צאלים וכיו"ב

BenisaaC

New member
בקשר לצאלים

כמה עולה כרטיס? ואם אני רוצה לבוא רק ליום חמישי קיימת הנחה כלשהי?

Moyel

New member
צאלים 07

אנשים טובים, אני מאמין שכל מי שבפורום הזה הוא בין 16-25 ככה, כמובן שיש כמה יוצאים (מהכלל, כן?), ואנחנו אוהבים גם אותם. מהתחושה שלי, הולכות להיות לא מעט משפחות וילדים בפסטיבל צאלים, ואני לאיודע איך אני מרגיש לגבי זה. ויש לא מעט מתלבטים יחד איתי. אז כל מי שבפורום הזה מתכוון ללכת, שיתן פה קול, ויגיד למה כן שווה ללכת. לכל המתלבטים שמה! Roots rock raggae

sundhri

New member
../images/Emo127.gif

גם אצלי קיימת אותה ההתלבטות אבל אני אגיד לך מה מבטל אותה קליל- המוסיקה. אמנים מדהימים, להקות מאגניבות והכי חשוב:רגאיי כל היום, וזה דבר שקשה מאוד להשיג בארצינו הקטנטונת ונטולת הרגאיי עד מאוד.. או כמו שאומרים חברינו מהFאנק: I'ts all about the MUSIC! נתראה שם בעזרת השם :)

bigm2

New member
../images/Emo45.gif

אפילו אחרי איזה חצי שבוע בדרום, אני לגמרי שמח לחזור לשם שבוע הבא בשביל הפסטיבל הזה כמו שההוא מעלי אמר, בשביל המוזיקה, בשביל האנשים, בשביל הווייבז שיש שם:)

Carcass

New member
../images/Emo45.gif

וייבז שאין בשומקום בארץ,מוזיקה איכותית,והכי חשוב קצת חופשה מהשגרה,מהעבודה...

DuBsYs

New member
על צאלים גילאים וכל השאר

אני הייתי בשנה שעברה בפסטיבל והייה מדהים! זה נכון שבשבת בבוקר מגיעות משפחות עם ילדים קטנים (דבר טוב כשלעצמו, חבל שאותי לא לקחו לפסטיבלים בגיל 3). אבל המשפחות מתרכזות בעיקר איפה שעושים הפעלות לילדים והאיזור של ההופעות והאיזור של הקמפינג מאכלס בעיקר חבר'ה צעירים 16-30. וכמובן המוסיקה והוייבז, איפה אפשר להנות בארץ מ3 ימים של רוטס רוק רגאיי עם כל האומנים הכי מעניינים שפועלים פה בציון ועוד במקום מדהים כמו צאלים. תכלס בשנה כזאת עם כ"כ הרבה מופעי חו"ל בואו לתת ריספקט לאומנים המקומיים. להקות כמו תענוג, לוס כפרוס, רגאייסטאן, התקווה 6 ועוד די הרבה ששחכתי, ותקליטנים כמו אפיקומן, גיל ראסטה, גנג'ה וייבס, סקנקרייד, דאב פלאוורס, מי לורד, 12 השבטים, אבויה ועוד ועוד... וכמובן אל תפספסו את ההופעה שלנו, Zvuloon Dub System ביום שישי בלילה, אנחנו נארח את מייטב אומני המיק' המקומיים: ליאת ציון, mc goga, souljah man ועוד הפתעות שאתם ממש לא רוצים להחמיץ! אז להתראות בשבוע הבא בצאלים

JamicaniT

New member
../images/Emo45.gif

למה כן? בדיוק מהסיבות שאמרו מעליי. :) מוסיקה טובה. אווירה כיפית. אחלה אנשים וקצת חופש ..

S t o l a

New member
../images/Emo45.gif

שמע, הייתי שנה שעברה.. ומהרגע שנגמר הפסטיבל ונסעתי באוטו חזרה הביתה אני מחכה לשבת הבאה.. למה? כי הולך להיות מדהים!! ר-ק רגאיי.. כל היום כל הלילה.... כל כך הרבה אומנים וסאונדים ינגנו שם שזה הולך להיות מטורף... אנשים יפים, אוירה תענוגגגג... וייבס שלא תמצא באף מקום! צאלים מקום יפה :)

fleaboy

New member
בטח שכן

כי איפה עוד תוכל למצוא פסטיבל כזה? נ.ב. אפשר איכשהו להזמין כרטיסים?

bigwill

New member
למה לא רואים פרסום של הפסטיבל?

לא ראיתי שום פרסום מיוחד שלו.. בכל מקרה אני שם
מי שלא בא - מרובע :}

S t o l a

New member
אם אתה שואל את דעתי...

אז טוב מאוד שאין (-: אבל זאת רק דעתי..

eviaman

New member
מחר זה מתחיל...!!!

תגיעו בהמוניכם לפסטיבל הכי מגניבבבבבב בארץ.. מצפים לראותכם שם ZEELIM CRUE BLESSSSSSSS

amnonvy

New member
תשובה...

המחיר בחמישי הוא 140 ש"ח - והוא לכל ימי הפסטיבל. לא ממש ניתן לרכוש בחמישי כרטיס לאותו הערב בלבד, מה גם שקצת חבל - מאחר ומעבר להופעות שפורסמו כבר לפסטיבל, תהיה בים שישי, ככל הנראה, הופעת הפתעה מטורפת לגמרי, אני עדיין לא יכול לפרסם של מי, לצערי.... ברור שזה יוצר הגבלה מסויימת למי שמעוניין להגיע רק לערב אחד - אבל מבחינה לוגיסטית לא ניתן לבנות כרטיס שכזה, מאחר ובלתי אפשרי למנוע מרוכשי כרטיס לערב אחד - להשאר לכל תקופת הפסטיבל. זו גם הסיבה שבשום פסטיבל אופציה זו אינה פתוחה. עם זאת, שים לב, שמחיר כרטיס לכל הפסטיבל עולה פחות מכל הופעת חו"ל (למרות שגם אצלנו יתארח אמן חו"ל מהשורה הראשונה בהופעה של התקווה 6 וגם מגיעה להקה של 12 איש מחו"ל) - ובערך כמחיר שתי הופעות רגאיי ישראליות ברוב מועדוני הארץ (וכבר בערב הראשון אתה זוכה ל-3 להקות מובילות ולשלושה סאונדים מהטובים בארץ...). בכל מקרה - מקווה שלא זה ימנע מאיתנו לראות אותך שם. רק עוד שבוע.. יא אלוהים... jah bless! אמנון.

למעלה