שרשור חדשים!

A CharmedOne

New member
אהההה!

יש פורום לאיש משפחה? נהדר! זה רק אני, או שכבר זה לא משודר ביס? בכל מקרה, סדרה מעולה!!! אני דין.

Ori California

New member
כמו כולם..חדש כאן

סדרה מעולה! האהובה עליי XD פשוט בדיחות גאוניות!

tomact

New member
חדש!

תום, 13 וחצי. יש פורום לאיש משפחה! הוריי!

GreatKingRat

New member
נחמד שתפחו פורום איש משפחה..

קוראים לי בראל, אני בן 14 ואני מת על הסדרה הזאת! מקווה שהפורום יהיה פעיל

Satan Girl

New member
איזההה כיףףף -- חדשההה

יואו אני פשוט חולה על הסדרה הזאת!!! קוראים לי דניאל ואני בת 14 מרמת גן --- צופה אדוקה של הסדרה...

yotamn9

New member
אהלן, חדש פה

שלום לכם, אני חדש פה בפורום. קוראים לי יותם, בן כמעט 16, מירושלים. ופאמילי גאי שולט! רק חבל שכבר לא משודר ביס

BrEt HaRt 4eVeR

New member
קודם כל ברוך הבא! :)

אני מישל, ולצערי עדיין אין הרבה חברים קבועים בפורום הזה. הסדרה כרגע לא משודרת ב"יס" מכיוון שנגמרה העונה הרביעית, וכרגע באמריקה עדיין לא משודרת העונה החמישית ולכן אין אצלנו. אני מאמין שתוך כמה חודשים העונה החדשה תגיע. לעוד שאלות ופניות חברי הפורום (וגם אני) נשמח לעזור

BrEt HaRt 4eVeR

New member
היי

אני מישל .. ברוך הבא לפורום "איש משפחה" אם יש לך שאלות או מענות חברי הפורום (וגם אני) נשמח לעזור :))

AndreaCorr ©

New member
ברוך הבא :)

אני שרון... וכמו שכבר ענו לך, בנתיים זה לא משודר. תהנה!

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo65.gif שרשור חדשים! ../images/Emo65.gif

יא, איזה כייף, יש כאן אנשים.
מקווה שלא תעלמו :)

prongs3

New member
איזה כיף!!!!!!!! (סליחה על הפקאציות

עם כל סימני הקריאה
) זו הסדרה השנייה הכי מצחיקה בטלוויזיה ("הממלכה הקטנה" במקום הראשון), וממש טוב שפתחו לה פורום סוף-כל-סוף. יש לי את המארז השלישי של הסדרה ב-DVD (עונה 4 חלק 1- עד הפרק שכריס בורח לדרום אמריקה), ואני מחכה שייצא המארז הרביעי (עונה 4 חלק 2), שכרגע רק הוכרז, אבל ללא תאריך יציאה. אה, כן- אני גם חדש פה
.

C u b e

New member
שרון ../images/Emo12.gif

מה את עושה פה? חחח
אז כן, אין לי yes אבל אני חולה על הסדרה האדירה הזו, המפ, זהו

אהלן, אני חדש פה

מת על הסדרה הזו ואני שמח שפתחו פורום לסדרה הכי מצחיקה בטלויזיה. קוראים לי שלום, בן 20 ואני מקווה שאשתלב פה בסבבה. פיטר גריפין לשלטון!!!!!!

אספיר85

New member
היי, אני חדשה../images/Emo9.gif../images/Emo54.gif

אני חולה על פאמילי גאי יש לי את כל הפרקים וזה פתאום ידיד שלי אמר לי שיש פורום לזה ואני כותבת נורא מהר !! *סתיו את מדברת יותר מדי* טוב. אז היי, אני סתיו, שמחה להצטרף

למעלה