ביקורת שהכנתי על האלבום החדש של ריהאנה

אסף6

New member
../images/Emo70.gifביקורת שהכנתי על האלבום החדש של ריהאנה../images/Emo70.gif

שלום וברוכים הבאים לביקורת המפורטת של האלבום החדש והמדהים של ריהאנה : GOOD GIRL GONE BAD .. לכל שיר אתן מידע כללי , את דעתי וציון לפי כוכבים : כוכב 1 זה הכי גרוע ו-5 כוכבים זה הכי טוב .. תהנו [[: 1) UMBRELLA - השיר שפותח את האלבום , הלהיט של שנת 2007 לדעתי , שיר שמקפיץ כל דבר ששומע את השיר הזה . בשיר לריהאנה יש שותף , ג'יי זי שפותח את השיר בקטע ראפ , שאר השיר מהמם בזכות ריהאנה (:) לשיר יש 2 גרסאות האחת היא גרסאת הקליפ שהיא הקצרה יותר והגרסא השנייה היא גרסאת האלבום שבה יש עוד כמה שניות שמתווספות לשיר בסוף , אני אישית מעדיף את גרסאת האלבום . שיר מדהים !! (5 כוכבים) 2) PUSH UP ON ME - השיר השני באלבום , שיר חמוד מאד ומקפיץ , יכול להיות בקלות סינגל נוסף מתוך האלבום , שיר ממכר שאפשר לרקוד בהנאה , השיר משולב בקטעים אלקטרונים חדשניים שנותנים לשיר משהו מיוחד מאד . (4 כוכבים) 3)DONT STOP THE MUSIC - השיר השלישי באלבום והסינגל השני של ריהאנה מתוך האלבום . שיר ממכר ומדבק , בקליפ ריהאנה רוקדת במועדון . השיר מדבר על אהבתה של ריהאנה ובכלל של כולם למוזיקה והיא מבקשת לא לעצור את המוזיקה ושהדי ג'יי יתן למוזיקה להמשיך להתנגן . (4 כוכבים) 4) BREAKIN DISHES - השיר הרביעי באלבום . שיר מקפיץ , אחד השירים האהובים עליי באלבום , שיר שגובל בסגנון מוזיקה אחר ממה שריהאנה דרך כלל שרה , שיר ממש מעולה . (5 כוכבים) 5) SHUT UP AND DRIVE - השיר החמישי באלבום והסינגל השלישי של ריהאנה מהאלבום , הקליפ של ריהאנה מתרחש במוסך מכוניות בו ריהאנה מנקה את המכוניות ומזניקה אותן למירוץ מכוניות , קליפ מיוחד , השיר עצמו מאד מיוחד ומשולב בגיטרות חשמליות וחריקות של מכוניות , שיר מדבק . (4 כוכבים) 6) HATE THAT I LOVE YOU - השיר השישי באלבום והסינגל הרביעי של ריהאנה מתוך האלבום , כרגע עוד אין קליפ ואני בספק אם יהיה אבל השיר יצא בתור סינגל . השיר הזה הוא בלדה ודואט מקסים עם הזמר ני יו , ריהאנה שרה שהיא שונאת שהיא אוהבת אותו והוא שר שהוא שונא לאהוב אותה , השיר ממש מקסים ומומלץ מאד !!! . (5 כוכבים) 7) SAY IT - השיר השביעי באלבום . שיר חלש לדעתי , הוא לא קשור לכל האלבום , כל השירים באלבום מקסימים ומגניבים והשיר הזה קצת לא קשור , שיר נחמד ולא מעבר לזה . (2 כוכבים) 8) SELL ME CANDY - השיר השמיני באלבום . שיר מיוחד מאד בעיני , שיר שמחזיר את האלבום לרצף השירים המקפיצים והמיוחדים שהיו עד כה , שיר שאני נהנה לשמוע שוב ושוב .(4 כוכבים) 9) LEMME GET THAT - השיר התשיעי באלבום . שיר בסגנון שונה משאר סגנונו של האלבום , שיר שאין בו בסך הכל משהו מיוחד למרות שהוא שונה משאר השירים באלבום , שיר קצת חופר שלא תעבירו שוב ושוב לשמוע אותו אותו עוד פעם . (2 כוכבים) 10) REHAB - השיר העשירי באלבום . שיר מהמם ! יש בו משהו מיוחד שאין באף שיר של ריהאנה ובכלל בשום שיר , שיר שאני שומע המון , שיר מקסים מאד בעיני ! השיר לא רועש מידי ולא שקט מידי , שיר שתמיד בא לשמוע שוב ושוב !! (5 כוכבים) 11) QUESTION EXISTING - השיר האחד עשר באלבום . שיר קצת חלש באלבום , שיר נחמד אבל שוב , לא יותר מזה , שיר קצת מציק ותעדיפו לשמוע שוב שירים אחרים ולא אותו שוב , שיר שלא מתאים כל כך לסגנון ואופי האלבום הזה , שיר קצת מאכזב . (2 כוכבים) 12) GOOD GIRL GONE BAD - השיר השניים עשר באלבום . השיר נקרא בדיוק כמו האלבום . שיר חמוד עם גיטרות אקוסטיות , ריהאנה שרה כאן ממש מקסים , שיר מיוחד כי הוא שקט בזכות הגיטרות אבל לא שקט מידי בזכות מקצב התופים , שיר שמתאים בהחלט לסיים את האלבום . (3 כוכבים) 13) CRY - *שיר בונוס* השיר השלושה עשר באלבום , אין את השיר הזה בכל גרסא !! הבלדה השנייה בכל האלבום , שיר שנמצא רק בחלק מהגרסאות אבל בכל זאת הכנסתי אותו לביקורת כי הוא אחד השירים המדהימים ביותר של ריהאנה , השיר כל כך מיוחד ומהמם !! שיר שקט שרואים שריהאנה שרה אותו מכל הלב , ורואים את היכולות הווקאליות שלה . שיר מצמרר שאני שומע שוב ושוב ושוב ושוב .. (5 כוכבים) סך הכל האלבום מקבל ממני ישנם מתוך 13 שירים אולי 2-3 שירים שקצת הורסים אבל שאר השירים ממש מקפיצים , ממכרים ומדהימים !! אלבום חובה בכל בית לא רק למעריצי ריהאנה אלא לכל מי שאוהב שירים עם עוצמה וכוח .. ריהאנה לא אכזבה [[[[[: ועכשיו , דרגו אתם את השירים לפי דעתכם ..

West Doll

New member
אבל מה עם Haunted?../images/Emo10.gif

אחד השירים היפים ביותר!
סה"כ אני די בדעה שלך לגבי רוב השירים חוץ מ-GGGB שהוא באמת אחד השירים האהובים עליי! ולשיר LGT הייתי מביאה עוד איזה כוכב
ול-SMC הייתי מורידה כוכב אחד

HaDaRoSh

New member
ריהב כ"כ מדהים ../images/Emo99.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

מסכימה איתך בחלק מהשירים :)

tamir r

New member
HRILY בטוח ייצא כסינגל, אבל הוא עדיין לא יצא

הוא ייצא עוד חודש בערך. ובקשר לקליפ - אני לא בספק. זה השיר הכי טוב באלבום ובטוח ייצא לו קליפ~~~~~!!!

למעלה