הצופים מבקרים את צהבת!

chen010189

New member
../images/Emo63.gif5 דברים מפיה של ברוריה!../images/Emo63.gif

אממ לזה אין קישור, יש לי ת'עיתון בבית אז ראיתי, יש לה 5 דברים שהיא אמרה שסלב' צריכים. אני לא זוכרת עכשיו כל כך מה אבל אם מישהו יכול שייתן תקציר

m i r u s h i

New member
ראיתי את זה..../images/Emo108.gif

ות'אמת? חיפשתי בכל ה"כתבה" הזאת את "רבים יודעים...ורק מעטים יודעים"

chen010189

New member
בעיתון עצמו כתבו עוד 2 שאורי צועק

למיקרופון, שברוריה צריכה להפסיק להכנס לו למשפטים ושהוא צריך להפסיק להגיד לברוריה שתשתוק (אה? מתי הוא אמר את זה?) ואני עדיין בשוק מהעובדה שלתום אבני יש מכון שיזוף פרטי, עד לאיפה השחצנות שלו תגיע? הוא קרע מכתב שנתנו לו הוא ביקש מהקהל של ערוץ הילדים לחתום להם ולא הפסיק להגיד להם שהוא "יכול לחתום להם אם הם רוצים... יש לו זמן פנוי" הוא כזה מעצבן

KiShKooSh

New member
זו בעיית ההצלחה../images/Emo3.gif

בעצם אל תכחישו, כולנו היינו "מאוהבות" בתום אבני שהוא היה מוגלי אבל זה עבר מהר גדלנו ואז פתאום הוא שוב נתקע בערוץ הילדים עכשיו חפשו את ההבדלים כמובן שהוא גדל נחנק לו הקול אבל זה ממש ממש לא זה הוא פשוט עכשיו סנוב הוא חושב שהוא הרבה יותר טוב הוא חושב שהוא באמת כזה מוצלח (והוא כל הזמן מצפה שיתיחסו אליו, שאני וחן לא עשינו את זה, הוא על שניה בדק
)

Simply an Angel

New member
הצלחה? כבר לא הייתי קוראת לו הצלחה.

הייתי יותר מכנה את זה כניסיון לשמר את ההצלחה... ההצלחה הנוסטלגית... הוא כבר לא יפה כמו פעם... אין לו את הקול החמוד של פעם... אין... הוא פשוט לא כמו פעם... הוא הלך לכיוונים הלא נכונים ולא עושה את מה שצריך ולא השקיע מספיק בקריירה שלו וחשבש הכל יבוא מעצמו... אולי בגלל שהוא טוב מספיק (מה שהוא חושב) ושההצעות יבואו אליו במקום שהוא יברר, יישאל... ובקיצור- יידאג לתחת שלו. ובעוד יותר קיצור-סנוב. A star? Not in this case...

KeReN 0R

New member
התמונה בצד יפה../images/Emo13.gif

מה יש לי להגיד? דיעה שלהם... אותי התוכנית מצחיקה

למעלה