בהקדמה של 9 שעות בערך...

A t z a

New member
../images/Emo65.gifבהקדמה של 9 שעות בערך...../images/Emo80.gif

מזל טוב למיכללללללללללל!!!!!!! (Oyster Girl)
(סורי, אני יוצאת וחוזרת רק מחר בלילה. ובחיים אני לא אתן למישהו אחר לפתוח את השרשור
) מיכל נשמתי
, את יודעת שאני גרועה בלכתוב ברכות בציבור, זה משהו שאת עדיין צריכה ללמד אותי איך עושים, אז את הברכה האמיתית תקבלי עם המתנה
. שיהיה לך יומולדת שמח, ברור שזה קצת מאכזב כשאת תקועה בבסיס, אבל אל תשכחי שיש שם אנשים שאת ממש אוהבת שיכולים לעשות לך יומולדת שמח ומיוחד. חוצמיזה שכל החיים היה לך יומולדת בבית, לא יקרה כלום אם שנה אחת יהיה גיוון
. אני באמת מאחלת לך שנה מוצלחת וכיפית, בלי יותר מדי רגעי משבר ועם הרבה רגעים טובים שייזכרו בעתיד, שנצליח לברוח להרבה הופעות והרפתקאות כמו שהיינו עושות כשהיינו קטנות וחופשיות
(כמו שאת יודעת בזכות אחת ההופעות האלה זכיתי להכיר אותך). וכמובן כל הדברים החרושים-בריאות, הצלחה, עושר
, אושר והרבההההה קולנוע ומוזיקה!!! אף פעם אל תשכחי שאת דינוזאור יחיד במינו, ואף אחד לא יכול לשנות את זה!
אוהבת אותך עד אינסוף, וכאן בשבילך לתמיד

Peeeach

New member
איזה מהמם שזכרת גם את היומולדת שלי

מזל טוב מיכל

A t z a

New member
סורי../images/Emo80.gif

זה היה כתוב לי בפלאפון והוא בקומה. מזל טוב!

A m 0 s

New member
מזל טוב מיכל../images/Emo70.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

כל טוּב!

Ronushnush

New member
מזל טוב יפיפיה...

מאוד מקווה שיהיה לך טוב בכל ההיבטים בחיים שחשובים לך. תהיי מאושרת ותישארי המיכל המיוחדת במינה שאת.

למעלה