החוליה החלשה

always be me mc

New member
דאמ זה עדיין קשה XD

אבל אין ברירה, נמאס לי למשוך את זה אז :
האוס
אמריקן איידול
ולא אכפת לי שאני היחידה שלא פוסלת את מכושפות וכי בסופו של יום אני לא יכולה להצביע נגד תוכנית שגילתה לי את אליסה מילאנו המדהימה
ואשר ראיתי אותה שנים רבות
אני לא יכולה להצביע נגד תוכנית שהתחילה אצלי התמכרות שגדולה בהרבה ונמשכת על פני שנים רבות מאמריקן איידול
אז נכון איידול נהייתה מאוד מעניינת בעונות האחרונות אבל עדיין אומנם יש לי אהבה ופה היא לא תנצח אבל בליבי היא כן חוץ מזה שמכושפות שהיא סדרה על העל טבעי והיא האסקפיזם האולטימטיבי פה ושלי
Forever Charmed
פוראבר אליסה וזהו בסוף השבוע הבא אני אעשה לי איזה מרתון קטן של פרקים כדי להמתיק את רוע הגזרה
אגב יעל אני אזכור לך לנצח שהצבעת נגד האחיות שלנו

YaEl 15

New member
חחח... לא הצבעתי נגד האחיות,

אלא בעד האוס. לא הייתה לי ברירה. אני אוהבת את התוכנית בקול רמ"ח אבריי
אם זה אומר שצריך לפסול תוכנית אחרת, אפילו שהיא גם טובה, So be it... אהה... הרגע ראיתי סרט עם יו
ווף, היה שם חם... חדר עם חלום אחד, וגם הוא תמיד סגור... אני, ויו.. (ועוד כמה אנשים
) וווהוהוהוואא.. הוא כזה... טוב. עיזבי את יו. זה באמת היה סרט ממש נחמד, ואני נוטה לא לאהוב סרטים תקופתיים.גם אהבתי את הדמות הראשית.. (לא יו, אם את תוהה..) טוב, זה לא מעניין אותך
מה שרציתי להגיד לך - הוא שידעתי שתצביעי נגד אמריקן איידול. כבר חשבתי את הניקוד ביום שישי, בידיעה שאת הולכת להצביע נגד האוס, ואמריקאן איידול
בקיצור, את צפוייה

YaEl 15

New member
כמה תיקונים: (העיניים שלו, בילבלו אותי..)

* קול = כל
** חלום = חלון
*** חשבתי = חישבתי

danielle23

New member
../images/Emo128.gifמכושפות../images/Emo128.gifאמריקן איידול

כמה שאני מתה על שתי התוכניות, פשוט אין להאוס מתחרים בשבילי

YaEl 15

New member
../images/Emo124.gif*והסדרה המנצחת במשחק* |תופים בבקשה..|

שתדעו לכם שהמשחק הזה נמשך מאז שאני בפורום הזה, וזה הרבה מאוד זמן... אז קודם כל, תוכניות יקרות, כולכן מנצחות בשבילי (פחחח... כן. בטח.) אז, נא לעמעם את האורות: אמריקן איידול, בבקשה תעמדי ::
|עומדת| אני מצטערת, אבל פורום הוט3 הצביע - את בחוץ עם 7 קולות... אז סיימון, אתה יכול להמשיך למשש את החזה, אבל זה לא יועיל בכלום... מכושפות, בבקשה, על הרגליים (כן, גם את שאנון...)::
|על הרגליים| אני מצטערת, אבל פורום הוט3 הצביע - את בחוץ גם, עם 7 קולות... שוויון גברותיי ורבותיי. מצטערת חבר'ה... אהבתי אתכן... מה שמשאיר איתנו עם... ואני לא מאמינה שזה קרה, לא יודעת איך... האוס
((4 קולות נגד...)) לצערי האוס לא יכל להגיע היום, אני אקבל את הברכות בשמו :) אההה.. האוס !! אני לא מאמינה שניצחתי.. אהה.. שהוא ניצח.
טוב. חח.. זהו. תגובות, הצעות?

YaEl 15

New member
ותמונה של הקאסט:

אז, מה אתם אומרים על איזה שרשור תמונות עסיסי כדי לחגוג? בעיקרון, ברשות של גליה
אני מתכננת משהו מאוד גדול כבר הרבה זמן, אז...

always be me mc

New member
חח יעל ברור שאני מאשרת../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

השאלה האמיתית היא מתי את עושה

always be me mc

New member
כל הכבוד לסדרה../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo47.gif

היא באמת סדרה טובה, אומנם דיי יבשה לטעמי אבל זה עניין של טעם ואני לא אגיב מעבר לזה כי אני והאוס לא מתמזגים טוב ביחד

למעלה