תכנון שבועי!

FallOutGirl

New member
../images/Emo63.gifתכנון שבועי!

מה מתכונן לכן השבוע? :) ראשון- שני- שלישי- רביעי- חמישי- שישי- שבת-

WELL

ראשון-לישון וללכת להביא מהרופא נשים מרשם לגלולות שני-עבודה שלישי-עבודה רביעי-עבודה חמישי-עבודה שישי-ארוחת שיש וארץ נהדרת+ללמוד למבחן שבת- אולי סרט תלוי מה יש איזה לא קשורה אני אה?

sm252

New member
השבוע

ראשון-חמישי:למידה למגן במתמטיקה,מיונים למשרד הביטחון,הגשת עבודות שלא נגמרות ובגרות בע"פ באנגלית שישי שבת-כיף עם החייל:)

מאיויוXD

New member
......

ראשון- ללמוד למתמטיקה שני- ללמוד למתמטיקה שלישי- מבחן במתמטיקה! :S ללמוד לביולוגיה רביעי- ללמוד לביולוגיה חמישי- מבחן בביולוגיה! :S להיפגש עם החבר אולי
שישי- לישון שבת- ללמוד להיסטוריה

מאיויוXD

New member
י"א :S

וזה מועד ב' על חומר ממש קשה שאני צריכה ללמוד לבד ;( DNA שעתוק תעתוק וכו'..

שונאת את החומר הזה!

אני עכשיו ברבייה באדם,בבעלי חיים וצמחים.. זה כל כך משעמם ללמוד על נביטה. בעע :(

מאיויוXD

New member
אויש

למרות שאחרי המבחן נתחיל ללמוד (סוףסוף! הסיבה שהרחבתי ביולוגיה) פיזיולוגיה של האדם.. כל המערכות ודברים מעניינים :)

אצלי

ראשון- עבודה שני- לימודים שלישי- עבודה+התנדבות בחווה רביעי- עבודה+התנדבות בחווה+ מאמי חוזר בערב הביתה חמישי- לימודים שישי- אולי מסעדה לכבוד היומולדת של אח שלי (אם הוא ייצא) שבת- עוד לא הוחלט

בטח.....

אני לומדת מדריכי רכיבה מערבית ומטפלים ברכיבה טיפולית ואנחנו צריכים במסגרת הלימודים להתנדב 4 שעות בשבוע בחווה (אני אישית מתנדבת יותר ואני נהנית מכל רגע)

התכנון שלי :)

ראשון- ביצפר (לצערי), ללמוד למבחן בביולוגיה, חדר כושר שני- ללמוד לביולוגיה ולאנגלית למתכונת בעה"פ שלישי- בב"ש במיונים למודיעין עד הערב רביעי- ללמוד למבחן בספרות, חדר כושר חמישי- ללמוד לספרות :/ שישי- מבחן בספרות בבוקר ואז הביתה, בערב מסיבה !!!!
שבת- לישון בלי סוף, ובטח גם יהיה לי ללמוד! אוף איזה לחץ כמה מבחנים :( מקווה שיהיה טוב!

god girl too

New member
אני ../images/Emo187.gif

מה מתכונן לכן השבוע? :) ראשון- עבודה שני- עבודה ופיזוטרפיה שלישי- דיו בא אליי לאפטר רביעי- עבודה חמישי- פיזוטרפיה ודין בא אליי, בטח ניצא לאיזה בר שישי- דין אצלי, יהיה נחמד שבת- שוב אצלי... כנראה גם ניצא לאיזה מסעדה אן משהו... שבוע קסום!

FallOutGirl

New member
תות|../images/Emo80.gifהשבוע שלי ^^

ראשון- MRI לפנות בוקר וגימל :) שני- בסיס. שלישי- בסיס. רביעי- בסיס. הפנייה אחרי צהריים. חמישי- בסיס. שישי- טקס קבלת תעודות בגרות בביתספר. כנראה יוצאת עם מישהו
שבת- השלמת שעות שינה!

אז ככה... ../images/Emo13.gif

ראשון- עבדתי בערב, בבוקר הייתי אמורה ללכת לוול סטירט ושכחתי שני- חופש
הלכתי לוול סטירט,התבלבלתי בימים..הסתובבתי בקניון והתחלתי דיאטה רצינית!! שלישי- עבודה רביעי- עבודה חמישי- חופש, יש לי המון סידורים לעשות, אולי נצא לשופינג עם חברה,אולי בערב נצא, בין היתר חייבת לסדר את החדר.. נראה מה אני אספיק. שישי- תקווה קטנטנה שהחייל החדש שלי יצא שבת, אם לא אז עבודה שבת- עבודה, ואם החייל יצא נבלה איתו ונשלים פערים, אני כל כך מתגעגעת! כמובן שבכל הימים המון אסמסים וטלפונים שמעלים לי רק חיוך, עם החיילצ'יק החדש

maayanimi

New member
החלק הכי כייפי של השבוע היה אתמול:)

ראשון-צבא שני-צבא- לחזור הבייתה, להתארגן בצ'יק והחבר בא לאסוף אותי לחתונה של אחיו:) היה פשוט כייף שלישי-לישון עד מאוחר עם החייל
שממש עכשיו בדרך חזרה לצבא, חופש מצה"ל לי- בערב ספינינג רביעי-צבא, והחבר מתחיל בה"ד1.. חמישי-צבא- יוצאת מוקדם ומקווה לעשות משהו כייפי:) שישי-אולי לצאת בערב עם חברות- החבר סוגר שבת-מסיבה בערב עם חברות ויום ראשון חופש שובב! :)

למעלה