רישום וקבלה - שש שנתי

Gusfraba

New member
האם לעוד מישהו חוץ ממני התקשרו

ממדור רישום של אוניבסיטת בן גוריון - אחת בשם שרית, יש לכם מושג מה היא רוצה? לא עניתי.............! =)

אליי התקשרה אחת ממורמרת ואמרה לי שלא

שלחתי טפסים. היא שאלה אותי בחוצפתה אם רפואה לא מספיק חשוב לי ובלה בלה
אמרתי לה שלא שלחתי טפסים כי אני לא רוצה בן גוריון ואי שליחת טפסים משמעותה ויתור על המועמדות לפי המייל שלהם. אז היא שתקה.

cp girl

New member
אני רק ראיתי ב"מידע אישי" לא התקשרו אליי- מה

בס"ד מה זה אומר? קבלתי תאריך רק במידע אישי בלי טלפון מהם. ???

sl3500

New member
זה לא אומר כלום. יש אנשים בעלי סכמים גבוהים

שלא שלחו טפסים. לא רוצים לוותר עליהם כל כך מהר, ולכן מתקשרים אליהם כדי לוודא איתם מדוע הטפסים לא הגיעו. בנוסף, חלק מהמועמדים מקבלים טלפונית הודעה, שכן הזימונים שיוצאים בדואר לא מספיקים להגיע בזמן, מצב שעלול לגרום להם לפספס את הריאיון. מצב נוסף הוא כאשר הסכם יורד לקראת סוף הריאיונות, ומזמנים בהתראה של שבוע, חייבים להתקשר ולעדכן. זה לא משמש כאינדיקציה לשום דבר. שיהיה בהצלחה בראיונות!

לא הבנתי

אלי לא התקשרו ולא שלחו בדואר. רק במידע האישי מופיע לי הזימון לראיון. הכל בסדר איתי? זה תקף?

sl3500

New member
זה בסדר גם אם לא התקשרו

אם מופיע לך במידע האישי שלחו לך בדואר. אנשים זומנו לריאיוון שני ואחרי שסיימו אותו, קיבלו בדואר את הזימון לריאיון הראשון... אן לך ממה לדאוג.

דגדג3

New member
למבינים ../images/Emo269.gif: שאלות על ממשקי רפואה-רפו"ש

1. כולם מדברים על מעבר מרפואה לרפו"ש- אך מה לגבי הכיוון ההפוך- האם מישהו יודע האם קיימת אפשרות בכלל לעבור לרפו"ש, באיזה שנים, ומה הדרישות? האם מדובר בצעד קל יותר או קשה יותר מהמעבר מרפו"ש לרפואה? 2. האם סטודנטים מרפו"ש (בעברית או בת"א) מתחרים על מקומות פנויים לשנה רביעית, או שרק בוגרי שלוש שנים רפואה יכולים לעבור ישר לשנים הקליניות? תודה רבה מראש!

eli1986

New member
לכל הגבוליים בטכניון (ואני ביניהם)

דיברתי היום עם מישהי ממדור רישום. נאמר לי שכרגע הוזמנו אנשים למו"ר עד לסכם של 93.1 ואפילו 93.07, לא ידעו להגיד מספר מדויק. גם לא ידעו להגיד לי אם תהיה ירידה נוספת. יאללה, עוד 0.1 ואני שם..

eli1986

New member
לכל מי שיש סכם יותר מ-92.98-תבדקו אי מייל

טוב שנזכרתי לבדוק מייל.. בהצלחה לכולם! אחרי הכל, נראה שהסכם בטכניון נשאר פחות או יותר על אותה הרמה משנה שעברה(ואם הסכם הרשמי שהם פירסמו שנה שעברה-93.18, אז אפילו ירד קצת).

eladpr

New member
שאלה לגבי הראיון השני בב"ש

במידה ואתקבל לראיון השני בב"ש, יש סיכוי שהם יהיו יותר גמישים על התאריכים? פשוט אני טס לחו"ל ב8 ליולי לשבוע, יש סיכוי שהם יסכימו לקבוע לי ראיון שני ללפני או אחרי? ואם יש סיכוי מתי כדאי לבקש?

morit1231

New member
דיברתי איתם היום בדיוק

הראיונות מתחילים ב5/7 ועד ה-15/7. אתה יכול לבקש..אני שאלתי ואמרו לי שהם לא תמיד מתחשבים בבקשות (במיוחד במקרה שאתה משאיר להם רק 3 ימים לזמן אותך)

סטודנטים מב"ש- בבקשה עזרה

אהלן, אם יש בינכם סטודנטים מב"ש או אם סתם עברתם את הראיונות של ב"ש, בבקשה שלחו לי הודעה בפרטי עם המס' שלכם. אני ממש מחפשת סטודנט שנה א' שיוכל לענות לי על כמה שאלות. אני מבטיחה שזה לא ייקח יותר מ-5 דק' מזמנכם, בבקשה בבקשה?

zygomatic

New member
את מחפשת סדנת הכנה לראיון במקרה?

סטודנט תותח מעביר סדנא בת שלושה חלקים. יש המלצות מעולות עליו מסטודנטים!! זה פשוט תרגול מעולה! שלחי לי מסר אם את בעניין

למעלה