../images/Emo66.gif

קספר חייבים ללמוד להופיע במקומות אידאליים. ולא בירושלים וובאר שבע. כי דוגרי מי מגיע לשם ואם מגיעים אז הם מכירים רק את אחלום לנצח.

IkMfNiY

New member
איזה שטויות ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

בכל עיר יש להם קהל [אין לי מושג למה לא הגיעו הרבה אנשים לצוללת]. מה זה מקומות אידאליים? ת"א? יעל

אורי נה

New member
ממש לא מסכימה

הם הופיעו בראש העין, איזה חור עלוב ליד ת"א, (ש 99% מהזמן שומעים בעיר הזו מזרחית, אגב) והקהל שר את הבית הראשון של סקס. ולא האמנתי. להופעה ההיא באו בסביבות ה400 איש. יותר מהכמות שהייתה בצוללת. ואפילו קפצו. אז לדעתי תבדוק לפני שאתה אומר דברים, זה לא רק קשור למקום.

אורי נה

New member
כן, קהל קופץ זה מחזה מאד נדיר בקספר

אם הכוונה שלך הייתה שבמקומות שהם לא ת"א וכו' הקהל לא מכיר את השירים, אז טעית. היית בהופעה מחוץ לת"א/כפ"ס לפני שכתבת את ההודעה ההיא?

לא דיברתי על זה.

קהל קופץ בקספר מחזה נדיר? אני לא חושב, רמת הקפיצות הפוגוים והשטויות שם הם בצורה מטורפת לא התכוונתי לומר שרק הקהל של ת"א יודע ת'מילים התווכנתי שאתה עושה הופעה כמו בת"א או כפ"ס וכו...' אז אנשים יבואו יותר כי יש מיותר מקומות לבוא וכשעושים בירושלים סביר להניך שרק ירושלים יבואו... כי הרי הרבה אנשים לא יסעו מהשרון או מת"א או ממקומות כאלה לירושלים. אבל לא חשוב.. כל עוד הם נהנים ומזדמן להם להופיע והם מראים אכפתיות זה מה שחשוב

אורי נה

New member
הייתי בכמה הופעות של קספר. ציניות

זה נכון שהופעות במרכז הרבה יותר נגישות לרובנו, אבל גם אסור לשכוח שיש עוד ישובים, מעבר לאלו שבאזור מרכז. הם אמרו במפורש באיזשהו ראיון, הם מתכוונים להגיע לכל הארץ. כדי שיכירו אותם גם מחוץ לת"א. ואין מה לקטר יותר מדי, יש שתי הופעות במרכז בחופש הגדול. להקה צריכה שיכירו אותה מעבר ל-בועה של אותה מדינה (אין לי דרך אחרת להגדיר את זה)

צודקת.

את 100% צודקת. אבל ראית מה קרה במקומות לא "נגישים" ההופעה מתקצרת שי ואורן מתעצבנים. אז לא יודע מה להגיד לך. אחלה ויכוח אבל.

למעלה