עוד אחת מסינרגיה מסתבר..

Gal15il

New member
ניצנים, ואז ווליום

שניהם בתור דוגמא אותו פלייבק, עם אותם דיבורים, אותם גירסאות. וזה בדוק אני זוכר ששכבתי חצי מחוק על החוף ואז נתתי את הדיבורים של הסולן שלהם באמצע של חום יולי אוגוסט חצי שניה לפניו בתזמון מושלם ומילה במילה. אז אם אין לי איזה יכולות נבואיות כלשהן, הם הופיעו בפלייבק. ואין לי. בכל מקרה, הם מופיעים בפלייבק ואת עושה דבר חכם מאוד, תמיד תגידי שאין לך כוח להתווכח כשאת טועה בוודאות. זה מוציא אותך לפעמים בוגרת ולא טיפשה. יום נפלא ופסח שמח :)

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סבבה מה שתגיד.. אני חושבת שיש פה אנשים שמכירים אותם יותר טוב ממך אבל עזוב את זה.. אני אומרת משהו שמישהי אמרה לי "זה שהופמן הוא פטיפון שבור וחוזר על עצמו זה לא אומר שזה פלייבק"

Gal15il

New member
אני בטוח שיש אנשים

שמכירים את סינרגיה יותר ממני, הלוואי וכולם היו מכירים אותם יותר טוב ממני, או שפשוט אני לא הייתי מכיר אותם, או שאפחד לא היה מכיר ואז זה היה עושה טוב לכולם. ולכן, יצאתי בחיפושים אחריי משרד הכרטיסים שלהם, לאחר שהתברר לי שהם לא בהמון ווליום או הדרן או לאן או משרד כרטיסים שאני מכיר. נאלצתי להתקשר לחבר שלי בהד ארצי שיברר לי עם המפיק שלהם אחריי פחות מרבע שעה חזר אליי עם טלפון ודבריו כדלהלן (לפחות הצחקתי את עצמי): "סינרגיה אכן הופיעו בפלייבק (ולא סתם), באותו פלייבק. 6 הופעות. שבינהן ווליום וניצנים." הודתי לו מקרב לב והזכרתי לו שאני אהיה אצלו בפסח, הוא אמר לי בשמחה והמליץ לי להתאמן בPES (פרו אבולושן סוקר) לקראת המשחקים נגדו (אגב, למי שלא יודע, אני קורע אותו. הוא סתם התגרה בי :X)" עכשיו זוהר, תגובתך.

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifטוב אחי.

אתה רוצה להגיד לי שהם לומדים בעל פה את מה שהם אומרים בפלייבק?!
בואנה אתה חי בסרט

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאהה כןן וכמו שהילי אמרה מפסיקים

את זה פה.. כל אחד והטעם שלו.. גם אם הם כאלה,אני אוהבת אותם סבבה?! יש לך בעיות עם זה,סבבה,תתמודד זה כמו שאני לא באה לאנשים שאוהבים את רוני סופרסטאר ואומרת להם את מה שאני חושבת.. לפעמים צריך לדעת לסתום

Gal15il

New member
לפחות הבנת

שבנושא הזה את צריכה לסתום :) ולהמשיך לאהוב להקה ששרה בפלייבק בשקט.

חחחחחחחחחחחחחחח טו-אוב

אני לא אתווכח איתך עכשיו על אם הם מופיעים בפלייבק או לא אבל לידע כללי וזה ממקור מאוד אמין - בווליום ובניצנים הם ממש לא הופיעו עם פלייבק.

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif../images/Emo45.gif

בגלל זה רציתי להפסיק את זה לא רציתי להתחיל לריב פה ..

למעלה