היום ב-
אנשים

יוקיXDDDD../images/Emo94.gif ../images/Emo210.gif

Yuki (meaningful value) 弓美 Yumi (beautiful bow, as in bow and arrow) קשת יפה כחץ וקשת? ._.

limmay

New member
יאאאא !! ^___^ נהנודה

אני פוג'יווארה!! כמו סאי!! ^___^ 藤原 Fujiwara (wisteria fields) 菜摘 Natsumi (picks vegetables) פוגיווארה זה השם משפ' וזה אומר "שדה של צמחי נוי מטפסים ממשפחת הפרפרניים בעלי אשכולות פרחים בצבע כחול-סגול" (בדקתי במורפיקס...XP) והשם הפרטי זה נאטסומי וזה אומר... אמממ עדר של ירק (?) XDDD עכשיו יש לי שני שמות משפחה...^__^ Asumi Harasaki\Fujiwara יאיי מי! ^___^ נאטסומי נשאר בצד..>>"

limmay

New member
אבל מצד שני..>>" נהנודה

כשאני כותבת את השם האמיתי שלי זה יוצא ככה.. 高橋 Takahashi (high bridge) 明日香 Asuka (fragrance of the bright day) אז אני טאקאשי.. כמו טומוקו..>>" אז יש לי 3 שמות משפחה! XDDD בעצם 4...X__X;; טאקאשי- גשר גבוה אסוקה- ניחוח של בוקר בהיר. איזה יופי..^__^ עכשיו אני רק צריכה לכתוב את הכל כדי שלא אשכח! XDD

sonaku

New member
פחח!

山田 Yamada (mountain field) 千秋 Chiaki (very fine in autumn) באתר אחר אמרו לי שהשם היפני שלי הפוך לגמרי XDD פחח יאמאדה @_@;

Vivi Sparrow

New member
אני באמת לא הולכת עם הזרם. P:

猿渡 Saruwatari (monkey on a crossing bridge) 歩 Ayumi (walk, deeper meaning: walk your own way)

oracle

New member
XDD מי אמר פלצנים ולא קיבל?~~

זה מה שיצא לי... 山下 Yamashita (under the mountain) 弓美 Yumi (beautiful bow, as in bow and arrow) אני "קשת יפהפיה לרגלי ההר"... יופי. בדיוק מה שתמיד רציתי להיות~~~ P=

Asumi

New member
מי טו... XD

山下 Yamashita (under the mountain) 歩 Ayumi (walk, deeper meaning: walk your own way)

Shiroi

New member
ובכן...

אם מתישהו אני ארצה לשנות את השם שלי ליפני הוא ישאר 裁判人 扁桃 - Saibannin (Judge) hentou(almond)....

RaVeN IYI

New member
וטף .______.;;;;;

松尾 Matsuo (tail of a pine tree) 弓美 Yumi (beautiful bow, as in bow and arrow) איזה יופי.. אני גם תמר וגם קשה... '-';; מי רוצה אני אשלח בו דבש עם עובש? ~.~

למעלה