קח-תן משהו לקרוא

JANSTER

New member
כמה ספרים למכירה

המשחק של אנדר מאת אורסון סקוט קארד אהבת שאול מאת אלי עמיר האלכימאי מאת פאולו קואלו השחף מאת ריצ'ארד באך מסע בין כוכבים ספר באנגלית ועוד מספר ספרים על מסיקה קלאסית

leorgut

New member
ספרים למכירה

ספרים למכירה כחדשים המצב השלישי \ עמוס עוז -30 ש"ח הסודות של יא יא \ רבקה וולס -35 ש"ח ליאור

GKj

New member
מחפש את טבעת כארון

מחפש את הספר "טבעת כארון" של רוג'ר מקברייד אלן. אם מישהו מוכן למסור או למכור, אשמח לשמוע. תןדה GKj

s21fargo

New member
ספרים,CD's & DVD's במחירים מגוחכים

ספרים: המשפט האחרון של פרמה 35 ש"ח סודות ההצפנה 35 ש"ח נפלאות התבונה 35 ש"ח מילון אוקפורד חדש 35 ש"ח עבמים 25 ש"ח תעלומת העבמים 25 ש"ח ספר העבמים השלם 25 ש"ח סחרור 20 ש"ח דם ויין 20 ש"ח ריקוד המתים 20 ש"ח רומח הדרקון 20 ש"ח שב"כ בין הקרעים 25 ש"ח המוסד והמיתוס 35 ש"ח שייטת 13 45 ש"ח האופנוע הטרקטורון ואתה 25 ש"ח חשוב והתעשר 20 ש"ח מדריך לבורסה ולשוק ההון 20 ש"ח מדריך חדש לצמחי ישראל 25 ש"ח ספרי מחשבים החל מ 40 ש"ח : C , C++ , UNIX , LINUX , A Book on C , מבנה נתונים , טורבו פסקל , word , excel , HTML , ............... דיסקים של PUNK ROCK ב 25 ש"ח Bad Religion , Nofx , Pennywise , Rancid , MXPX , NIRVANA , 88 Fingers Louie , Unwritten Low , Tilt , Hi Standard ...................... 15 ש"ח DVD : The Big Bounce , We Were Soldiers , 25th Hour , Hellboy , Cold Mountain , Sleepless In Seatele , Paycheck , New York Minute , King Arthur ..................

s21fargo

New member
ספרים במתמט" כחדשים ! במחיר מגוחך !

כל הספרים של בני גורן 40 ש"ח : אלגברה , חשבון דיפרנציאלי ואיטגרלי , גיאומטריה של המישור , טריגונומטריה , גיאומטריה אנליטית , וקטורים... ספרים של א.אספיס 30 ש"ח : אלגברה , גיאומטריה טריגונומטריה וסטריאומטריה. וקטורים של מירון טימור 30 ש"ח. ספרים של זאב בנימין אלפסי 30 ש"ח : קומבינטוריקה ומספרים מרוכבים , אלגברה לבגרות 2 חלקים . ספרים של אלכס קופרמן 25 ש"ח : סטטיסטיקה והסתברות . אוסף הגדרות נוסחאות ומשפטים . אוסף בחינות מיון לטכניון 25 ש"ח, חוברת בחינות של מכינת הטכניון 25 ש"ח. אוסף בחינות בגרות של לחמן ושל אנקורי 30 ש"ח . ועד ספרי מתמטיקה של הטכניון .........

למכירה מבחר ספרי שירה עברית ../images/Emo79.gif

לכל אוהבי השירה העברית, אני מבקשת להציע למכירה אוסף של ספרים בצירוף תווי השירים מ"יד שניה" - כולם במצב מעולה ! 1. דבר אלי בשירים של דובי זלצר - 100 2. הבה נשירה , שירי אפי נצר - 100 3. לאוהבים את האביב - יורם טהרלב- 75 4. ציוניוני הדרך - שירים שהיו ועודם (ללא תווים) - 45 5. לי כל גל נושא מזכרת - שירים רוסיים (ללא תווים) - 65 6. ספר הפיזמונים של חיים חפר, מעוטר בציורים של יוסל ברגנר (ללא תווים) - 85 7. רק בינתיים - שירי נורית הירש - 120 8. מילים ומנגינות - חיים חפר - 75 (ציורים: אריה נבון, ללא תווים) 9. היו לילות - שירי הזמר של יעקב אורלנד - 120 10. יוסי בנאי/פזמונים - ספירת מלאי - 50 11. זר כלניות - משה וילנסקי - 100 12. השירים האסורים - אביב גפן - 100 13. להקת הנח"ל שרה - ציורים ועריכה גראפית: שמואל כץ - 100 14. סימן שאתה צעיר, מבחר להיטי יוסי גמזו - 100 15. זמר חסידים לשבת, למועד ולכל עת - רשם וערך: מנשה לב-רן - 100 אהבה בת 50, שירי אהבה עבריים - יואב קוטנר (ללא תווים) - 50 16. שלמה ארצי שירים, ציורים: שירי ובן ארצי- 60 17. שיר במתנה - חווה אלברשטיין - 120 כל הספרים במצב מעולה. פרטים נוספים במייל, מסר או טלפון: 052-4230162

למכירה ספרי מד"ב ../images/Emo112.gif

לכל אלה שלא הספיקו לקנות בכנס אייקון - להלן ספרים שעדיין למכירה רוג'ר זילאזני 30 ש"ח כל ספר: קלפים של כליה, אביר הצללים, ממלכות התוהו, בסימן החדקרן, תותחי אוולון, ידו של אוברון, דמה של אמבר רוברט סילברברג: מסע להררי חמאג'יפור - 30 האביב החדש - 45 טום המשוגע - 130 פרנק הרברט: חולית - 50 בית הלשכה חולית - 50 על-אדם - סטרג'ן - 130 פייר אנתוני - צביר כוכבים - 130 פרדריק פול: זאב זאב - 100 סף האירוע - 150 אנדרה נורטון - עולם המכשפות - 100 האל קלמנט - שליחות כבדת-משקל - 130 מרגרט וייס וטרייסי היקמן - אחראן ונביאו - 100 קורט וונגוט - עריסת חתול - 75 אן מק-קפרי - הספינה המזמרת - 150 פיליפ חוזה פארמר - שערי הבריאה - 130 תגובות באמצעות תיבת המסרים, מייל או טלפון 052-4230162

ספרים שונים למכירה: ../images/Emo63.gif

סיפורי הבע"ש וגם שיחות שלו בעניני אלוהים ואדם בעריכת פנחס שדה: 60 2. תיקון הלב, סיפורים חלומות, שיות - רבי נחמן מברסלב, בעריכת פנחס שדה: 65 3. עיר קסומה - י' בר-יוסף: 45 4. כמעיין המתגבר - איין ראנד: 65 5. השנים - וירג'יניה וולף: 120 6. אורלאנדו - וירג'יניה וולף: 120 7. ברלין, אלכסנדרפלאץ - אלפרד דבלין: 60 8. כזב וכישוף - אלזה מורנטה: 40 9. ארצ'לי - אלזה מורנטה: 55 10. אשה לעניין, מבחר סיפורי הפלייבוי: 45 11. ארבעה גברים ואשה - שולמית גלבוע: 60 12: אשת איש - שלי יחימוביץ: 40 13. מראות מצחיקות - עליזה אלראי: 45 14. כלב לבן - רומן גארי: 75 15. ליידי L - רומן גארי: 50 16. שעות הרות גורל - סטפן צוויג: 40 מבחר ספרים של מילן קונדרה במחירי "יד שניה" כל הספרים במצב ממש טוב פרטים נוספים במסר או בטלפון: 052-4230162

kkarinn

New member
../images/Emo41.gifספרים למכירה בזול../images/Emo41.gif

ספרים חדשים: אבק כוכבים / ניל גיימן - כחדש 35 גורל אחד - תולדות ההגרלות בעם ישראל / דורון הרצוג - כחדש 70 הנוסע השמיני 4 / א.ס קריספין וקת'לין או'מלי - כחדש 30 טריוויה ישראל-ספר הטריוויה השלם של המדינה / דנה ויגלר, אליהו זערור - כחדש 20 לליה / מרינה גרוסלרנר - כחדש 30 סימני אהבה - טלה / ג'וליה ודארק פארקר - כחדש 10 עת לברזל - כרך 16 של מחזור כישור הזמן / רוברט ג'ורדן - כחדש 35 שאהבה נפשי / גיל הראבן - כחדש 35 תאונות / יעל הדיה - כחדש 35 dreamcatcher / stephen king - בינוני 20 one door away from heaven / dean koonz - כחדש 20 ספרים ישנים (במצב סביר יחסית לגילם): אבא גוריו / ה. דה בלזק, הוצאת מ.ניומן, 1951 - 25. אשת נכסים / ברברה טיילור ברדפורד, הוצאת זמורה ביתן, 1985 - 25. בן תערובת / יוהאן פאבריציוס, הוצאת עמיחי, 1959 - 25. האסופית / ל.מ. מונטגומרי, הוצאת מ.ניומן (ספר מנוקד, לילדים) - 25 כוכבים מציצים מרום / א.י. קרונין, הוצאת מהדורת הספר הטוב, 1960 - 25. נשים קטנות - כרך א' / לואיזה מיי אלקוט - 25. מבצע קיסריה / עמוס אריכא, הוצאת א. לוין אפשטיין, 1967 - 25. צעדים / יז'י קושינסקי, הוצאת תמוז, 1980 - 20. לכל המעוניין, נא לפנות במסר או במייל: [email protected]

thewhiteknight

New member
מחפש ספרים של נלסון דה מיל

שלום לכולם... אני מחפש ספרים של נלסון דה מיל אם יש לכם במקרה אחד מהספרים הבאים אודה לכם אם תצרו איתי קשר. 1. חוף הזהב 2. בת הגנרל 3. על נהרות בבל 4. אי המגפות 5. התרסקות לילית תודה מראש... נתן.

thewhiteknight

New member
אתה יכול לתת תקציר על הספר?

אני לא מכיר את הכותר, תוכל לרשום לי בקצרה מה הולך שם? מהכריכה האחורית או משהו כזה?

אבאדוב1

New member
הספר עוסק במלחמת וייטנאם, בפשעי מל

חמה וקשר שתיקה שהופר, חקירת מצ"ח, ויחסי המפקד הנחקר עם אשתו סביבתו והחוקרת, האם הגיבור אשם ברצח או שעיר לעזאזל.

RORRI 2003

New member
טוב אז בשעה טובה גם אני הכנתי רשימה

חשוב לציין שני דברים: 1. כל הספרים במצב חדש, כאילו נקנו מהחנות 2. אני מעדיפה להחליף בספרים אחרים ולא למכור... אז ככה: 1. פונטנלה, מאיר שלו, עם עובד 2. סדר נשים , פרופ' עמיה ליבליך, שוקן 3. זמן אלול, דב אלבוים, עם עובד 4. אובססיה זה שם של בושם, אריאל להמן 5. צילו של היטלר, ירון סבוראי / ניק טיילר 6. אמנות האקסטזה המניית, מרגו אנוד 7. אהבה זה לא סכין, זאב ברגמן ושרה 8. מהנדסים תרבות, גדעון קונדה 9. חיי האהבה, צרויה שלו 10. גופה של אנה או קץ האוונגרד הרוסי, סיפורת רוסית עכשוית, עםעובד 11. דודאים מן הארץ הקדושה, אהרון מגד, עם עובד 12. הפצוע האנגלי, מייקל אונדאטיה 13. המקום שבו נמצא הלב, בילי לטס 14. צריך סוף לסיפור האהבה/ סביון ליברכט 15. עוול, אהרון מגד, עם עובד 16. ארבעה מכתבי אהבה, ניאל ווילאמס 17. נשים מתוך קטלוג, סביון ליברכט 18. גברים ממאדים נשים נמוגה, ד"ר ג'ון גרי 19. מה שאימך לא יכלה לספר לך ואביך לא ידע, ד"ר ג'ון גריי 20. שרמן בחורף, אמנון דנקנר 21. The Testament , John Grisham

ifat28

New member
מעוניינת לקנות פרפרים בגשם-מירה מגן

למישהו יש למכור? אם כן אז ניתן לשלוח לי מסר.

yotamstei

New member
ספרי המכונאות הטובים ביותר!

הספרים המצוינים של אינג' ל.מינץ שכבר לא ניתן להשיג בחנויות במצב מצוין! "תורת הרכב", 3 כרכים, 30 ש"ח כל אחד. "תורת המנוע", 4 כרכים, 50 ש"ח כל אחד. למעוניינים[email protected] או במסר מידי. *יתכן ואני לא אוכל להגיב לפניות באמצע שבוע, אנא העזרו בסבלנות.

מחפשת את הספר "משהו בשביל מישהו"

האם מישהו מוכר אולי את הספר "משהו בשביל מישהו" של דוד אבידן? מחפשת אותו הרבה זמן מחפשת את המהדורה המקורית אורנה

למעלה