כך הכל התחיל..

FallOutGirl

New member
../images/Emo63.gifכך הכל התחיל..

איך הכרתם? איך זה התחיל? מי יזם? איך היה הדייט הראשון? מתי החלטתם שאתם ביחד? :) שתפו בננות. לרווקות שבנינו- ספרו על הקשר האחרון או על אחד הקשרים המשמעותיים שהיו לכן.. איפה הכי כדאי להכיר חייל? ;)

משתפת ראשונה

הכרנו בערך שנה לפני שהתחלנו לצאת דרך ידיד משותף אבל לא היינו כ"כ רואים אחת את השני כי לא סבלתי את האקסית שלו (בלי קשר אליו) בכל מקרה הוא היה בשבוע כוננות אצלי בבסיס עם הידיד המשותף שלנו אז כל השבוע הייתי יושבת איתם אחרי העבודה וסגרתי שבת באותו שבוע אז אמרתי להם שיבואו להגיד לי שלום ביום חמישי לפני שהם יוצאים. ידיד שלי באמת בא להגיד לי שלום וששאלתי אותו איפה לירן הוא אמר שאין לו מושג ואולי הוא ישן. בכל מקרה עליתי בסביבות 7 עם חברה שלי לחדר אחרי העבודה (המגורים איפה שהוא ישן היו בדיוק מול המגורים שלנו) וראיתי אוטו שנראה בול כמו האוטו שלו אבל אמרתי לעצמי שאני בטוח מדמיינת המשכנו ללכת וחשבתי שאני שומעת מישהו קורא לי אבל לא התייחסתי, איך שאני נכנסת למגורים אני מקבלת ממנו הודעה "מה לא יאה לך לענות שקוראים לך מהחלון?" ישר התקשרתי אליו ושאלתי אותו איפה הוא אז הוא אמר לי לצאת החוצה ושיצאתי שאלתי אותו מה הוא עושה פה ולמה הוא לא יצא גם הביתה אז הוא אמר שהוא שמע שאני סוגרת שבת והוא נשאר כדי להיות איתי, אז קראתי לחברה שלי כי כבעתי איתה ללכת לשק"ם והלכנו איתו וסתם כל הספ"ש היינו ביחד ושאלתי אותו ביום שבת מה עם חברה שלו אז הוא אמר שהוא נפרד ממנה לפני שלושה ימים. במוצ"ש הפכנו את הקשר בינינו לרשמי (עוד סיבה למה האקסית שלו עד היום לא סובלת אותי ואני לא אותה) ובערך שבועיים אח"כ הוא טס לחו"ל ל3 וחצי חודשים

god girl too

New member
איך הכל חוזר אליי פתאום ../images/Emo178.gif

הכרנו לפני 4 חודשים ביומולדת של ידיד שלי שהלכתי עם חברה שלי, הוא חבר מהצבא של ידיד שלי, ישבנו באותו שולחן והתחלנו לדבר והכל נורא זרם ובסוף הערב החלפנו מספרים, הוא שלח לי כמה פעמים הודעות ואז הזמין אותי לסרט ואח"כ לבית קפה והמשכנו לדבר הרבה, מתי שזה המשיך לדייט שני הרגשתי שזה זורם למשהו רציני ועכשיו אנחנו 3 חודשים ו3 שבועות יחד

LiNoY EzRa

New member
משתתפת בכיףף :)

טוב, אז הכרנו לפני 3 שנים בערך .. הוא אח של חברה שלי ... שנה היינו ידידים כאלה , הייתה לו חברה ..אבל לא ויתרתי , ממש רציתי אותו .. ואחרי כמה זמן ה נפרדו .. בכיתה י'א טסתי לפולין , ודיברנו וזה .. והוא אמר שהוא רוצה לראות אותי .. אז נפגשנו , ברחנו , התחמקנו כדי שאחותו לא תראה .. וישבנו האיזה גן שעשועים ליד הבית שלו..דיברנו התחבקנו והתנשקנו
, אחרי זה חזרתי הביתה והלכתי לישון כי הטיסה שלי הייתה ב6 לפנות בוקר ובשעה 2 יצאנו מהבית ספר .. תוך כדי המסע , הייתי בטוחה שחלמתי את זה , ואין מצב שזה באמת קרה - ואז - באחד מהמלונות היה מחשב .. אז התחמקתי לשם בערב והתחברתי .. והוא שלח לי הודעה מי זה .. אז אמרתי לו שזאת אני .. וחברה שלי שלחה לי הודעה [ היא הייתה בארץ ..] והוא בעצמו סיפר לה שאנחנו ביחד.. ואני בכלל לא ידעתי על זה .. ומאז הכל היסטוריה , יש עליות , יש ירידות .. אבל אנחנו שנתיים ו3 ביחד :) עברנו את חצי י'א שלי ,את י'ב , ואת הצבא אנחנו עוברים עדין :)

למעלה