גמד-ענק; יום ראשון ואחרון

אההההה......./images/Emo103.gif

יואו.... טוב... אז עכשיו דברים מהיום! סופסוף......... אז הנה מן חתימה של אולנדו, שאני מודה, לא אני הכנתי, אין לי כשרון לזה אבל אני אהבתי אותה אז רציתי לשתף אותך
......

אהההה...../images/Emo103.gif

ועכשיו, סופסוף, את של היום.... זה מן חתימה של אורלנדו, שאני מודה, לא אני הכנתי, אני לא מוכשרת בשביל זה, אבל אני אהבתי ורציתי לשתף אותך.........

|הילע| יום א' ואחרון! |הילע|

כן כן יש לך שמייקון משלך! אז הנה עבר לו שבוע מקסים במהירות מטורפת! יש לי מתנה אחרונה ומקסימה בשבילך אבל אני אאלץ לשלוח לך אותה במייל. תפוזונע הזה מסר לתת לי להעלות מצגות. Sorry!! אני אוהבת אותך מאוד ומקווה שנהינת מהכל. ורמז: לי ולך יש משהו משותף עם בית ספר...

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifקשה לנחש עכשיו מי את../images/Emo99.gif

סתם ידעתי שזו את מההתחלה
גמדה מושלמת שלי

שיייייי../images/Emo10.gif

אני הגמדה הכי גרועה שיש
פשוט אני הייתי עסוקה כל השבוע,ולא הספקתי להכין לך דברים וזה
אבל קבלי את אהבתי
וסרטון חביב שמקווה שיפצה על הימים חסרי מתנות שהיו לך ממני
ממני הגמדה. להורדה. ורמז-קשה לפספס אותי בפורום
.

shaya23

New member
מהמם!!! ../images/Emo25.gif

יהה איזה סירטון מהמם.. חולה עלייך
ויש לי ניחוש... טאם טאם טאם... (יענו תופים.. חח) הילע?????!!!!

דניאלי ../images/Emo24.gif בפעם האחרונה..

יומן מסע /אביב גפן אינספור שבילים ויציאה רושם בתוך יומן מסע להתערבב ולא להיבלע רושם בתוך יומן מסע והיה ומישהו בא אל תסתובב כי זה תמיד יכול להיות זה שידליק לך את הלב יפרוק את הכאב בשלווה מגע הרוך נובר על מכה רושם בתוך יומן מסע כולנו עשויים אבק של אהבה רושם בתוך יומן מסע מביטים למעלה ונושאים תפילות כשבינתיים שוכחים שהמשמעות לחיות היא לשאול את השאלות ולענות והיה ומישהו בא אל תסתובב כי זה תמיד יכול להיות זה שידליק לך את הלב יפרוק את הכאב בשלווה
זאת הפעם האחרונה שאני אבוא בתור גמד, ורציתי להגיד לך שהיה מאוד נחמד. נהניתי תמיד להכין ולתת, היה לי כל כך כיף, באמת!
אז קצת לפני שנפרדים, רציתי לאחל לך חיים טובים
שתראי כמה שיותר שמחות ואושר, שתפגשי כמה שיותר אנשים הבולטים בתכונת היושר
שתתגברי על הפחדים, ותראי תמיד זמנים טובים. שיהיה לך תמיד טוב, ותמיד תשאירי מקום לאהוב
שתמיד תהני, בחגים תרקדי, תלמדי, תצאי, תגלי- אל תפחדי
שהכל יעשה ברוח טובה בלי עין הרע
וגם תזכרי, שגם לא בתור גמד, אני עדיין ברוב הזמן נחמד
מה שאני אומר, זה שאני כאן בשבילך
כל דבר שתצטרכי- אני אקשיב, ממש לא אלך.
מהגמד.

פרפר17

New member
../images/Emo24.gifגמדי שלייייייי

תודה על שבוע נהדררררררררר עכשיו הניחוש שלי : או שחר או שי

לרונננננננננננניט!../images/Emo24.gif

אז... במשך כל השבוע הבאתי לך דברים שקשורים למה שאת אוהבת... ובכן, אז הגיע הזמן שאני אתן לך משהו קטן משלי
זה שיר ממש ממש יפה, שאני מאוד אוהבת...
Radiohead - No Surprises A heart that's full up like a landfill, a job that slowly kills you, bruises that won't heal. You look so tired-unhappy, bring down the government, they don't, they don't speak for us. I'll take a quiet life, a handshake of carbon monoxide, with no alarms and no surprises, no alarms and no surprises, no alarms and no surprises, Silent silence. This is my final fit, my final bellyache, with no alarms and no surprises, no alarms and no surprises, no alarms and no surprises please. Such a pretty house and such a pretty garden. No alarms and no surprises, no alarms and no surprises, no alarms and no surprises please.​
אני מניחה שזה גם חצי רמז למי אני, מאחר ואני חושבת שאת מכירה אותי קצת כדי להבין
בכל מקרה.. זה הכל
מקווה שהיה לך שבוע נעים וטוב וכיפי
שיהיה לך עוד שבוע טוב ונעים!

RRonitka

New member
האהאהא אני יודעת מי את ^^../images/Emo110.gif

אבל גם לפני ידעתי
יסמין! גם בגלל הרוניט!
איילאביו.

kittycatbone

New member
חח דאמיט><

ידעתי שאם אני אכתוב רוניט זה יחשוף תצמי... XDD אני מניחה שבגלל אולי כתבתי את זה רק בהודעה האחרונה (אני חושבת
) חחח
אניוואי, איילאביוטו!

למעלה