הודעה חשוב לכל חברי הפורום

tomadonna

New member
../images/Emo70.gif הודעה חשוב לכל חברי הפורום ../images/Emo70.gif

חברים יקרים, אנחנו צריכים את עזרתכם: כפי שכבר פורסם פה ע"י אחד מכם, אכן יצא לבתי קליפ חדש לשיר "מר לי". הקליפ הוא קליפ הופעה, מאותם צילומים שכבר נחשפו באתר של בתי, אך הוא נערך בצורה ובקצב שונים לגמרי, ועבר מהפך של ממש. לאחרונה הוגש הקליפ לערוץ 24, ואלו החליטו שלא לשדרו בפריים-טיים, עקב מגמה להפסיק להראות קליפים של הופעות בערוץ. יש לציין שהקליפ כן משודר בשעות הלילה (או אמור להיות לפחות). אנו פונים אליכם, החברים היקרים שכבר הוכיחו את עצמם כנאמנים רגשית לבתי ולקומונה/פורום ומבקשם את עזרתכם - רק אתכם נוכל לגרום לקליפ החדש להיחשף! להלן מספר דרכים: 1)תוכנית "הארכיון" - שם נמצאים כל הקליפים של בתי, ותוכלו לבקש את הקליפ החדש שיוקרן בערוץ. 2) בפורום הרשמי של 24 - הנהלת הערוץ נכנסת וקוראת אותו בקביעות 3)יצירת קשר באמצעות אי-מייל להנהלת הערוץ
לכל אחד מהדרכים הנ"ל מצורף קישור. חברים יקרים, רק לכם יש את הכח להשפיע ולגרום לקליפ להיחשף בצורה שראויה לו ולהוכיח לערוץ 24 שכח המעריצים של בתי חזק יותר מכל החלטה "ניהולית" כלשהיא! צירפתי קטע קטן מהקליפ, כדי שתוכלו לראות בעצמכם. תודה רבה רבה לכולכם, תומר.

21profile

New member
אתה צודק!!!

ואני איתך ב100 אחוז! אני גם אכתוב לגורמים אליהם הפניתם אותנו... חשוב מאוד שכל אחד מאיתנו יעשה זאת. תודה רבה על העדכון תומר חן

ADVAM4

New member
כאמור... צודק!

אמממ הקליפ.. זה הקליפ שהיא צילמה בתוכנית בערוץ.. אני לא ממש זוכרת את שמה.. או מתוך הופעה באיזשהו מקום?

RTur

New member
מה זה?!

איזו חוצפה! ולשדר את הביצועים השונים מהתוכנית "המצעד" הם יודעים לשדר יפה מאוד בכל שעות היום.. ואת "כמה פעמים" של שירי מימון שהוא הופעה מרוקדים עם כוכבים הם יודעים לשדר מספיק פעמים בשעה... ומה זה קשור בכלל? יש מלא קליפים גם ב-MTV שהם ביצועים מהופעות חיות! איזה שטויות זה! כשאני אתפוס את הקוטנר הזה.. ודרך אגב, לבקש את הקליפ בתוכנית "הארכיון" זה לא רעיון שיעזור.. התוכנית הזאת היא הכל קונספירציה של ממש! ידידה שלי הזמינה קליפ כלשהו ואז הם יצרו איתה קשר ואמרו לה לבקש שיר אחר של אותו זמר.. הם לא באמת נותנים לנו את זכות הבחירה..

ADVAM4

New member
אם זה לא יעזור.. אז..!../images/Emo46.gif

עושים הפגנההההההה מול האולפניים!!!!! רררררר!!!טיפשים!

זמנבה

New member
העיקר את השיר המעפן של מירי מסיקע

"ילדה שלנו שמנה התגעגענו, חכי מעט...." הם טוחנים בלי סוף! חוצפה באמת

בגלל דברים מעצבנים כאלה

זמרות ויוצרים מוכשרים כמו בתי עדיין לא חדרו לתוצאה

ג ב ש ו ש

New member
מסכים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

אני אישית יעשה כל שביכולתי לעזור
תודה לך

טוב, אז...

הזמנתי את השיר וכתבתי הודעה בפורום בעמוד 124 אם אני לא טועה תחת הכותרת- בתי- זמרת מדהימה. זאת הודעה אדומה אז כולם בבקשה להכנס ולחזק אותי... איזה סניליות מתקדמת- הרגע עשיתי את זה וכבר שכחתי איזה עמוד ומה בדיוק כתבתי בכותרת אז תסלחו לי אם אני לא מדייקת- אני תיכף אלך לאבחן את עצמי... ומה המצב כולם??? איך עבר הסופ"ש? איזה באסה שפספסתי את השיר של בתי מעמ"י של שנה שעברה- למישהו יש לשלוח לי את זה (אליקו- PLEASE PLEASE PLEASE). טוב, שתדעו שכל יום שאני נכנסת לפורום זה פשוט עושה לי טוב על הלב ומחר- בעזרת השם- אני מחליפה את הרכב ואז אני מקווה שלא יהיו יותר ביטולים להופעות!!! שבוע מצויין לכולם ובעיקר לחיילים והחיילות המקסימים שלנו יעל (כמה קישקשתי...)

21profile

New member
יעלו'ש

איך אני אוהבת את ההודעות שלך
ומזל טוב בכל מה שקשור לרכב..עכשיו לא יהיו לך תירוצים יותר
מחכה לראות אותך בהופעה בתמונע ב2.3 ועד אז מאמי תהיי בקשר ותכתבי קצת יותר, אל תתני להתגעגע יותר מדי חחח אוהבת חן

ADVAM4

New member
תוצרת הארץ..!

זה היה ממש קצר הקטע עם בתי... אווך.. אבל זה היה מדהים.. היא פשוט מדהימה![= והיה נחמד +++ לראות גם את דנה שם.![= חחחח האף שלה... זה היה נחמד!

ג ב ש ו ש

New member
גמנייי../images/Emo4.gifהייתי בהליכה ועשה לי../images/Emo88.gif

תזכורת בפלא' אוף לא הייתי בבית יאככ יש שידור חוזר אולי

יש שידורים חוזרים בד"כ בלילה מאוחר

אבל תבדוק כל יום אחרי 12 ואם אני לט טועה גם בשבת בצהריים יכול להיות שיש שידור חוזר

למעלה