחוב, זה לא מקובל עלי גם אצל זוגות הטרוסקסואלים, אני מדברת על ליטוף, חיבוק, נשיקה). אז עם כל החסרונות של QAF, אני חושבת שהיא חשובה מאד ומצדיעה לערוץ 3 שלא הגלתה אותה לשעה 1:00 בלילה, כמו שערוץ 2 עשתה לסדרה הנפלאה וההרבה פחות נועזת "סיפורי סן פרנסיסקו".

שניש

New member
אתם יודעים מה? ../images/Emo56.gif

גם אני בהתחלה חשבתי שהסידרה מגעילה וסוטה . אבל זה רק בגלל ששמעתי עליה משמועות ולא ראיתי אותה! יום שבת אחד, אני וידידה שלי החלטנו שאנחנו רואות ומייד התאהבנו! יש שם סקס אבל זה לא הכל (חוץ מזה שזה מאוד מוסיף... במיוחד בראין) העלילה אמיתית ומקורית והדמויות עמוקות ונחמדות ומצחיקות ואני מאוד אוהבת את התוכנית עכשיו! שניש

Rino R

New member
תגידו..

למה אין תוכנית כזאת על לסביות? איזה ע-נ-ק זה היה יכול להיות..

מור~!

New member
פויה לבריאן!!!

איך הוא עושה דבר כזה?!?! (אפילו שהאיש היה ממש שווה)

Angel Girl1

New member
מושלם, פשוט מושלם...

הפרק פשוט היה מושלם... זה אחד מהפרקים שישר נכנסים ל3 הגדולים אצלי! הפרק גרם לי לצחוק, להיות עצובה... ואפילו... כמעט לבכות...(כן כן... אני יכולה לבכות מפרקים של הכי גאים! ואפילו בכיתי!) אהבתי את הקטע עם בריאן... והקטע עם אמט היה ענק! ההרצאה של מיקל מאוד נגעה לליבי! בקיצר, אהבתי הכל!

BlueFairy

New member
ווווווווואאאאאאאאוווווווווווווו!!!!

חתיכת פרק!!!!! קודם כל! איזה יופי! בריאן וג´סטין! הקשר המושלם!! גם אני רוצה כזה!!!!!! ודבר שני... מי זה הבן הזה!!! הוא לא הבן אדם הכי יפה שראיתם?? (אחרי בריאן כמובן...)... ולמה הוא חייב להיות חולה?!? כל כך עצוב!!! :((

למעלה