צאלים וכיו"ב

Carcass

New member
...

סופש הבא בקיבוץ צאלים,פסטיבל האביב 3 ימים,הופעות לייב,הרבה דיג'יי סטס,והכי חשוב הרבה גוד וייבז ומצב רוח. דפדף למטה לשרשור אירועים יש שמה את הפלאייר.. וכמובן באתר של קיבוץ צאלים וב רגאי.סיאו.אייאל

amnonvy

New member
מה זה..?

פסטיבל האביב הוא פסטיבל רגאיי בן 3 שנים. הפסטיבל הושק כדי לתת במה ראוייה לרגאיי הישראלי, עם דגש על רוטס-רגאיי ודאב. הפסטיבל, בניגוד לכל פסטיבלי ארצנו המופלאה, הוא פסטיבל נטול חסויות מסחריות, נטול פרסומים בגלגל"צ או בעיתונות ונטול דאווינים. פשוט מאוד - וייבז, מוזיקה, המון חברים - ושוב וייבז. בפסטיבל השנה, שלראשונה ימשך כשלושה ימים (לבקשת הקהל), יתארחו ההרכבים: תענוג התקווה 6 + אורח מיוחד תומר יוסף queen makedah א.ר.ג.מ.ן איאם מלכה באיה אור התוף ג'פקה רגאייסטן los caparos zvoolun dub system mystical roots סיוון וייסמן כמו כן ינגנו הדי-ג'ייז: afficoman dr. reggae אייל קונגו גיל 'ראסטה' בונשטיין mystical youth dub flowers ganjah vibes skunkride my lord sound e.z. sound ועוד הפתעה נעימה שמתבשלת לה.... כולם מוזמנים... יאללה לנגב... אמנון.

amnonvy

New member
על הסעות - ועל אבויה...

נתחיל מהחשוב - ברור שאבויה, וברור שאין בזה הפתעה, בכל זאת - אין שום סיבה להיות מופתע שסאונד צעיר שעשה כל כך לקידום הרגאיי השנה מוזמן לצאלים. כבוד! ועל ההפתעה.. אני אעצור כאן, לפני שיחליק לי מהלשון... jah bless! שבוע מעולה לכולם. אמנון. ורגע, קטנה לחיילות על ההסעות... מב"ש, כל חמישי ובשישי עד הצהריים, איזור 13:00 אם אינני טועה - קו 030 ישיר לצאלים. מת"א - קו 373, במודיעין "אגד" בטח יהיו קצת יותר מדוייקים ממני לגבי השעות.. אני פשוט יותר בעניין של טרמפים, אנשי הדרום הם ללא ספק מידידותיים יותר לטרמפיסט בארצנו...

E i t a M a r

New member
אוף...

דווקא בכיף הייתי בא... אין כסף :\ תגיד... איזה גילאים יש שם בערך?

../images/Emo66.gifצאלים וכיו"ב../images/Emo42.gif

אני בכוונה לא משרשר הודעות בנושא לשרשור אירועים, כי מדובר באירוע שבעיני הוא צריך לדבר בעד עצמו. תחשבו על זה, פסטיבל רגאיי משלנו, שכולו רגאיי ישראלי, המובחרים שבמובחרים...... אבל, לא טוב למלא את כל הפורום בהודעות בנושא. אז כל מה שקשור לפסטיבל האביב בצאלים - שרשרו לכאן מעתה. בתודה ובברכת סופ"ש מעולה ושבאס שולם, גיל.

Mogi For Ever

New member
טרמפ מבאר שבע?

שאלום אנחנו 2 (ואולי 3) חיילות חמודות שנורא רוצות לבוא לפסטיבל ביום שישי בצהריים ואין לנו איך להגיע מהרכבת בב"ש...(האוטובוס האחרון ב10 וחצי) מישהו אולי עובר באיזור ורוצה לתת לנו טרמפ? כמובן שנתחלק בדלק וכל השיט =)

נדב88

New member
אני גם חייל-

לא בטוח שכ"כ חמוד, אבל מה שכן אני לוקח יום חופש בחמישי , עולה על הרכבת לת"א ומשם לצאלים....תעלו על מדים...:) ככה חוסכים לא מעט..במיוחד הצפוניים!

eviaman

New member
יש אוטובוסים

מהיציאה מצאלים מ 5 בערב ובערך בסביבות חמש מהתחנה מקיבוץ צאלים לכיוון ב"ש

fleaboy

New member
אתה בטוח?

זה ממש עוזר לי... פשוט בד"כ האתר של אגד מדוייק... וכתוב שם שאין אוטובוסים מצאלים לב"ש בשבת... בכלל

amnonvy

New member
זה כבר ממש כאן...!!!

רק עוד ארבעה ימים.. לא ייאומן שחלפה כבר שנה.... מתחיל ביום חמישי חזק בטירוף.... ממשיך לשישי פסיכוטי.. נגמר בשבת אדירה ומתוקה... יא אלוהים...כמה טוב..

bigm2

New member
איך מגיעים מתל אביב?

אני לוקח רכבת לתל אביב יום חמישי, יש אוטובוסים רגילים לצאלים או משו מיוחד לפסטיבל? ויהיו אוטובוסים חזרה ביום שבת? ואם מישו יודע כמה זה יעלה..

bigm2

New member
אוקיי ביררתי

קו 376 מתל אביב לצאלים ביום חמישי - יש רק אחד, יוצא מתל אביב ב2 וחצי מהתחנה המרכזית ביום שבת - גם יש רק אחד, יוצא ב5 ועשרה מצאלים לתל אביב. אני מאוד מקווה שיהיו הסעות, כי לא נראה לי שאוטובוס אחד יספיק לכולם, וזה עולה 40 שקל לכל כיוון. ביחד עם 70 שקל הסעות מנהריה לתל אביב, זה מגיע ליותר מדי כסף..

amnonvy

New member
אוטובוסים

ככה... הקו מת"א לצאלים הוא לא 376 (זה קו שמצריך החלפת אוטובוסים במועצה איזורית אשכול) - אלא 373 שמגיע ישירות לצאלים. אם את מגיעה מנהריה - את יכולה לקחת רכבת עד ב"ש - ומשם קו 030 או 034 לצאלים. גם אם תקחי מב"ש אוטובוס לאופקים (במחיר זול במיוחד, פחות מ-10 ש"ח לדעתי) - תוכלי בנקל לתפוס טרמפ משם לצאלים, עניין של רבע שעה נסיעה. לגבי החזרה למרכז - ישנם בשבת שני אוטובוסים - ובעיקר ערימות של טרמפים מהפסטיבל. לא קרה שנותרו אנשים בלי טרמפ צפונה, אם כי לא מעט נשארו לעוד לילה מול המדורה ככה סתם....

למעלה