למאירה הקוזינה האהובה שלי

brandoz

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

סתם בשביל החיוך, אחרי יום קשה

דן היה בחור רווק שחי בבית בו גדל יחד עם אביו, ועבד בעסק המשפחתי. כאשר גילה שהוא עומד לרשת הון עתק, כשאביו החולה ימות, הוא החליט שעליו לחפש אישה שאיתה יוכל לחלוק את העושר הזה. ערב אחד, במהלך פגישת משקיעים, עיניו נתפסו על האישה הכי יפה שיצא לו לראות. יופייה הטבעי גרם לו להחסיר פעימה. "אני נראה כמו סתם בחור רגיל", הוא אמר לה, "אך בעוד כמה שנים, אבי יהיה חולה ואני עומד לרשת 200 מיליון דולר". מופתעת לחלוטין, ביקשה האישה את כרטיס הביקור שלו, ושלושה ימים לאחר מכן, הפכה להיות אמו החורגת...

mikamike

New member
טובהל''ה יקרה תודה אוהבת אותך ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אוהבת את מה שאת כותבת ,תמיד לענין.. יום נפלא שיהיה לך ולכל חברי הפורום

יום הולדת שמח מאירה ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo142.gif

בריאות ושמחה וכל טוב

מיכל שמ

New member
מאירה'לה יקירה יום הולדת שמח ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מי יתן וכל משאלותייך תתגשמנה לטובה , הרבה בריאות ,נחת , שלווה וכמובן אהבה
מזל טוב מזל טוב מזל טוב ...... נשיקה ענקית

brandoz

New member
לבת דודתי האהובה המון אהבה ליום הולדתך../images/Emo141.gif

brandoz

New member
|בל../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

brandoz

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

daliat1

New member
מיק מיק ../images/Emo6.gif תרגום חופשי לברכה ביידיש

"גרויס ליבע אויף דיין געבוירן מיין ליב קוזינע‬" = אהבה גדולה, ביום ההולדת שלך, דודנית יקרה שלי

למעלה