שרשור אירועים

shukiman

New member
טוב נו... אני יגלה לך!!!

מי שלא באטי!!!!!!!! בא
לכרטיסים נא לפנות אלי תודה.

shukiman

New member
ועוד משהו!!!!

מי שלא באטי!!!!!!!! בא מתארגנת הפגנה נגד קייפלטאון וחבובציק או מה שאתה תפסיק ליזרוע אלימות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ואני מדבר על תוכן העודעה שלך!!!!!!!!!! http://music.walla.co.il/?w=/202/1091734

oberon25

New member
זרעים של אלימות

אם זרעתי כאלה, אני מתנצל. אז אני אכתוב את הדברים באופן הברור ביותר: אתה מוכר כרטיסים להופעה שבה יזרעו זרעים כאלה של אלימות לכל אחד בקהל. אני בחרתי לנסות לשנות משהו, ועמך הסליחה שזה התחיל דווקא בהופעה הזו... האסימון נופל לאט. דבר טוב אחד, למדתי סלאנג נחמד.

shukiman

New member
חדש כרטיסים מנתניה ועד בצרה

כרטיסים אצל שחר מהליין החדש בבצרה 054-3106007 ליין רגאיי חדש בשרון!!! הנכם מוזמנים למסיבת רגאיי ענקית שעוד לא הייתה כמותה, מלאה בהפתעות! להקת תענוג וקרולינה בהופעות חיות!!! I&I RootSystem על הפטיפונים!!! פינות זולה, צ'אי שופ, בר משקאות מוזל במיוחד ועוד!!! כמו כן תערך הגרלת סופ"ש זוגי בחאן עדן, חושות בסיני כמו בארץ. מושב בצרה, 19.4, חמישי 22:00 לפרטים והנחות : 0546249160 [email protected]

RasPazG

New member
כרטיסים באיזור חדרה!!!!!!!!!!!

אפשר למצוא אצלי במספר 0546345764 - עופרי

היום אין ראגיי בכאמל בגלל הגשם

הליין הקבוע ממשיך אל תדאגו כל שישי בצהריים ראגיי קבוע עם בלאסטיק על החוף מ 14:00 ועד השקיעה חוף הכאמל חיפה

עדיין מחפשים להקות שרוצות להופע אצלנו

לעוד פרטים שלחו לי מייל: [email protected] בעקרון מי שלא קרא את ההודעה האחרונה בקשר ךהרכבי ראגיי אז בליין של הכאמל בחיפה אנחנו מחפשים הרכבים , לא חייבים להיות מוכרים אבל עם לפחות 50 דקות הופעה (חומר מקורי או כאברים) .

DuBsYs

New member
BROTHER CULTURE-ORIGINAL בישראל

13.4 שישי (היום) קיבוץ עין חרוד 14.4 שבת (מחר) מועדון ברזילי ת"א הוא חוזר אלינו בפעם השניה aka culcha b היישר מבריקסטון, מי שהופיע כאן לפני שנתיים עם די ג’י ניק מנסה מי שהדהים וריתק את הקהל בוירטואוזיות מילולית בפאטווה סוחפת ובווייבס מתפרצים כפי שעד אז לא ניראו כאן בא לפוצץ אותנו שוב הפעם ביחד עם אחד הסאונדים המשפיעים באנגליה המנגן roots dub and culture ,uk style וידוע בסלקשן משובח במיוחד, EXPERIANCE THE BEST PARTY IN TOWN אתמול הוא הקליט סשן לבלאגנג'ה ושמעתי שהייה מדהים! אל תפספסו

E i t a M a r

New member
מתיסהיו?

אני יודע שהוא היה בארץ לא מזמן, אבל זה נכון מה שהוא אמר לשוקס? (שתקו.... אז מה אם אני קורא שם מידי פעם חח) שהוא מגיע לארץ איזה פעם בחודש חודשיים? ישמצב לאיה הופעה בקיץ ככה? מה אתם אומרים?

ditiii

New member
היום בברזילי-Brother Culture לא לפספס!!!!

מ-דה וינצי סאונד. כדאי כדאי כדאי

כרטיסים מוזלים לקפלטון באיזור הצפון

ההופעה של קפלטון בערב יום העצמאות בהאנגר 11, נמל תלאביב מופיעים על אותה במה- מוש בן ארי התקווה 6 אפיקומן א-מאר סאונד רוד-בוי סאונד איזור הצפון והגליל העליון (כרטיסים מוזלים ב159 שח) דניאל- 0507101631 מהר לפני שיגמר

Chenipeper

New member
בדיוק רציתי להגיד לך על זה חח..

לא נורא אנחנו נקים משהו גדול אחי רציני

Ben Dor

New member
תיהיה בעיה של גילאים!?..

אני ועוד חברה רוצות לבוא ואנחנו פוחדות שתיהיה כניסה מגיל 18... יהיה משהו כזה!?..

xXx Shiraz xXx

New member
יום הגראס הבינלאומי בתאריך היוולדו

של אדולף היטלר הידוע לשימצה. בן 118, למקרה שתהיתם.

למעלה