הדיון היומי

orli997

New member
בוקר נפלא למרות השביתה../images/Emo140.gif

חלומות מצאותיים? ובכן יש לי דעה בנושא, תקופה מסויימת היו לי יסור מצפון על שהייתי חיה בחלומות מגיל קטן החלומות שלי היו מציאותיים ומשלימים את החיים הערים או המודעים ולאחר תקופה ארוכה שנמנעתי מלשתף את עצמי בחלומות שלי גם מהסיבה שצינתי כאן הבנתי שהחלום הוא סוג של חויה שיש בה לתקן או להשלים מהלכים בחיים, אני יוצאת מנקודת הנחה שהתהליכים שאנו עוברים בחיי היום יום בעצם מתגבשים קודם לכן מבחינה אנרגטית כך שהחלום מאפשר לנו להיות מעורבים יותר בהחלטות על החיים שלנו אפילו לפני שהם נוחתים עלינו (כצת נראה מרחיק לכת) אך אם חושבים על זה מהם חלומות נבואיים בעצם? האים באמת אי אפשר להשפיע על התוצאה? לדעתי זה ענין של מודעות אם להיות פאסיביים בחלום או לא, ומנסיון אישי לפעמים אפשר להיות מודע בחלום (נראה לי שקוראים לזה חלום צלול) ולהתערב כמו בחויה מתקנת בדמיון מודרך אני מודא שהמודעות שלי לא במצב שאני יכולה לתקשר עם עצמי תמיד אז החלומות הן הכרחיים מבחינתי אז לגבי השאלה, נראה לי שעניתי לא?

kikona126

New member
אני אוהבת את הגישה שלך לחלומות

נבואיים! אולי הכל נרשם מראש, אבל אף אחד לא אמר שנרשם שאי אפשר לשנות... ובגלל זה הכל נתון לשינוי שלנו!

orli997

New member
קיקונה החלום שלך הפיל לי אסימון

כשקראתי את החלום שלך והפרשנות שעלת לי היא השילוב של תורות למכלול אחד גדול ועוצמתי יותר, מצאתי את עצמי מיישמת זאת בלי לשים לב, תורת המספרים המודעות לתהליכים אנרגטיים והשימוש בחלומות במקביל פשוט עוצמתי מאוד בעבודה עצמית ואני נפעמת ממש מהפשטות והקלות שאפשר להגיע לדברים, לומדת מכם כאן המון
ועלת לי מחשבה מרחיקת לכת בנושא: אולי כל סירטי הסופרמן למינהם מדברים בעצם על הנושא הזה ואולי הכל תלוי במודעות שלנו לעוצמה של מה אנו באמת יכולים לעשות אם רק לא נהיה מבוהלים מידי מחלומות בומבסטיים כביכול אולי אנו שוגים בביטול עצמי מסויים אותה צניעות שלימדו אותנו שראוי לנו לאמץ מסוכן אני עלולה עוד להאמין לעצמי חחחח

kikona126

New member
לדעתי

יש לנו את היכולת לעשות דברים עוצמתיים לא פעם שמעתי על אנשים שהיו במצב אנוש, ובאפס כוחות הצליחו להלחם, לברוח... אני אכן חושבת שלסרטים כמו מלחמת הכוכבים לדוגמא יש הרבה משמעות מעבר לכל התיאורים של הגלקסיה והמלחמות. תנסי יום אחד לראות את הסרט (טוב נו סרטים...) ולחשוב על משמעות הדברים, יודה אומר בסרט שזה לא משנה שהמטוס כבד, שאין משמעות לגודל שלו, אלא לאיך שאנחנו רואים אותו - גישה מאוד קבליסטית. מה רע בלהאמין לעצמך? אם לא הייתי מאמינה בעצמי לא הייתי מצליחה לכתוב ספר... (טוב נו פרקים מספר... ספר אולי יהיה מתי שהו... )

kikona126

New member
ולמה איכפת לך מה אחרים חושבים?

את פוגעת באחרים שאת חושבת אחרת? לא! אם זה היה בא על חשבון הרגשה של האחרים אז לא הייתי אומרת את זה

למעלה