ערב נשים 30/05/2006

limiaw

New member
../images/Emo68.gifערב נשים 30/05/2006 ../images/Emo68.gif

אני מזמינה אותך ל...ערב נשים מיוחד ביום שלישי - 30/05/06 באוירה פסטורלית בערב קייצי על הדשא סביב שולחנות,פיתות על הטאבון ,
ו
ערב שכולו מוקדש לנו – הנשים... בתוכנית: על " טירוף החושים" לימור בנדל מעבירה ערב קסום וכייפי על.... (ראי בהמשך ההזמנה) התכנסות החל מ-20:00 בערב זה הזמן לנשנש,ללגום,להכיר ,לפגוש ו"להתערבב"
התכנית מתחילה ב-21:00 בדיוק! במקום יהיו דוכני מכירה ותצוגה – המעוניינת להציג במקום, מוזמנת לעשות זאת - ללא תשלום. המיקום: "אחוזת ניצן" גבעת עדה הרחבה לאתר: www.nisanz.area.co.il מחיר הכרטיס:50 ₪ בלבד. נא הזמינו מקומות מראש מס. המקומות מוגבל להזמנות:ליאת 052-5285888 04-6388456 במייל:[email protected] את מוזמנת בכיף להעביר את ההודעה ולספר לנשים נוספות... "סקס - משחק החושים" הזמנה לחוויה בחמשת החושים. חוויה של ערב באמצעות הפעלת חמשת החושים שלנו , ואולי אפילו נגלה את החוש השישי... זהו ערב קסום וכייפי עם המון הומור וצחוק וגם כמה רעיונות מקוריים איך לגוון ולנסות חוויות חדשות... אני מזמינה אתכן לסדנא מלאת חוויתית בה אשתף אתכן בכמה סודות מעצימי חושים מחדר המיטות,סיפורים מצחיקים מהחיים וטיפים מדליקים. במהלך הערב נשתעשע ונצחק בסדנה מקורית המשלבת את כל חמשת החושים. נשמע איך כל אחת מאיתנו יכולה למשוך את בן הזוג ולהסחף יחד לחוויה זוגית חדשה.נלמד כמה טיפים ,איך להצית את המיטה הזוגית וליצור אינטימיות חדשה ומעצימה שתשדרג את הזוגיות שלכם בחיים בכלל ואת חיי האהבה בפרט... הערב מועבר בשילוב הסברים קלילים וגם רציניים על ה"דברים החשובים באמת..." , העצמה נשית, פנטזיות מדליקות ומומלצות וצעצועי מין שאספתי מכל העולם. והכי חשוב: ללא חדירה לפרטיות של אף אחת, אבל עם המון עניין,צחוק ופתיחות מצידי.. בסופו של הערב – העונג כולו שלכן...
** תודה לך אוסנת יקירה על האהבה והפרגון - את מדהימה !

במבהביי

New member
ערוץ 8 מחפשים זוגות ..

אין דרך לאהבה ... אהבה היא הדרך . לסדרה תיעודית בערוץ 8 מחפשים זוגות אוהבים המעונינים לעבוד על הזוגיות שלהם בליווי מטפלים זוגיים מהטובים בארץ . לפרטים נוספים הדר . [email protected] 052-8003368

באהבה כנה וגדולה ../images/Emo23.gif

שיהא לך הכי בהצלחה שרק אפשר !! חבל שלא אוכל להשתתף - אני עובדת בתאריך זה. מקווה לפעמים הבאות :)

limiaw

New member
לכשתהיה פעם הבאה אשמח ליידע !

חבל שלא תוכלי להגיע - שתמיד תהיה לך שפע בעבודה !

למעלה