על הפרק האחרון של

איזה פרק מדהים!!!!!!!

ממש אהבתי את הפרק הזה!!!! אהבתי איך שבריאן מנשק את ג´סטין לפני כולם!!!! ואז שהם לקחו הימורים מלאני הרגה אותי מצחוק! (אתם רכיכות תרשמו לי 72 שעות!) ולינדסי קצת עיצבנה אותי הפרק הזה! למרות שאני אוהבת אותה אבל הצדקנות שלה הפרק הזה היתה מוגזמת! ואיזה חמוד היה מייקי שהוא עשה את ההרצאה! ממי! אוי והקטע שג´סטין לא נתן לבריאן לנשק אותו!!! חי חי חי! והקטע עם דבי..."you love him don´t you?" ובסוף שבריאן אמר לג´סטין "coming home to you" הרג אותי!!! ואז הנשיקה המדהימה!!!! איזה נשיקה יפה!!! זאת הנשיקה הכי יפה שראיתי! (חוץ מהנשיקה בפרק הסיום של העונה הראשונה..) בקיצור היה פרק מדהים!!!

עדיץ

New member
אבל מה הבעיה של בראיין ...?

אם טוב לו עם ג´סטין והוא אוהב אותו אז למה הוא צריך ללכת עם גברים אחרים כמו "איש הקישואים" ... הוא לא יכול להיות מונוגמיסט (כמה אומרים ..?) ?? ואיך ג´סטין ירגיש כשהוא יושב בבית כי זה school night ובראיין חוזר בשלוש אחרי שהוא היה עם איש עגבניות, חצילים וירקות אחרים?? זה חרא .. ! השאלה מה עדיף...(לא בשבילנו..בשביל ג´סטין...!) עדי

Tricky1

New member
אני חייבת לציין...

שאמט היה כל כך מתוק בפרק הזה! איך שהוא התבייש כשטד בקש ממנו להוריד את הבגדים ול... גם יש לו פרצוף ממש מאמי ועיניים מדהימות... (אבל גייל עדיין הכי יפה...)
PEACE

BMS

New member
מה עם אמט?

היה לו אחלה פרק השבוע ראיתם איזה חמוד הוא היה????

רינת4

New member
הכי אהבתי

איך שהוא בוכה שלא מתייחסים אליו... או איך שטד אמר "...he never listens". או איך שהוא הפך לכוכב וביקשו ממנו חתימה... אני פשוט מתה עליו!

enya

New member
נכון!

אמט ממש מאמי ! טוב שלא לקח לו חודשים לחתום למעריץ ההוא ... חחח ... ואיך בריאן ענה לג´סטין על למה הוא נותן לו לגור אצלו ... הוא היה ממש רגיש בפרק הזה - כמו שאני אוהבת ... אוף! איזה מהר נגמר הפרק ...

למעלה