ברוכים הבאים לפורום פופ!

candyheart

New member
../images/Emo65.gifברוכים הבאים לפורום פופ!../images/Emo65.gif

שלום לכולם.
אז פורום פופ נפתח מחדש,כפי שאתם רואים. הרגשתי שחסר מקום בו חובבי מוזיקת הפופ יוכלו לדבר בחופשיות ובבלעדיות על הסגנון האהוב עליהם,ואני שמחה שניתנה לי ההזדמות לאפשר זאת. אני מאוד מאוד מאוד אשמח לראות את הפורום הזה פעיל ומלא בעדכונים,משחקים ושרשורים מרובים.זה,כמובן,תלוי לא רק בי,אלא בעיקר בכם. כל שרשור או הודעה רלוונטים(ואפשר גם לא) יהיו מבורכים ביותר ויתרמו מאוד לפורום.אני באמת רוצה שזה יהיה מקום כיף לכולנו,ואני מאמינה שנוכל לעשות זאת.בשביל להנות,ולקיים כאן פורום,יש כמה כללים: כמו שנכתב ב"אודות הפורום",כל קללה,השפלה,או פגיעה בחבר פורום תימחק! לפי כללי תפוז,אסור לפרסם הורדות לא חוקיות. לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה גם הוא מנוגד לכללי תפוז. בנוסף לכך,בשביל לעשות קצת סדר,יהיו שרשורים שיפתחו כל כמה זמן,כדי שלא הכל יהיה מקובץ בשרשור גדול ושמן אחד. שרשור
-כאן ניתן לפרסם הופעות,קליפים ושירים חדשים.שוב, *לא* לפרסם הורדות לא חוקיות. שרשור עדכונים-כאן ניתן לפרסם חדשות על אמנים ועל אלבומים חדשים,תמונות,כתבות אינטרנט ורכילות.
-כל מה שלא קשור למוזיקת הפופ(מה עשיתם בעבודה,סרט/סדרה שראיתם,מה הכלב שלכם עשה היום וכו') לשרשר לפה!
-כאן ניתן לשתף את חברי הפורום בשירים,אלבומים ואמנים שאתם אוהבים וחושבים שגם לנו כדאי לנסות. כל השרשורים האלה הם נסיוניים בלבד,ואם אראה שחלקם לא הולכים,אשקול לשלב אותם. אני חושבת שזהו...אני מקווה מאוד מאוד לראותכם פה.אני באמת חושבת שאחנו יכולים ליצור פה משהו טוב.
על כל בעיה,בקשה או הצעה,אל תתביישו לפנות אליי במסר,ואנסה לענות בהקדם האפשרי. תודה ושוב,ברוכים הבאים! טל

Shiri from the block

Active member
ואווו ההודעה הראשונה! איזה כבוד D:../images/Emo65.gif בהחלט אפשר לקחת את פורום פופ לכל כך הרבה כיוונים! יש לי הרבה רעיונות, אני אציף הרבה אל תדאגי../images/Emo152.gif ובמילותיהם של אנסינק: (לא מאמינה שאני מצטטת אותם חח) Do you ever wonder why, this music gets too high it takes you on a ride feel it when you body start to rock and baby you cant stop and the music is all you've got this must be.... POP!

candyheart

New member
שירן!../images/Emo9.gif

כיף לראות אותך פה! אני לא רגילה לראות אותך לא מוכחלת.
ואנסינק
פה אפשר לצטט אותם כמה שרוצים!

britmel

New member
../images/Emo45.gif אחלה ציטוט :) מצטרפת

אחלה דרך לתאר את מוזיקת הפופ ואןניסק שליטהעהעע :) איזה כייף פורום פופ :) אני הולכת להתנחל פה :)
ו|ותודה| רבה טל

tali44

New member
בהצלחה!!!

וכדי שזה יהיה באופן רשמי: היי אני טלי, בת 18 וחצי מחולון. הזמרות האהובות עלי הן בריטני ספירס ומדונה. ו... זהו.

britmel

New member
../images/Emo45.gif

בריטני מדונה וגאגא
השילוש הקדוש בפלייליסט שלי :)

theone24

New member
../images/Emo65.gifהמון בהצלחה!!../images/Emo65.gif

החלטה מבורכת! בהצלחה בניהול.

candyheart

New member
עוד משהו...

אם יש לכם רעיון לפינה מסוימת שתיפתח כל כמה זמן,תיידעו אותי.אם אתם רוצים לפתוח אותה,אפילו יותר טוב!

למעלה