מסירה, מכירה, קניה וחיפוש ספרים לכאן

• פותח הנושא Boone
  • פורסם בתאריך

kkarinn

New member
../images/Emo63.gifמדריך כרטא לפטריות מאכל ורעל בישראל

מדריך כרטא לפטריות מאכל ורעל בישראל זיהוי, איסוף ומתכונים / דליה לוינסון חדש לגמרי. 50 ש"ח במקום 98 ש"ח בחנויות.

thinlizzy

New member
למכירה: ספרים לילדים ונוער

אילת מקבלת- דפנה שריר- 15 סבתא של טרזן- חנה לבנה- 15 שיחה ממתינה 2- ר.ל סטיין- 15 אקס מן: סיפור הסרט- לארה ברגן- 20 ג´ינג´י או מפקד גבור בבית חולים (6)-גלילה רון פדר- 20 והילד הזה הוא אני- יהודה אטלס- 20 מורה גזעית- סמדר שיר- 20 סיפורים בג´ינס- סמדר שיר- 20 החמישיה פותרת התעלומות- אניד בלייטון- 25 הקיץ של אביה- גילה אלמגור- 25 הקסם השחור- אנה סואל- 25 חבורת הבלשים והכלב בתעלומת הגנב הבלתי נראה- אניד בלייטון- 25 נערה ונער- סמדר שיר- 25 צחוק יפה לבריאות- יצחק לבנון- 25 סירת המדע 14: מי שבר את קרני האור?- גלילה רון פדר עמית 25 דני אלוף העולם- רואלד דאל- 30 דפי של רפי -סמדר שיר- 30 הנער מסיביליה- דורית אורגד- 30 הפעם הראשונה- ערן יסעור- 30 השבוע הארוך ביותר בחיי מורן- דבורה עומר- 30 חץ בלב- סמדר שיר- 30 מר אל, כאן אנה- פין- 30 סופה בין הדקלים- סמי מיכאל- 30 צמוד צמוד- איטו אבירם -30 איסוף ממרכז תל אביב משלוח בתשלום נוסף. נא לפנות במייל [email protected]

The Fading

New member
מכירת ספרים שלי !!!!

רשימת ספרים ראשונה שלי למכירה,אז תהיו עדינים... כל הספרים במצב חדש לגמרי. אני גר בת"א אבל נגיש לרוב איזורי המרכז ולפעמים גם לירושלים (לקנייה גדולה). מחירי הספרים נעים בין 10 ל-25 שקלים,תלוי בספר. תהנו... הספרים : 9 סיפורים ג'יי. די. סלינג'ר אהבה עיקשת איאן מקיואן אחוזות החוף - עמודים לספרות עברית אמיר גוטפרוינד אחי הקטן והמצויר וישנה טלי איצ'ו וברנרד מלכה אדלר איש קטן ירוק סיימון ארמיטאז' אלכס אמנות החיים אלכס בית. אהבה לילך גליל בלי לומר שלום ברקלי לינווד ברוריה הפקות שביט שרי גלגול בפארק אווניו - ספריה לעם נתן אנגלנדר הזוכה המאושר קרל היאסן הזמן הכתום מאיר הר-נוי הטעות אנדוניס סמראקיס הילדים שבזמן איאן מקיואן הכיפה הסרוגה ועוד כמה סאטירות פרו ישראל אפרים קישון הלל ממוצב המזח מנחם מיכלסון המלך הלבן דרגומן ג'רג' הנער שנפל מן השמיים קן דורנסטיין ורנון גוד ליטל די.בי.סי פייר חומש יצחק ואגנשטיין אנג'ל חמצן אנדרו מילר חצאית וכינור טריסטן אגולף טורפים של קיץ ענת עינהר ימית, סוף. : המאבק לעצירת הנסיגה בסיני חגי סגל ירח חסר סיבולד אליס כדורגל נגד האויב סיימון קופר כלום לא נראה באופק ינס רהן כשיאש הגיע יעקב גלאטשטיין לילה מסוים אחד טוביאס וולף ללא גורל - שואה אימרה קרטש סיפור בלשי אימרה קרטס פעם אחת היא נגעה בי נטע פלג פרמן סוואג' סם צפלין תמר וייס קציצות אילן הייטנר רומן sms תירוש גור שבת איאן מקיואן שוליית האינקוויזיטור ג'ון ביגנה שמחה בלב מעוזיה סגל תושבי חדר הילדים גון בן-ארי

The Fading

New member
מוכר גם ספרי יהדות וספרי קודש !!!!

הספרים : ערי נחלתנו (שכם,יפו,עזה ויריחו) - הרב ברוך תאנה הגיון לבי (פרקי עיון ומחשבה בנושא התפילה) - אופיר פיקהולץ עולת חודש בחודשו (בעקבות חודשי השנה) - הרב קשתיאל (בני דוד) נתיבי אור (שיחות בפרשות השבוע) - הרב דרוקמן אבן ישראל ב' - הרב עודד ולנסקי פניני יאיר (פניני אמונה) - הרב יאיר אוריאל זצ"ל (מכון מאיר) חמדת ימים (על התורה) - הרב פילבר אלומת אור - ימים של חסד בלב כפר מימון משבריך וגליך עלי עברו - הרב שלמה אבינר בין אור לחושך - הרב שלמה אבינר עם וארצו חלק א´ - הרב שלמה אבינר שאל נא - הרב שלמה אבינר על דגלו - הרב שלמה אבינר הגדה של פסח - הרב שלמה אבינר ישראל קדושים - רות סופר נשים שמחות - הרב שלמה אבינר צפונות הנפש - הרב שמואל יניב מעינה של תורה (בלי ספר דברים) הבית היהודי א´ - הרב שמחה כהן ספר חפץ חיים + שמירת הלשון ארחות צדיקים אהבת האדם וכבוד הבריות (לזכרו של הרב נפתלי הרץ נס ז"ל) ישראל תורה ציון - הרב מימון תשובה לחיים - הרב אלישע וישליצקי מדור לדרור - הרב אלישע וישליצקי קדושה ומלכות - הרב יעקב פילבר עבודה שבלב זו תפילה א`+ב` - שלמה אנגל שמונה נסיכי אדם (מאמרים ודברי זכרון לשמונת הנרצחים ממרכז) אורות-ישראל ותחייתו - הרב אבינר דרך אמונה - הרב ישראל הס על חטא ותשובה - הרב מאיר צבי גרוזמן הצמחונות - הרב קוק (בעריכת הרב אבינר) שירת גאולים (הסידור השלם לתפילות יום העצמאות ויום ירושלים) קהלת (פירוש) - הרב שלמה אבינר מגילת איכה (פירוש) - הרב שלמה אבינר טב למיטב טנדו (הדרכות מעשיות בנושאי זוגיות,משפחה וחינוך) מוסר יהודי לעומת מוסר נוצרי - הרב אליהו בן אמוזג זצ"ל הגדה של פסח (עולת ראי"ה,מהדורה חדשה) נעמות בימינך נצח (לזכרו של נעם וינברגר ז"ל) - הר המור חודה של מחט (מאמרים לימי תשובה) - הרב דניאל טרופר חומש קטן (2 מקרא 1 תרגום) ספר הברכות ספר הקידוש לשבתות וחגי ישראל פרקי אבות (עם פירוש יסוד מלכות והברטנורה) משלי (עם פירוש יסוד מלכות והברטנורה) הנשק העדין - רבי נחמן מברסלב רעות (לזכרה של רעות נאוה פלדמן ז"ל) מרחבים ו' (בטאון לתורה והוראה) - הרב נריה גוטל ליקוטי מוהר"ן געגועי ארץ (שבילים חדשים בגלות הארץ ישראלית) - הרב דוב ברקוביץ חוברות : ולירושלים עירך - הרב בלייכר קדושה ומלכות - הרב אברהם בל``ס שיחות באמונת עתנו לרב צבי יהודה (חנוכה ועשרה בטבת) שיחות הרב צבי יהודה - יום העצמאות ויום ירושלים קומי אורי - תנועת קוממיות במבט בהיר פסקי הראי``ה - הלכות חנוכה בארה של מרים - הרב בלייכר המאבק על שכם - הרב בלייכר + 2 חוברות של הרב שרקי : השואה וחנוכה הקודש שבחול - רובי ויינטרוב וקראתם דרור בארץ (לזכרו של אל"מ דרור ויינברג הי"ד) ראיה ויראה - הרב רא"ם הכהן לזמן ולשעה (מאמרים בתשובת הכלל והפרט) - הרב זלמן ברוך מלמד פסקים בענין העקירה - הרב זלמן ברוך מלמד פתחון פה - הרצי"ה באהבה ובאמונה (מאמרים באמונה) - הרב יאיר אוריאל זצ"ל השבת ישראל והזמנים - הראי"ה קוק 48 מעלות של קניין תורה (שיעורים בשיחות הרצי"ה) - הרב אלי בזק לראי"ה תהילה (זר אמרים) ביד הלשון+גואל ישראל - חוברות לזכרם של נרצחי מרכז הרב טוב עין הוא יבורך (ליקוטי מוהר"ן) - הרב מאיר בזק ניצוצות (פסקאות בתורת הרב קוק בהוצאת ראש יהודי) קווי ה' יחליפו כח - הרב טאו זהב הארץ (פרקים בתורת א"י + אגרות מבוארות) - הרב ויצמן ספרי עיון וקריאה : הלל ממוצב המזח - מנחם מיכלסון ימית,סוף - חגי סגל אלכס אמנות החיים שקרים (השב"כ ורצח רבין) - דויד מוריסון (הוצאת גפן) שמחה בלב (סיפורו של שמחה הולצברג,אבי הפצועים) - מעוזיה סגל אחי הקטן והמצויר - טלי וישנה הבטיחו יונה (תחזיות שווא 2000-06) - חגי סגל ואורי אורבך האחים הקדושים (רבי אלימלך מליזנסק ואחיו רבי זושא מאניפולי) הזמן הכתום (העקירה מגוש קטיף,יומן אישי) - מאיר הר-נוי

../images/Emo63.gif ספרים להחלפה - חדשים במצב מצויין! ../images/Emo63.gif

רשימת הספרים להחלפה: אלוהים יודע /ג'וסף הלר (רומן היסטורי) סיפור על שתי אחיות/אנה מקסטד (רומן) פסיכופט אמריקאי/ ברט איסטון אליס (מתח) מעשה בטבעת/ אילן שנפלד (רומן מרגש על פני שלושה דורות) עקרון הארבעה/ איאן קולדוול (רומן בסגנון צופן דה וינצ'י) שבוע באמצע החיים/ליעד שהם (מתח מצויין)

שירז297

New member
מכירת ספרים יד שנייה

יש לי אוסף של ספרים ואני מעוניינת למכור כל ספר ב-10 שקלים רשימת ספרים 1.מיליזילדה היפה-מאיר גירונדי 2.משחק הבובות-יגאל לב 3.שקרים שסיפרתי לעצמי-אבי ולנטין 4.ירח הציידים-קארן רוברדס 5.אחי נמאס לי מזיונים רוצה אהבה-עופר מ.כהן 6.האישה שזכתה בהגרלת הלוטו-מרי היגינס קלרק 7.ספר השיאים של הגינס 1994 8.מצוקה-מייקל קרייטון 9.מלך הנזיקין-ג'ון גרישם 10.אלמנה לשנה אחת-ג'ון אירווינג 11.ללא חרטה-טום קלנסי 12.הבת הסוררת-ג'פרי ארצ'ר 13.בטח בי-ג'ן אן גרנץ 14.השתלטות-סטיבן ו' פריי 15.האישה שניכנסה בדלתות-רודי דויל 16.האהבה ממציאה אותנו-איימי בלום 17.אם הפנינה-מלינדה היינס 18.איימי ואיזבל-אליזבת סטראוט 19.לכודה-קרול היגינס קלרק 20.בפעם האחרונה שנפגשנו-אניטה שרב 21.ירושה מפתיעה-מאקסין פאטרו 22.קונצ'רטו למרגל ולתזמורת-אורי אדלמן 23.הטרוריסטית הטובה-דוריס לסינג 24.הזדמנות נוספת-וואלי לאמב 25.אלפבית סיטי-סטיב נייט 26.צייד לא חוקי-ג'ון סנדפורד 27.העמידי פנים שאינך רואה-מרי היגינס קלרק 28.השופט-סטיב מרטיני 29.האיש הבוער-פיליפ מרגולין 30.כוח הרשת-טום קלנסי וסטיב פיצ'ניק 31.פרקליט רחוב-ג'ון גרישם 32.התא-ג'ון גרישם 33.כדור-מייקל קריצ'טון 34.הישרדות-סיפור של ילדה קמבודית-גייל שיהי 35.אוספי הצדפות-רוזמונד פלצ'ר 36.לעושר נולדה-ג'נט טאנר 37.ג'ק וג'ייל-ג'יימס פטרסון 38.ברוכה הבאה לעולם קטנה-פאני פלאג 39.הרוכבים-טים ווינטון 40.חיסול בחסות החוק-ג'ון סנדפורד 41.הפרא האחרון-ג'יי מקינרני 42.מדוע אנשים אינם נירפאים וכיצד יוכלו לעשות זאת-ד"ר קארולין מיס 43.קשת שש-טום קלנסי 44.גן עדן בהמתנה-שרה הריסון 45.נאשמים-נתן דונביץ 46.הונאת פרומתאוס-רוברט לדלום 47.השתקפות במראה-חדר מלחמה-טום קלנסי וסטיב פיצ'ניק -------------------------------------------------------------------------------- |סלינק|

שירז297

New member
מעוניינת בחוברות וספרים

מעוניינת לקנות או להחליף על ספרים שיש לי. אני מעוניינת בספרים או חוברות של לימוד הכנת תכשיטים,סריגה. עבודות בידיים,ועיצוב אופנה (בורדה) או דיסקים וקלטות לילמוד נושאים אלו במכיר סימלי|

בר39

New member
חלומות מקומיים

וחלומות מתוקים -סדרת רומנים לבנות הנעורים בהוצאת עלמה כמעט כל הסדרה ב-25 שח לספר אני במסרים(שלא תמיד מגיעים אלי ולכן גם המייל ) או במייל [email protected] סופש מהנה

mosh511

New member
מחפש שני ספרים מסדרת "Fabled Lands" :

The Court of Hidden Faces Lords of the Rising Sun

aiwac

New member
ספרי עיון למכירה (מצב טוב עד מצוין)

שפירא, אניטה, יגאל אלון: אביב חלדו - 45 ש"ח גורן, תמיר, חיפה בתש"ח - 50 ש"ח יצחק, רונן, שותפות ועוינות (על הלגיון הערבי הירדני בתש"ח) - 40 ש"ח כץ, יוסי, לב ואבן (על התפתחות המצבה הצבאית בישראל) - 35 ש"ח זוק והאיים, קיצור תולדות המלחמות - 35 ש"ח אוברי, ריצ'רד, מלחמתה של רוסיה - 40 ש"ח בר-און, מרדכי, מכל ממלכות הגוים (יחסי ישראל-בריטניה, 1948-58) - 40 ש"ח דרור, צביקה, הראל (על חטיבת הפלמ"ח הראל במלחמת העצמאות) - 45 ש"ח בן-פזי וקדיש, צפת - קהילה במלחמה - 20 ש"ח פאוסט, אברהם, החברה הישראלית בתקופת המלוכה - 45 ש"ח ארנוולד, משה, מצור בתוך מצור (על הרובע היהודי בתש"ח) - 40 ש"ח

S tali N

New member
מחפשת לקנות ספרי שירה של בוקובסקי

רצוי באנגלית אבל הכל הולך בכלל אשמח לשמוע על כל דבר שקשור לסופר PLEASE צרו קשר למי שרלוונטי :) תודה !

The Fading

New member
רשימת ספרים חדשה שלי

אל תוך ים דומם - תומס סטיינבק ארוכה הדרך למטה - ניק הורנבי ברוקלין היתומה - ג'ונתן לתם בשבילה גיבורים עפים - אמיר גוטפרוינד הוצא מהקשרו - משפטי המחץ של הספורט הישראלי מרדכי אלון ואמיר דורון הוצא מהקשרו -3משפטי המחץ של הספורט הישראלי מרדכי אלון הוצא מהקשרו 2 - משפטי המחץ של הספור מרדכי אלון, אמיר דורון הוצא מהקשרו 4 אלון/דורון המסע לאורקולי - שי צלר העובדות שמאחורי בני רוקאמטיו מהלסינקי - יאן מרטל העונג שבחברתי - סטיב מרטין הפיל נעלם - הרוקי מורקמי השנים הנפלאות בזבל - מיכאל ויוג זרעי קסם - וס נאיפול טוב ויפה, ג'יבס - פ.ג'. וודהאוס יצירה קורעת - לב של גאוניות מרעישה - דייב אגרס כדורי הטניס של הכוכבים - סטיבן פריי כפרה - איאן מקיואן לא כל כדור הורג קפוסטה מיכה בן-ארי מרגלים - מייקל פריין משהו רענן פ ג' וודהאוס עולם הסוף - סדרה לספרות יפה אופיר טושה גפלה ערבה עיוורת, עלמה נמה - סיפורים הרוקי מורקמי שחיטה שחורה - שחר מגן כולם חדשים לגמרי. אני גר בת"א ונגיש לאיזור המרכז. מחירי הספרים נעים בין 10 ל-20 שקל.

שלום../images/Emo13.gif

הפנו אותי מפורום ספרות ילדים ונוער.. אני מחפש כבר המון זמן ספר בשם "ארץ החביתיות הבלתי גמורות" של מושיק בירמן. אם מישהו יוכל לעזור לי/ יודע איפה אוכל להשיג אותו ביד ראשונה שניה או שלישית או אפילו 100 אני הרבה יותר מאשמח! תודה רבה וחג שמח

ליטרט

New member
מדובר בחביתות ולא בחביתיות:)

ולדעתי דרכך לא תהייה קלה באיתור הספר. בכל מקרה, שיהייה בהצלחה!

PilpelLady

New member
מחפשת ספר נדיר מאוד...

"אומנות הצילום" משנות ה-60 , אין לי מושג מאייזו הוצאה (מפורסמת שם תמונה של בנות משפחתי בילדותן...) רוב התמונות שם - אם לא כולן - בשחור-לבן ובאחד הדפים הראשונים יש את רשימת הצלמים שתמונותיהם נבחרו לככב בספר...מי שיש לו משהו דומה שיצור איתי קשר במסרים ואשאל אותו כמה שאלות כדי לוודא אם זה זה, כי יצאו אח"כ המון ספרים בשם "אומנות הצילום"...

zenov

New member
לאמנות הצילום #1

שם הכותר: שנתון ישראל לאמנות הצילום #1; ערך פטר מירון שם המחבר: פטר מירום כתוב בשפה: עיברית קטגוריה ראשית: צילום קטגוריה משנית: ישראל וציונות שם ההוצאה: אגם שנת ההוצאה: 1963 מס' מהדורה: 1 מצב הספר: טוב כריכה: קשה מחיר מבוקש: 95 ש"ח שם הסוחר:זאב [email protected] :eMail טלפון נוסף להתקשרות: 049841107 0506889820 http://ein-hod.israel.net/artists/naomi/ כולל משלוח תשלום אחרי קבלת הספר הערות:

למעלה