הודעות לשחקנים

ליונתן!

מה קורה גבר?? אמרו לי שאתה נחמד אז חשבתי לשאול אותך כמה דברים. עכשיו כשהצילומים נגמרו מה התוכניות שלך?? בן כמה אתה ומאיפה?? ובכלל רציתי להגיד לך :אתה אחלה של שחקן ואתה משחק אותה אהבל ממש טוב.. או שזה בא לך טבעי\??? סתם סתם צוחקת.... מחכה לתשובה...(דרך אגב אני אשמח לדבר איתך בפרטי...) אה! יש פה תמונה שלי...

תודה מותק..

אהה עכשיו אין לי כלכך תוכניות.. חח אני זורם עם מה שבא.. חוץ מהבגרויות כמובן שזה חובה.. והצבא.. שאני לא מבתר עליו.. חח חוץ מזה אני זורם.. ובכייף נדבר בפרטי.. ותמונה יפה.. את נראת טוב.ץ.

וואלה...

תודה על המחמאה...אבל בן אדם מה אתה עושה ער בשעה 6 בבוקר בחופש???? ובכלל בן כמה אתה שאתה כבר מדבר על צבא? כמה שאלות אני מרגישה כמו בשידור חוקר חחח אתה יכול גם לשאול אותי כל מה שבראש לך ואני אענה בכיף....
מחכה לתשובה שלך..... מירוש

אתה מושלם

אני פשוט חולה עלייך אתה מושלם אתה כוסון אתה הורס אני יהיה הידה הכי מאושרת בעולם אם תיכנס איסי שלי ונישמור על קשר אוהבת אירית

shoshi15

New member
יונתן...

אנשים מישו יודע איפה יונתן?! יונתן אם אתה רואה את ההודעה פלייז תחזור אלי...

../images/Emo39.gif../images/Emo23.gifלרועי!!!!!!!../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

רועי!!! שלחתי לך מסר ואני מש מקווה שתתייחס אליו!!! :) רק רציתי שתדע שאני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש אוהבת אותך...!!! פליזזז תחזיר לי מסר !!!
עדי מרום

לאדם החתיך!! פליז תענה לי!!!

אדם ממצב?? אני חולה עלייך אתה כזה מתוק!!! יש לך מסנג'ר??? אם כן אתה מוכן בבקשה לתת לי אותו?? ספר לי קצת על עצמך!! תענה לי פליזזז!!!! מתה עלייך!!

לרועי המאמי!!! ../images/Emo25.gif פליזזז תענה

היי רועי ממצב?? אתה מהממם וחתיך חולה עלייך!!! תגיד יש לך מסנג'ר???? רק שתדע שאתה משחק מהממם ואתה בעצמך ממש חתיך חולה עלייך!!! ספר לי קצת על עצמך!! פליזזזז תענה לי חזרה!!
רועי

לספיר רועי יהונתן שרון וגור!

ראיתי אתכם בסינמה סיטי עם עוד כמה חברות שלי קצת קירצצה לכם.... חחח קוראים לה דנה.. אני הייתי הבלונדינית אם אתם זוכרים.. חחחח אהמ.... יש למישו מכם מסנג'ר?! או אייסיקיו?? תענו דחוף!
עדי

dies

New member
יאאא...

איזה כיף לך שראית אותם!!! ויהונתן...תענה לי על מה ששלחתי לך...

פשוט יוהונתן כוסון

יונתן יש לך איסי .????? אני חולה עייך אני מעריצה מס' 1 שלך מואה החיים שיפים שלי... ראתה פשוט כוסוןן

dies

New member
שללחתי לך מסר בפרטי אבל..

לא חשוב...ענית לי כבר על מה ששאלתי אותך(בערך)...חוץ מ...מתי אתה תבוא לקהילה..חח...תודיע לי קודם(אני מזכירה,שוב...) לוב יא...ברוששששש

אנדן

New member
לתומר {אדם}

רק שתדע שלפי דעתי אתה משחק הכי יפה הכי טוב ותמסור לספיר שהיא סתם כלבה ואני חולם להיות בתפקיד שלך. אז תמשיך להצליח בעינייני הסדרות.

למעלה