כל הכבוד על השער החדש

• פותח הנושא vif
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

vif

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo45.gifכל הכבוד על השער החדש

כל הכבוד על השער החדש
יפה ואני מתה על נטשה חבל שמראים רק את העניים(הכלבה) אבל שאלה לי אליכן כשפותחים את השער יש את ההודעה הקישורים הצילום של נטשה ופתאום יש את ההודעות האחרונות שלי
האם אפשר למחוק את האופציה הזאת??

נטאשה

New member
אופס ../images/Emo9.gif ../images/Emo107.gif

כל הכבוד על השער החדש
יפה ואני מתה על נטשה חבל שמראים רק את העניים(הכלבה) אבל שאלה לי אליכן כשפותחים את השער יש את ההודעה הקישורים הצילום של נטשה ופתאום יש את ההודעות האחרונות שלי
אופס

גם אנחנו חושבות שהשער יפה והיה מביך לראות אותנו מככבות ראשונות תודה לשיר וסביון נטאשה הכלבה ואני (בשם השאול....)

סביון1

New member
וכל הכבוד vif על ששמת לב כל כך מהר

כל הכבוד על השער החדש
אגב, נטאשה, אל תבהלי, הצילום שם מתחלף אוטומטית, כל פעם לצילום של חבר אחר בפורום (בתנאי ששמתם תמונה בכרטיס האישי). בקשר לאופציה של הודעות אחרונות, ניסיתי לחפש דרך למחוק את האופציה הזאת ולא מצאתי. האם זה חשוב לך? אני יכולה לנסות לברר את זה יותר לעומק אם כן.

נטאשה

New member
כן אני יודעת....

אגב, נטאשה, אל תבהלי, הצילום שם מתחלף אוטומטית, כל פעם לצילום של חבר אחר בפורום (בתנאי ששמתם תמונה בכרטיס האישי). בקשר לאופציה של הודעות אחרונות, ניסיתי לחפש דרך למחוק את האופציה הזאת ולא מצאתי. האם זה חשוב לך? אני יכולה לנסות לברר את זה יותר לעומק אם כן.
כן אני יודעת....
סביון למה יש זיוף בגיל שלי? זאת אמנם רק שנה אחת, אבל בגילנו זה קריטי.... בכרטיס שלי כתוב 39 ובשער כתוב 40!!!! תנו לי עוד טיפונת להרגיש צעירה....

שיר5520

New member
נראה לי שאלה פרטים שאת הכנסת

כן אני יודעת....
סביון למה יש זיוף בגיל שלי? זאת אמנם רק שנה אחת, אבל בגילנו זה קריטי.... בכרטיס שלי כתוב 39 ובשער כתוב 40!!!! תנו לי עוד טיפונת להרגיש צעירה....
נראה לי שאלה פרטים שאת הכנסת
פשוט תיכנסי לכרטיס האישי שלך ותשני את הפרטים.

vif

New member
שמתי לב שבפורום פוריות

שמתי לב שבפורום פוריות
ובפורומים האחרים שיש בהם שער לא מופיעות ההודעות האחרונות שלי אז אולי אפשר לשאול את נעם או מישהו מנהל פורום .. וזוהי דרכי לומר כן זה חשוב לי מצטערת שגורמת לך עבודה

סביון1

New member
לא יודעת, אצלי דוקא ההודעות

שמתי לב שבפורום פוריות
ובפורומים האחרים שיש בהם שער לא מופיעות ההודעות האחרונות שלי אז אולי אפשר לשאול את נעם או מישהו מנהל פורום .. וזוהי דרכי לומר כן זה חשוב לי מצטערת שגורמת לך עבודה
לא יודעת, אצלי דוקא ההודעות
האחרונות בפורום פוריות כן מופיעות בדף השער. אולי לא כתבת שם מזמן? בכל אופן אני אנסה לברר.

סביון1

New member
ובינתיים

שמתי לב שבפורום פוריות
ובינתיים
אם העמוד שער ממש מציק לך, בצד שמאל למעלה יש קישור כחול שכתוב עליו "לחץ לצפיה בעמוד זה אחת לשבוע" - אם זה עוזר בתור פתרון זמני אז תשתמשי בזה. ואני אברר את הסוגיה של ההודעות האחרונות, ואל תצטערי כי זה התפקיד שלי.

סביון1

New member
תשובה

שמתי לב שבפורום פוריות
תשובה

סביון1

New member
תשובה.. והפעם על אמת

שמתי לב שבפורום פוריות
תשובה.. והפעם על אמת
מצטערת vif אבל כנראה שהדרך היחידה להמנע מלראות את ההודעות האחרונות בעמוד השער היא לצאת מהמערכת לפני שנכנסים אליה שוב
. מה שאומר שתאלצי להכנס למערכת (להקליד שם וסיסמא) בכל פעם שתרצי לכתוב הודעה או לבדוק את תיבת המסרים שלך. נראה לי קצת מעיק. ולכן אולי עדיף כבר מה שהצעתי קודם, להשתמש באופציה "לחץ כאן כדי לצפות בעמוד זה אחת לשבוע" וכך יופיע העמוד עם ההודעות המציקות רק אחת לשבוע. הנה קישור לשאלה ששאלתי בענין זה בפורום תמיכה בתפוז.

שיר5520

New member
../images/Emo65.gif מצטרפת לברכות

כל הכבוד על השער החדש
מצטרפת לברכות
כי בעניין הזה אני מופתעת כמוכן. כנראה שסביון שנחה לה בבית החליטה לשקיע בנו. כל הכבוד, סביון!!!

ayoosh

New member
איזה יופי ../images/Emo68.gif

כל הכבוד על השער החדש
איזה יופי

ממש מחממם את ה
קהילה לתפארת (ומילות פתיחה יפות וממצות!!!)

ענתי27

New member
נעלמתי ליומיים עקב וירוס (במחשב)

כל הכבוד על השער החדש
נעלמתי ליומיים עקב וירוס (במחשב)
וישר כשהתחברנו שוב, איך לא? נכנסים לפורום. ואז ראיתי את השער של ממש יפה!! תתחדשו!!!
ענת

ענתי27

New member
יום חמישי הקרוב, אם לא יהיו תקלות

ברוכה השבה

מתי את אורזת חרמונית? פלפלת
כגון: הזקיקים של התורמת היו חפים מביציות (זה כבר קרה לי ואז יומיים לפני הנסיעה התבשרתי שלא נוסעים). אז אני משתדלת להנמיך ציפיות... אבל מה זה מתרגשת, קשה לתאר!!!~

ענתי27

New member
בנוסף גם הצטיידתי היום בכל הדרוש

כגון: הזקיקים של התורמת היו חפים מביציות (זה כבר קרה לי ואז יומיים לפני הנסיעה התבשרתי שלא נוסעים). אז אני משתדלת להנמיך ציפיות... אבל מה זה מתרגשת, קשה לתאר!!!~
בנוסף גם הצטיידתי היום בכל הדרוש
קרי - הלכתי לבית מרקחת וקניתי 'סטוקים' חדשים של פרוגינובה, חומצה פולית, גסטון, אנדומטרין יצאתי עם שקית גדושה כמו אחרי 'שופינג' ואפילו עם חיוך (מי היה מאמין???)

סביון1

New member
ענתי המון בהצלחה

ענתי המון בהצלחה
מתחילים איתך את הספירה לאחור. ואגב, במצבך הרגיש נראה לי שעדיף וירוס במחשב מאשר בגוף לא?

ענתי27

New member
אבל מה קורה אם מכורים לפורום

ענתי המון בהצלחה
מתחילים איתך את הספירה לאחור. ואגב, במצבך הרגיש נראה לי שעדיף וירוס במחשב מאשר בגוף לא?
ובמיוחד עכשיו, יש את הצורך לעדכן ולהתעדכן. אבל בעלי היקר, ראה את מצוקתי הרבה ודאג היום לקחת את המחשב ולהחזיר לי אותו בערב בריא ושלם ומפורמט. תודה על האיחולים, מקווה לא לאכזב!

ayoosh

New member
מחזיקה ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

ובמיוחד עכשיו, יש את הצורך לעדכן ולהתעדכן. אבל בעלי היקר, ראה את מצוקתי הרבה ודאג היום לקחת את המחשב ולהחזיר לי אותו בערב בריא ושלם ומפורמט. תודה על האיחולים, מקווה לא לאכזב!
מחזיקה

אני מניחה שמצב ההתרגשות... עצום... ששקית ההפתעות תהיה האחרונה (עד הילד השני...)
...

נפתחת קבוצת תמיכה... ../images/Emo70.gif

נפתחת קבוצת תמיכה...

אני שוקל להקים קבוצת תמיכה למכורים ל'פורום תרומת ביצית'
איוש ואני נהיה הראשונים להצטרף, ואני בטוח שבעקבותינו יגיעו כל שאר החברים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה