כנסו !!!!!!

../images/Emo7.gif../images/Emo10.gifכנסו !!!!!!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

סוף סוף הגיעה תמונה אמיתית של ריהאנה עם כל המכות.. אמא!!מסכנה שלי.זה מפחיד..

כן,היא ממש מסכנה../images/Emo7.gif

עכשיו אתם מבינים למה היא לא יוצאת מהבית..מסנה תראו איך היא נראת=(

MoRaN SeM

New member
אוף...

בחיי שהייתי נותנת הרבה כדי שהתמונות האלו יהיו זיוף ועבודת פוטושופ... פשוט לא מגיעה לה מציאות כזו

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

והתמונה הזאת נגנבה מהמשטרה=( אז עכשיו המשטרה מנסה לחפש מי גנב את התמונה מימנה..

gali109

New member
זה לא אמיתי!!!!!

זה ממש לא אמיתי זה פוטושופ.... אפילו בנענע היה על זה כתבה שזה רק פוטושופ והמשטרה עכשיו מנסה לחפש אחרי זה שפרסם את זה ... חוץ מזה נראה לכם הגיוני שהיא תהיה בלי איפור כשהם עוד חזרו מהמסיבה... תחשבו....

מי אמר שצילמו את זה ישר אחרי המסיבה?

יכול להיות הרבה יותר אחרי. וזה די נראה אמיתי. מקווה שלא,באמת מוזר שהיא הרשתה שיצלמו אותה,והיא חוץ מזה בבית החולים

YugiBoy

New member
אפילו בנענע?

הם אוספים את המידע שלהם מהצהובונים הכי מופרחים שממציאים שטויות בקצב. הם לוקחים את כל השקרים, מבינים אותם לא נכון, מוסיפים קצת והופכים את זה לכתבה מפולפלת ומגעילה. לא שמעתם על החוק של לא לקרוא חדשות בידור באתרים מהארץ?

YugiBoy

New member
אני לא חושב שזה קשור למעתיקנים,

הרי כשיש ידיעה רכילותית היא מן הסתם בכל אמצעי המדיה. תמיד כתוב "עיתון ה-SUN דיווח הבוקר" או "ע"פ ידיעה מהאתר TMZ"... הקטע הוא שהם בוחרים את המקורות הכי לא אמינים ועושים מהשקרים שכתובים שם חגיגה

לא פוטושופ ולא נעליים

ככה תיארו אותה חבולה עם עיניים עצומות ובוכייה.. בנוגע לאיפור,עם כל הבכי הוא נמחק .... ומצלמה 'בולעת' איפור... לפני שאתה קופץ מעל הפופיק תחשוב.

התקשורת הגזימה

לפי התמונה לא נראה שהיא צריכה איזשהו ניתוח.. [פלסטי כמו שדווחו] חשבתי מצבה יותר גרוע.. אני בטוחה שהכאבים הפיזיים הם כלום לעומת הנפשיים........

זה לא ניתוח פלסטי כמו שאתם חושבים

ניתוח פלסטי יכול להיות גם סתם תפרים שמותחים קצת בפנים. לא מדברים כאן על ניתוח פלסטי לעיצוב. מדברים כאן על ניתוח פלסטי בבית חולים שאם לא יסדרו אותה בזמן היא לא תראה טוב בכלל,ולפעמים חייב ניתוח פלסטי כדי להציל חיים.לא אומרת שבמקרה הזה זה ככה אבל רק כדי להבהיר את העניין.

תאמיני לי שהמצב הזה הוא ממש גרוע..

ואולי לא צריך כל כך ניתוח פלסטי...אבל תראי איך זה נראה=(

לא אמרתי שזה לא גרוע..

התקשורת ממש ניפחה וחשבתי שיפרסמו תמונה לא אזהה אותה.... כמובן שזה גרוע,כל אלימות זה גרוע. וכמו שאמרתי הפצעים האלה יגלידו עם הזמן אבל הנפש פחות....

במשפט שיחל עוד שבוע כריס יטען להגנה עצמית...

הוא יטען שריהאנה זרקה עליו פא' והכתה אותו בראשו..לכן הגיב כמו שהגיב,כדי להגן על חייו... ריהאנה אגב לא הגישה תלונה רישמית..... הבנאדם דפוק בראש... מי יאמין לו?!!

למעלה