יומולדת שמייח לאוראל

מעמידים לכם מראה מול הפרצוף

ומה שאתם מנסים זה לנפץ אותה? דמותכם כפי שהיא ניבטת במראה לא תשתנה גם לאחר ניפוצה.

B T1

New member
../images/Emo140.gifסימן שאלה יקר....

אין כאן צביעות, בסה"כ נימוסים טובים, הרי לא כולנו מרוצים מתגובותיך בנושאים רבים, אבל מן הנימוס שנומר לך: בוקר טוב, שבת שלום, שנה טובה ואפילו יומולדת שמח.

Nava5

New member
לאוראל הילדה הנצחית../images/Emo49.gif../images/Emo25.gif

בכל בקר ניעורה בגיל ובשמחה בחפזון מעיפה מעלי את השמיכה אצה-רצה בצעדי-ענק לעבר המחשב "לאן היא ממהרת?" בנזוגי חושב... בתנופה מתפרצת על-פניו אני חולפת ברהיטים נתקלת, נרגשת דרוכה ומתנשפת. מה קורה? מה הלחץ?? תמה הוא שואל ואינו מבין: הולכת לקרא את אוראל! אז לעלמת-החן הזאת, לילדה הנצחית - הצעירה ברוחה, הצחקנית ומצחיקנית שתלתה הרבה
ות ונורות ב
הפנימי שלי>>>> יש היום 'מומולדת'. מצטרפת לכל הברכות והאיחולים ומוסיפה: שהאור, האהבה והתקוה ישכנו במעונך תדיר וישכילו לאתר את החרכים הזעירים ביותר כדי להציף כל חלקה במנעמים ובחיים טובים. עד מאה ועשרים!

אנירמי1

New member
התקבלתם כולם לעבודה באתר שמספק

ברכות ושירים לימי הולדת האתר בבניה כבר שנתיים מחפשים פועלים ופועלותw musicalgift.co.il

o®eL

New member
../images/Emo51.gifאנשים יקרים. ריגשתם אותי../images/Emo140.gif

אני, יש לי זכרון קצר כזה. וגם סלקטיבי. זוכרת תמיד רק את הדברים הטובים, השמחים. וזוכרת אתכם לטובה, יקרים לי. כי יודעת שיצר האדם טוב מנעוריו. וזה - הכי חשוב לי. כל השאר - שולי, זניח, היה, עבר, נגמר ונשכח. ובשורה התחתונה, היה לי פה כיף, הכרתי פה אנשים מדהימים, שחלקם היום חברי הטובים, משפחתי. זוכרת לכל אחד ואחת מכם/ן חסד נעורים.... את התמיכה שקבלתי, את ה
ים. ובאיזשהו מקום אני עדיין פה, אתכם, קוראת, לפעמים גם כותבת. ובאמת, באמת שהכל בסדר!!! מודה לכם, מכל ה
על הברכות.
לך שרונה!!!
וגם
בעצם,
ות ו
ים ל כ ו ל כ ם
עשיתם לי את יום ההולדת הזה מיוחד במינו. ואין כמוני מאושרת ונרגשת. ומאחלת גם לכם, שכמו לי - יהיה היום המיוחד הזה, ההרגשה הנהדרת הזו - כל יום בשנה, ולא רק ביום היחיד הזה.

o®eL

New member
אופס. מצטערת.../images/Emo124.gifש ר ו נ ה ה ה ה

צרפי ההודעה לברכות היומולדת.

לאור אל היקרה עם הלב../images/Emo23.gif כי גדול

שיודעת לשים לב לכל מי שזקוק למעט יותר אוהבת אותך בגלל מה שאת
הרבה אושר ובריאות

למעלה