אנחנו מוקפצים ל-IVF

רוית ב

New member
נו בובי ואם התחלת..חחח

אז ספרי על תגמולי הנפש והגוף עם הבנים המכי"ם - את הכי מעניין השתמטת... - תביישי וכן למימרוע הנפש היא סתגלנית , כשנגמר ליטיפול לא ידעתי מה לעשות בלי להזריק היה משעמם....פככככ

בואי ואספר לך לאיזו תובנה הגעתי../images/Emo3.gif

בדיוק השבוע...(אחרי שנה של טיפולי IVF)... אם כבר טיפולים- אני ממש ממש שמחה שאני ב- IVF. בוודאי תשאלי למה:-8 מאוד פשוט: ב- IVF עושים ילדים. סקס- הוא רק בשביל הכייף
|סומק| לפני כן עוד היו פעמים שקצת שכחתי שסקס נועד גם להנאה ולא רק ככלי להבאת ילד לעולם...מאז טיפולי ה- IVF אני כבר לא שוכחת...מבחינתי יש הפרדה מלאה בין השניים
אני חושבת שזו דרך הסתכלות שמקלה מעט על התהליך...את מוזמנת לאמצה אם את רוצה

שופי 27

New member
ממי שלי , שולחת לך ../images/Emo24.gif

רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך... את כבר יודעת מה דעתי בענין- לא כדאי לבזבז זמן על דברים לא יעילים! אז יוצא שבסוף נתחיל די ביחד את הטיפולים. בכל שאלה שיש לך- אני כאן בשבילך!!! אני מאמינה שאת כבר יודעת את זה... בכל מקרה, אני שמחה שיצאת קצת מההלם הראשוני (אין מה לעשות, לאף אחת אין פטור מההלם) ושאת נכנסת לענינים אופטימית. אוהבת המון, שופי.

ממירוע

New member
שופי יקירתי ../images/Emo13.gif

מתה עלייך... בסוף באמת אנחנו עוברות הכל ביחד - אז מה את אומרת על טיפול ראשון מנצח ביחד?
אני בטח עוד אציק לך הרבה בשאלות ביזריות (בכל זאת את מקדימה אותי באיזה שבועיים...
) ואני יודעת ושמחה שאת שם
ולכל שאר הבנות...אני כל פעם מופתעת מחדש מכמות התמיכה והאהבה שיש פה בפורום. גם אחרי ויכוחים כאלו שהיו פה בימים האחרונים, עדיין כל פעם שבאתי עם הבעיות שלי מצאתי חיבוק חם ותמיכה עצומה. אז תודה לכן - לכל אחת ואחת שטרחה להגיב
. אני אמשיך לשרוץ פה, ומקווה שאני מצליחה להחזיר ולו מעט ממה שאני מקבלת פה....

למעלה