יומולדת שמייח לאוראל

שרונהה

New member
../images/Emo65.gifיומולדת שמייח לאוראל../images/Emo65.gif

אני יודעת שהפסקת לכתוב פה אבל מתארת לי שאת ממשיכה לצפות.. קבלי ברכת מזל טוב ואיחולי יומולדת שמייח. מאחלת לך אושר, שמחה, בריאות ואהבה אהבה קולה זמן

אנירמי1

New member
כל הכבוד לך שרונה שקמת באמצע הלילה

ואפית לאוראל עוגה וגם שלחת לה ברכה. מצטרף אליך בברכה לאוראל ומוסיף חמשיר מהשרוול. אם כזה הו המצב שאותך אוראל כל כך נואהב אז למה לא תגידי כן ויחד נשובה אל הקן מהבנים והבנות בפורום חמישים פלוס

אלימא

New member
ברכות לאוראל ליום ההולדת../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

המון מזל ורק טוב

maxima

New member
לאוראל../images/Emo49.gif../images/Emo48.gifיומולדת שמח../images/Emo65.gif

אושר ובריאות

prettywoman2

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif ו../images/Emo49.gif טוב לך אוראל

עד מאה כ- עשרים.

../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

בריאות אושר וכושר ורק שמחות

kessem

New member
מ../images/Emo65.gifז../images/Emo65.gifל../images/Emo77.gifט../images/Emo65.gifו../images/Emo65.gifב

פפוש4

New member
הילדה גדלה בשנה

מה נקנה לה ???
או נשיר לה |תו
נקרא לה
(אגדה) או נביא לה מלאן
וכמובן הרבה
ולא נשכח לתת לה
לרוב מכל ה-
אך יותר מכל אלה נעטוף אותה ב-
ונואהב אותה מעומק ה-
שלנו אל ה-
הענק שלה ונאחל לה הרבה בריאות
המון נחת מהילדים ובעיקר מהנסיכה אשר רואים שהולכת בעקבות אמא ומושכת בעט הכותבים לתועלת כל הסובבים מי יתן והאל הכל יכול יתן לך להנות בשפע מהכל מאהבה מאושר מחיוכים מעושר ברכה וכיופים אך יתר מכל אלה האחל אני לך שתישארי חברה טובה כמו שהינך עם הברקותייך עם שטויותייך עם חוכמותייך וכל זאת מכל חברייך שמיותר לציין הם ראשוני מפרגנייך ולא נשכח להרים כוס
או
לחייך

jud1001

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif ../images/Emo41.gif

יומולדת הגיע.. וכולנו כאן נריע.. נקטוף לך
המון.. נשזור לך זר שיגעון
נושיב אותeך על כיסא מקושט.. ונספור עד חמישים ואחת.. נוסיף לשנה הבאה..אחד.. ונאכל לך את כל עוגת השוקולד

LEONA

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif לאוראל../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif

זר פרחים ליום הולדתך
ועוד
...על האיכפתיות שלך! תודה!

סליחה שאני מקלקל את השמחה, אבל

יש לי בחילה מהצביעות כאן. מה זאת אומרת שאוראל הפסיקה לכתוב פה? הרי גרשו אותה מכאן ביד רמה ובזרוע נטויה, ועכשיו חוגגים לה יום הולדת? ועכשיו גם כולם יגלגלו לשמיים עיניים תמימות ויגידו שזה לא קשור לברכות יום הולדת. מגעיל.

את\ה לא מקלקל שום שמחה ובעניין

הצביעות קבל\י תיקון....זו לא צביעות זו פשוט סקלרוזה\שיכחה...בגילנו שוכחים מהר את העבר הקרוב ומתרפקים על נוסטלגיות רחוקות...

לאוראל,מזל טוב ליום הולדתך../images/Emo39.gif

שתזכי לאושר ובריאות. אינני מרגישה צבועה כפי שרומז סימן שאלה שאין לו את הכבוד העצמי לכתוב בשמו או בניקו.. יום הולדת הוא יום מיוחד לכל אדם,ולכן אני מברכת אותך מקרב לב.
אי הבנות היו לעיתים קרובות בפורומינו אך ידענו להתעלות עליהם,יתכן וגם את תצליחי לחזור ולפתוח דף חדש.

../images/Emo45.gifהעמדת סימן שאלה רציני

לגבי אמיתות התגובות של חלק מהכותבים. למנהלת יש כנראה רשימה והיא מפרסמת מתוכה ללא כל סינון או מחשבה מוקדמת. ואחרים כמו הכלבים של פאבלוב, ברגע שמזהים
, מיד מצטרפים, ולא משנה מה חשבו על המבורך עד עתה. ולחונה - סיניליות היא לא בדיוק תכונה שיש להתגאות בה. ד"א, יש כאן מספר אנשים הסובלים מפזילה קשה עקב גלגול עינים בלתי פוסק.

אגל ט ל

New member
לא, למה.. דפקא משעשע כזה..

יש הדרן? סאניליות זה דווקא יופי. להכיר כל יום מישו/משהו חדש, זה נחמד

למעלה