7/8/8 והפריט היומי הוא. . .

../images/Emo65.gif 7/8/8 והפריט היומי הוא. . .../images/Emo65.gif

אז הרעיון בתקווה שהוא יצליח, הוא להציג מידי יום פריט אופנה כלשהו [ תיקים, פריטי לבוש, נעליים, תכשיטים וכו']. במידה ואהבתן - סמנו
במידה וממש לא -
*אם ברצונכן להציע פריט מסויים לשיפוט, אתן מוזמנות לפנות אליי במסר עם כל הפרטים הנחוצים, הקרדיט כמובן ינתן לכן. הרעיון הוא פחות לדון על המחיר לטוב ולרע, אלא פשוטו כמשמעותו האם אהבתן את העיצוב. אז הפריט הראשון שבחרתי- נעליים של המעצב הידוע Manolo Blahnik. כן כן! לחדות ההבחנה שבינכן, מדובר בנעליים של קארי בראדשו מהסרט "סקס והעיר הגדולה". את הנעליים ניתן לרכוש כאן. אז מה דעתכן?

koshka81

New member
../images/Emo45.gifנעליים flawless

היי, קיבלתי הזמנה אישית להכנס לפורום ואני מודה לך מאוד על הזמנה זו
איזה כיף שנפתח פורום כזה שיכול לאחד אותנו-המגניבות לגמרי (נשים)!!! הנעליים מהממות ואם רק היה לי כסף הייתי רוכשת, כרגע אסתפק ב238 זוגות שכבר יש לי

רק 238?

קודם כל אני שמחה שהצטרפת. גם אני מאוד אוהבת את הנעליים, ונראה לי שרשמית מצאתי מישהי שיש לה יותר נעליים ממני!
אגב...איך ואיפה את מאחסנת אותם?

koshka81

New member
אני מפונקת

בגלל שאני מפונקת, אני עובדת קשה אז עם העבודה הקשה שלי ובעזרת בן זוגי המדהים, הצלחתי לעשות ממש חדר הלבשה רק לעצמי בדירה שלנו הנעליים הממש יפות והיקרות נשמרות בתוך ארון הבגדים, במדפים נפרדים מהבגדים כמובן, בערך 4 זוגות על כל מדף המגפיים, מגפונים ושאר נעלי החורף עומדים בשורות מתחת לשולחן, נעלי הספורט, הכפכפים ונעלי היום-יום הפשוטות ווהמגניבות יושבים בתוך שידת נעליים מיוחדת, מתחתיה, עליה ולצידה. בגלל שיש לי כ"כ הרבה נעליים, הן לא נהרסות כי פשוט אף נעל לא נמצאת בשימוש יותר מדי, ואלה שבתוך הארון הן נעליים מיוחדות ויקרות שאין להן ריחות וכד' אז הכל סבבה. בקיצר, הנעליים שלי חיות יופי, חוץ מאלו שלצערי נפלו קורבן לכלבה יהי זכרם אופנתי

natali11114

New member
תצלמי לנו את האוסף

האמת אני משוגעת על בגדים כל הזמן קונה וקונה אני יכולה לפתוח חנות אם כל הבגדים שלא לבשתי עדין ויש עליהם טיקט. אחותי חולה על נעלים ככה שזה מסתדר מצויין.

artmis

New member
נסיכיות לחלוטין! לא מתאים כל כך לגרדרובה שלי,

אך לא הייתי מתנגדת כמובן.......

בעיניי זה וינט`ז אבל מי שאוהבת

שיבושם לה. אני בכול אופן לא הייתי לובשת דבר כזה זה מראה קצת פרחי מודרני!

../images/Emo45.gif עכשיו תורי

אני אהבתי את הנעליים, בעיקר בגלל העובדה שיש לי חולשה לנעלי סטאן ]כמובן שמתאימות בעיקר לארועי ערב[.

Runt

New member
קשה לי לתאר

אני לא כ"כ בקיאה בענייני גזרות ואופנה בכלל בעיקר פה בשביל להסתכל ולהתרשם :) אך אציין שלפי דעתי שמלה עם אוריינטציה ויקטוריאנית מודרנית משהו תשלים את המראה, כל עוד השמלה תהיה קצרה מספיק להציג את הנעליים. בנוסף, הצבע הכחול והאבזם בנעליים יכול להעיר כל חליפה מחויטת [לאו דווקא משרדית].

natali11114

New member
מאוד אהבתי-מהמהמות.

רק אחרי חצי שעה נשברות הרגלים ועוברים להיות יחפות אז לא שווה השקעה של הכסף. אחלה רעיון לעלות כל פעם פריט-נחשוב על משהו...........

natali11114

New member
ודרך אגב הצבע הכחול הולך מאוד הקייץ

תשימו לב גם בבגדים וגם בנעליים.

צבובה

New member
בעקרון יפות

אבזם מוי מוגזם. ובאופן אישי, לא הולכת על עקבים.

למעלה