שירשור היכרות

ש לומית

New member
עוד יותר זקנה...

אמנם אני טיפונת צעירה ממך (בקרוב 46), אבל בגיל האבחון עברתי אותך! היום סימתי את האבחון (במרפאת אורלנסקי, בהמלצתך). קיבלתי הנחייה למתן ריטלין, מקווה שיעזור. (כבר ביום של מבחן הטובה הרגשתי שהוא עוזר - למדתי אז לבחינה.) שלומית.

גרא.

New member
ברכותי לפתיחת הפורום החיוני הזה..

אשמח לעזור, אם כמובן יהיה לי במה. גרא,מנהל פורום "ייעוץ פסיכולוגי".

דליה.ד

New member
שלום לכולם, וכל הכבוד על הפורום

החדש והטרי....עד עתה אנחנו נתנו בית לכל מי שחשקה נפשו בתמיכה בנושא adhd לקויות למידה וזכויות הורים. ומטבע הדברים רבים מגולשינו זיהו בעצמם את הסימנים לכך שגם להם, בנוסף לילדיהם, יש הפרעת קשב. בכל מקרה, אני שמחה ומקווה שנשתף פעולה לתת תמיכה להורים ומבוגרים וכל מי שירצה לדבר איתנו. כאם המגדלת ארבעה ילדים עם הפרעת קשב, החיים שלי מעניינים ומאתגרים (נו, בטח...
), וגם בעלי, שיחיה, זיהה בעצמו את הקריטריונים לadhd. למזלו ולמזלי הוא לימד את עצמו אסטרטגיות להתגבר והוא מתפקד מעולה ללא טיפול תרופתי. אז, בברכת חברים...וכולם מוזמנים לבקר אצלינו, ה"וותיקים"

זהבה נ

New member
מצטרפת לדליה בברכות כשותפה לניהול

של הפורום המקביל בתמיכה בנושא adhd לקויות למידה וזכויות הורים. מקווה שנעבוד יחד בשיתוף פעולה. אגב אני עצמי בוגרת עם הפרעת קשב, מה זה נקרא בוגרים? ועד איזה גיל זה? מאחלת שיהיה לכם בית חם ותומך. להתראות,

POOH*

New member
מצטרפת חדשה... ../images/Emo13.gif

אז אני POOH. נעים מאד... אובחנתי עם ADHD בתחילת התואר הראשון שאותו סיימתי [די בהצלחה אם יורשה לי...] לפני שנה וחצי. למדתי בתל חי... כרגע חושבת על לימודי המשך... ושמחה להצטרף לפורום... מקווה שאוכל לעזור מנסיוני ולהעזר כשאצטרך... וכמעט שכחתי - אני בת 25 וחצי.
ותתחדשו על הפורום..
POOH

kniaper

New member
ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif

בוודאי שיורשה לך וכל הכבוד על ההצלחה. אני מניח שהדרך לא הייתה קלה ויש לך את כל הסיבות להיות גאה בהצלחה. זה משמח לשמוע שאת נותנת לעצמך להינות מן ההצלחה הזאת, אחת הבעיות המוכרות (גם אצלי) זה התכחשות להצלחה גם כשהיא ממש מסתכלת בעינים. אני בטוח שנוכל ללמוד ממך איך להנות יותר מההצלחה.

ailag

New member
אני?

אני גליה, סטודנטית שנה א´ לפיזיקה ומתמטיקה, בת 21. קשה לי להתרכז, זה התגבר מגיל 14 ועד עכשיו ("במקרה" גם בגיל 14 התחילו שיעורי הבית שכן היה צריך להשקיע בהם יותר מדקה.. ובגיל 16 בערך הייתי אמורה כבר להתכונן למבחנים ברצינות. זה לא קרה). עכשיו אני _אמורה_ להיות בעיצומי התכוננות למבחן באלגברה לינארית. אני לא יודעת אם יש לי ADD. מצד אחד, קרובה שלי (גדולה ממני במעט שנים) אובחנה לADD (למיטב ידיעתי), מצד שני יכול להיות שאני סתם "מעופפת". אבל אין הבדל - התוצאות דומות. עניין אותי לדעת קצת על התופעה ועליכם..

gooloo

New member
אציג את עצמי

אני עמית, סטודנט בו 28 באוניברסיטה הפתוחה, שנה חמישית ואחרונה לתואר ראשון בניהול ומדעי המחשב, לפני כשנה אובחנתי כ - ADHD לאחר סדרת כשלונות בלימודים ומאז בעזרת הסיוע והריטלין הממוצע עולה והכל פתאום נראה אחרת.

דרוררר

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo140.gif

אז ראשית מזלטוב על הפורם והמון המון הצלחה . אז אני דרור (שם וירטואלי ) בן 40 אובחנתי לפני איזה חודשיים גם היפר וגם קשב עובד ולומד (עכשיו זה תקופת המבחנים אז המחשב בד"כ סגור ) זהו לבנתיים ......עוד ניפגש מן הסתם

בלארט

New member
שלום לכולם

גם אני מאוניברסיטת חיפה, ובשאיפה לסיים השנה את התואר. אובחנתי במהלך השנה הראשונה ללימודי, אחרי שכל שנות התיכון סחבתי בקושי, ועדיין אני לא יכול להגיד שממש השתלטתי על הדבר הזה שנקרא ללמוד.

zarut

New member
מזל טוב לרגל פתיחת הפורום החשוב הזה

אני בעל אתר שמתעסק בנושאי בריאות הנפש ומה שבסביבה... יש לי דף עם רשימת פורומים שאספתי מרחבי הרשת. וברשותכם... הוספתי אותכם לרשימה בכתובת הבאה: http://www.zarut.com/new.asp ולכאן: http://www.zarut.com/new.asp שיהיה לכם בהצלחה זרות

למעלה