חופה

רבקה ש

New member
../images/Emo68.gif חופה

אני מחפשת מידע על חופות. אני רוצה לעשות חופה לבד וחסר לי אינפורמציה, כמו גודל חופה שיטות לתפירת חופה וכמובן רעיונות. אשמח אם תעזרו לי.

א77

New member
שאלת יסוד

האם החופה אמורה להיות קבועה באולם או במקום מסויים? או שהיא אמורה להיות בארון, ולהפרש רק כש... השאלה היא כה יסודית, כי יש לפעמים שהמדות הינן קבועות, וגם החופה נמתחת על מוטות מיודות וערוכות מראש. כי אז הכל מתקבל אחרת. ומה בקשר לרקמות? איזו סוג עבודה? יד? או מכונה? או מה? יש המוני פסוקים המתאימים לשילוב. בחופה הנוכחית, נתפרה היריעה לא רק מרובעת אלא גם שוליים כפי שאת רואה. והאמת שמוטות החופה אינןו רק מוטות. ניתן להבחין שהחופה מתוחה כדבעי על גבי הכלונסות. אז שוב, אוכל להשתתף ברעיונות אם נדע מה הצפיות, ומה היעד. העיקר שיהיה במזל טוב.

רבקה ש

New member
../images/Emo68.gifחופה

החופה צריכה לשמש את ילדי בעז"ה. ואני חחושבת לתלות אותה בבית . לכן אני רוצה מידות סטנדרתיות . חשבתי לצייר על משי ולכן אני מחפשת משי קצת יותא עבה מהבד שבד"כ מציירים עליו .בכדי שיחזיק מעמד. בכל אופן תודה.

מידות לא ידוע לי.. אבל

יש לקחת בחשבון את העומדים בתוכה כמובן הזוג, הורי הזוג, הרב מסדר הקידושין, העדים, מכובד לשבע ברכות לפעמים הסבים והסבתות. כשחיתנתי את בתי רציתי שהחופה תהיה יפה לא חשבתי אז על המידות (וגם לא באתי עם מטר) האולם דאג לכך. העיקר שיהיה במזל טוב מצפה לראות את היצירה כאן אצלינו בפורום

א77

New member
כל הכבוד

מהרעיון, לתפור/לרקום/לארוג/לשזור או מה שלא יהיה לשם חופת ילדייך. איחוליי שתחת חופה זו שתתפרי, תזכי לראות את ילדייך ואף נכדייך ואף נינייך מובלים במזל טוב. בכל מקרה אם שייך, אז כדאי לדאוג ולהביא בחשבון גדלים ומידות. בקובץ שהעליתי, רואים את רעיון שולי החופה לכל ארבעת הצדדים. זה יכול להיגזר בצורות שונות. על השוליים ניתן לכתוב פסוקים. וכמדומני שאם החופה מתוחה כראוי, כי אז השוליים נצפים היטב. אפשר לראות את הרקום עליהם מאד יפה.

וחופה מעט מרגשת ,חוצת עולם. מצרף קישור לשרשור בנוגע לחופה שנתפרה ע"י משתתפות פורום אומנות שימושית. והרקע: אחת ממשתתפות הפורום ,גרה בפינלנד. משתתפות הפורום העלו רעיון לתפור לה את החופה וזאת בעיקבות הודעתה של אותה משתתפת שהיא עומדת להנשא. החופה נתפרה מ 64 ריבועים ,כאשר כל ריבוע עוטר ע"י משתתפת אחרת מהפורום. הריבועים נאספו ונתפרו לחופה אחת גדולה. וכל השאר יסופר בשרשור המצ"ב.

למעלה