החוליה החלשה

YaEl 15

New member
../images/Emo69.gif../images/Emo122.gif החוליה החלשה ../images/Emo192.gif../images/Emo191.gif

כן, כן.. אני ממשיכה למרות היכולות המתמטיות שלי.. כי הפעם גליה עזרה לי לחשב !!! שוב תודה
האמת שגליה הייתה זו שהזכירה לי שצריך לפתוח את הפינה.. אז.. טוב. שיהיה. אז בפעם האחרונה שעשינו את זה, התוכניות שיצאו הן: אד
ומלך השכונה
(לפי החישוב של גליה - 3 קולות נגד אד, ו4 נגד מלך השכונה) והסדרות שנותרו : (עם מידע קצר שלקוח מהשרשור למטה..)
מכושפות:
מכושפות היא סדרת דרמה על טבעית הסובבת סביב חייהן של 3 אחיות(במקור: פרו, פייפר ופיבי), שמגלות יום אחד שהן מכשפות ושבנוסף לצרות בחיי היום יום על האחיות להתמודד גם עם בעיות במישור העל טבעי(שדים, מכשפים וכדומה)
אמריקאן איידול: תחרות שירה שבה מתמודדים 24 אנשים(מתוך האלפים שנבחנו), על מקום ראשון בליבה של אמריקה ובחוזה הקלטות.
האוס: הסדרה סובבת סביב ד"ר האוס, מנהל מחלקת הדיאגנוסטיקה בבית החולים פרינסטון פליינסברו. במהלך הסדרה אנחנו נחשפים למקרים מעניינים למיוחדים שמגיעים למחלקה, ובמקביל, לסיפור של כל אחד מהרופאים, ובמיוחד לחיים הפרטיים של האוס. מותר לכם להצביע פעמיים
לשתי תוכניות שונות כמובן
אם אתם רוצים תפרטו למה, ולמה לא. למשל: (תרחיש שאני צופה לצערי שיקרה) האוס
- כי הוא סקסי מידי, וקשה לי להתמודד עם זה אז אני פשוט אצביע נגד
חחח.. סתם. בצחוק. אז תתחילו להצביע !

YaEl 15

New member
ההצבעה שלי:

אז.. חחח.. צפוי מאוד: מכושפות
- אני אוהבת את הסדרה מאוד, אבל משהו חייב ללכת, ומבחינתי זה לא האוס. אמריקאן איידול
- לאחרונה אני דווקא דיי מחבבת.. יש הרבה קטעים מצחיקים, וסיימון קורע !! אני אומרת לכם שהוא מנהל רומן אמיתי עם פולה, או איך שלא קוראים לה ! לא סתם, אני חושבת שהם באמת ביחד.. או שהיה להם משהו, אפילו ללילה אחד.. חחח סתם. אולי הם סתם חברים טובים שמתנשקים מול המצלמה.. בכל אופן
ושאלה ---- רייאן באמת הומו ????!!!!??!?

always be me mc

New member
דאמ זה קשה../images/Emo178.gif

זה קשה כי ממש ממש אהבתי את מכושפות אבל גם אמריקן איידול זו תוכנית ממש טובה לדעתי
אז זו בעיה. באמת בעיה
נראה לי אני כבר אצביע מחר
מה שכן תודה לך יעל שפתחת את השרשור(שגם אותו תיכף אנעץ)

4hilla4

New member
../images/Emo128.gif האוס ../images/Emo128.gif מכושפות

אמריקן איידול

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo128.gifאמריקן איידול ../images/Emo128.gifמכושפות

אני לא מצביעה להאוס

YaEl 15

New member
אמממ... את יודעת ש../images/Emo128.gif מסמל שאת לא מצביעה

לתוכנית, נכון?

../images/Emo128.gifמכושפות../images/Emo128.gifאמריקן איידול

אני נורא מצטערת,אבל אני בעד האוס. מכושפות סדרה מעולה אבל לא יצא לי לראות אף פעם ואמריקן איידול עם קארי אנדרווד זה ממש קשהב

always be me mc

New member
אני אצביע במוצ"ש

פשוט אין לי עוד חשק להצביע ואני רוצה לשמור על אלמנט ההפתעה
ויודעת משהו יעל? גם אם "האוס" כן תנצח אז זה לא יהיה כזה נורא לדעתי כי יש סדרות מאוד טובות שבכל זאת לא מתחברים אליהן וזה גם בסדר. וכן זו הודאה על כך שהאוס היא סדרה טובה(באמת טובה בעיקרון אבל אני לא מתחברת אליה)

adi love noa

New member
../images/Emo128.gifהאוס../images/Emo128.gifמכושפות

למרות שאני נורא אוהבת את מכושפות אמריקן איידול שולטת

adi love noa

New member
אני לומדת,ואין לי בכלל זמן מיותר...

רק מידי פעם בסופי שבוע אני באה ומציצה כאן... התגעגעת?

adi love noa

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifגם אני התגעגעתי

וברור שאכפת לי ממך
מקווה שבקרוב יצא לנו לדבר בפרטיות:)

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gif../images/Emo128.gifמכושפות , ../images/Emo128.gif אמריקן איידול.

רק האודישנים שווים באמריקן איידול . ווווווווו האוס
למה לא עשיתם עוד סדרות ?

למעלה