ברוכים הבאים!!!

inbale

New member
../images/Emo65.gifברוכים הבאים!!!../images/Emo65.gif

מזל טוב פורום חדש הגיע לעולם הפורומים של תפוז. את מטרת הפורום וקצת פרטים על מי אני ניתן למצוא בהודעת המנהלת שנמצאת למעלה שימו לב להגבלות הייחודיות לפורום הזה ובכללן איסור מסירת פרטים מזהים על מטופלים. בקרוב יופיעו קישורים ומאמרים - אשמח לקבל כל המלצה בנידון. לשם פתיחה - ספרו לי מדוע בחרתם במקצוע הזה והאם במבט לאחור הייתם בוחרים אחרת?

inbale

New member
עוד בקשה ../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif../images/Emo47.gif

בבקשה ספרו לכל מי שמעונין על הפורום הזה. הדרך היחידה שהפורום יכנס לפעילות ויהפך להיות פורום פעיל זה על ידי פרסום שלו. תודה!!!!

paradan

New member
מדוע בחרתי ברפואת חירום?

א. מזל טוב עם פתיחת הפורום והמון בהצלחה בהמשך. ב. סיפורי האישי בדבר איך הגעתי לתחום: בחופשת הקיץ בכיתה ט´ באחד הבקרים סבא שלי ז"ל לא הרגיש טוב והזעקתי אמבולנס. הנהג שהגיע היה גם שכן שלי ולאחר הפינוי שאל אם אני רוצה להתנדב במד"א ואמרתי שכן. אח"כ עברתי קורס 60 ותער"ן ומדריכים ומנהיגות ובתום התיכון החלטתי שזה הכיוון שלי בחיים וכעת אני סטודנט עתודאי לרפואת חירום (פאראמדיקס בבן-גוריון). זה בגדול. לאחר שהתחלתי להתנדב עשיתי הרבה משמרות עם אותו נהג (בחור צעיר לאחר צבא) ועם הזמן נעשנו חברים טובים. לאחר כשנה הוא התחיל קורס פאראמדיקס של מד"א ותוך כדי לימודיו גם לימד אותי הרבה כך בעצם נחשפתי לרפואה שלא ברמה של קורס 60. הוא עד עכשיו הפאראמדיק הכי טוב שאני מכיר. אני בתיכון בכלל למדתי 15 יחידות אלקטרוניקה אבל מבחינת עניין אלקטרוניקה לא מתקרבת לרפואה בשבילי, והאקשן והסיפוק זה לא הכל. עובדים הרבה עם אנשים ועוזרים להם, המקצוע כל הזמן מתקדם ומתחדש, מגלים דברים חדשים ומעניינים ויש הרגשה כאילו עם תעצום עין תפספס משהו. בקיצור חיים ללא הפסקה (למעט בין קריאות...) זהו בערך. דני מתנדב מד"א סטודנט לרפואת חירום שנה א´

למעלה