היום ב-
אנשים

../images/Emo71.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo212.gif

הערב ב-18:00 תתארח המיסטיקנית רגינה טוהר בתוכניתה הקבועה - הטוהר שבקבלה. בתוכנית הפעם תגלה לנו רגינה מהי משמעות המילה והאות ותגלה לנו מה סוגר ופותח את המזל. אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות כבר עכשיו בפורום חוכמת הקבלה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=685&msgid=72332611
השף שי עשהאל יתארח בשעה 19:00 ב-BlogTV. והפעם נושא התכנית: בצק פריך מא' עד ת'. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=42260 ל-BlogTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
ראשי איגוד האופניים: ד"ר יוני ירום, יו"ר האיגוד, עפרה פרחי, מנכ"ל האיגוד ואייל הרשטיק, רכז פעילות עממית יתארחו הערב בשעה 20:00 בפורום אופניים. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=652&msgid=72269653
אירית כהן, פסיכולוגית קלינית ומורשה להיפנוט, עוסקת בטיפול וייעוץ, באבחון פסיכולוגי רב תחומי ומתן חוות דעת לצרכים משפטיים, תתארח בשעה 21:00 בפורום הפרעות קשב ADHD ותענה לשאלות הגולשים. שרשור השאלות אליה כבר נפתח ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=201&msgid=72288495

boopymylife

New member
רגינה טוהר? חחח../images/Emo6.gif

אמא שלי וחברות שלה הזמינו אותה לאיזה אירוע לעשות להן הרצאה על הקבלה.. (אמא שלי השתגעה בזמן האחרון..XDDDD)

JULI4561

New member
שאלון ../images/Emo26.gif

סתם שאלון נחמד
[מסקרים ושאלונים]
באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז
מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן
זה התגשם
מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך
כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש
היית מחליף את ההורים שלך
היית רוצה להיות ראש הממשלה
מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול
איך תקרא לילדים שלך
אוהב סרטי אימה
מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית
מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה
אוהב את פורים
ל-מה תתחפש
איזה חג אתה הכי אוהב
איזו חנות אתה הכי אוהב
מה המתנה הכי יפה שקיבלת
מאמין בגלגול נשמות
עברת יישור שיניים
אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה
כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה
מה מזג האוויר בחוץ
אוהב מוזיקה
מה המוזיקה שאתה הכי אוהב
סוף

אנונה2

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo95.gif

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז? עברי לידר, אורי אומנותי, האלופה, הטופ מודל הבאה, טלנובלה בע"מ, אקזיט מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן? זמרת או טייסת זה התגשם? אני עוד בת 13
מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך? לא זכור לי... כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש? טרנינגים היית מחליף את ההורים שלך? לא היית רוצה להיות ראש הממשלה? לא מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול? איך הייתי נוסעת על אופניים עם הבנים איך תקרא לילדים שלך? נועה\נדב אוהב סרטי אימה? כן, אבל אני ממש נתפסת אליהם חזק מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית? ברוס הגדול מכולם מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה? הרבה
אוהב את פורים? כן ל-מה תתחפש? ל-אבריל לאבין
אלא אם כן אני כבר אעשה קצוץ איזה חג אתה הכי אוהב? ל"ג בעומר איזו חנות אתה הכי אוהב? היפופו מה המתנה הכי יפה שקיבלת? לא זכור לי... מאמין בגלגול נשמות? כן עברת יישור שיניים? כן
אם היית מכין שיקוי,איזה שיקוי זה היה? שיקוי שגורם לך להיות חכם לתמיד כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה? לא צריך שיקוי בשביל אהבה, היא צריכה לבוא מהלב מה מזג האוויר בחוץ? אממ... נורמלי
אוהב מוזיקה? כן, בכמויות מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? רוק, מטאל

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז? מן הסתם- בפורום הזה!
, בפורום טב"ע וגם קצת בפורום שורטי... מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן?אממ...לא זוכרת
זה התגשם? אם אני לא זוכרת מה רציתי.. איך ידעתי אם זה ייתגשם? מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך? אחד מהדברים המפחידים שקרו לי-היום אני הלכתי ברגל הביתה.. כמו כל יום.. אז הלכתי בשביל וליד השביל יש כביש.. אז הלכתי והייתי ליד הבית שלי.. אז ראיתי מכונית נוסעת בכביש.. הסתכלתי על המכונית ופתאום אני רואה איזה ערס מוציא ממנה את הראש, מסתכל עליי וצורח מזהההההה חזק... וואי איך קפצתייייייי כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש? מה ששמו עליי
היית מחליף את ההורים שלך?לא... עם ילדה כמוני לא..
אבל אני רוצה ילדים משל עצמי!
היית רוצה להיות ראש הממשלה? לפעמים כן... או לפחות להיות סמכות מסויימת שתגרום למושחתים במדינה הזו קצת להתעורר ולהתחיל לעשות סדר בבלגן... בבלגן שהם יצרו כאן.. מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול? נחיה ונראה
איך תקרא לילדים שלך? כשיהיו לי (הלוואי!
)- אני אגיד לכם
אוהב סרטי אימה? יאפ
מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית? יש כמה... קשה להחליט על אחד...
מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה? פגשתי אתכם
אוהב את פורים? חח כן... נחמד.. אבל יותר אהבתי אותו כשהייתי קטנה.. וממש הייתי בקטע של תחפושות, צשלוח מנות וכל הקטע של פורים
ל-מה תתחפש? לא יודעת.. יש מצב שאני לא אתחפש בכלל
איזה חג אתה הכי אוהב? פסח...החופשה הכי ארוכה!
איזו חנות אתה הכי אוהב? חנות ל-מה? בגדים? אין משהו מסויים.. מה המתנה הכי יפה שקיבלת? לא היה משהו מיוחד.. מאמין בגלגול נשמות? לא עברת יישור שיניים? יאפ אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה? שיקוי שיקים לתחייה את כל האנשים החשובים לי שמתו (וגם את הכלבה שלי ז"ל
)... כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה? לא רוצה אהבה באמצעות שיקוי... אני רוצה שזה יגיע לבד
מה מזג האוויר בחוץ? חם ומגניב
אוהב מוזיקה? יאפ
מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? אין משהו ספציפי... *קלי קלארקסון שליטאאא |כת|
*

../images/Emo27.gif

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז?
אורי אומנותי,אינויאשה, זאפ לראשון,תפוז משוב ובקומונות D:
מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן?
להיות עשירה
זה התגשם?
אכן אני עם כסף
אבל החלום האמיתי שלי לא התגשם
מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך?
לנסוע לראיון של תפוז
כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש?
את הבגדים של אחי
היית מחליף את ההורים שלך?
|דגש|
לא|
היית רוצה להיות ראש הממשלה?
במדינה הזאת!? בחיים לא
מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול?
יהיו לי נכדים? אם אחיה אספר להם על איך שהכרתי את סבא
איך תקרא לילדים שלך?
אורן,ארז ואלה
אוהב סרטי אימה?
אכן
מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית?
פורסט גאמפ
מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה?
לא קרה לי שום דבר טוב
אוהב את פורים?
אכן
ל-מה תתחפש?
לשוטרת סקסית
איזה חג אתה הכי אוהב?
פסח
קניידלך
איזו חנות אתה הכי אוהב?
טוואר רקורדס
מה המתנה הכי יפה שקיבלת?
כלב
מאמין בגלגול נשמות?
לא
עברת יישור שיניים?
כן
אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה?
סם משאלות וריפואי מחלות שאין להן מרפא
כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה?
מליונים
מה מזג האוויר בחוץ?
קריר
אוהב מוזיקה?
סוגדת
מה המוזיקה שאתה הכי אוהב?
ברי סחרוף,מטאליקה,נירוונה,פינק פלויד,קצת היפ הופ
, אולדייז

Grey Flannel

New member
לקרוא לילד אורן - אני כבר מחבב אותך

הכוונה, אני כבר מחבב אותך יותר... שם ניפלא, לא?

../images/Emo42.gif../images/Emo70.gif

בטח התכוונתה רק לחלק הראשון של המשפט. ואפרופו...למה אמא שלך קראה לך אורי? ואם מותר לי לשאול, איפה אבא שלך היה בתמונה?

צודקת!

למרות שנראה לי שאת מרווח הנשימה אני צריך ולא הוא, מרווחי הנשימה שלו בין תשובה לתשובה הם ארוכים מ - א - ו - ד...

m i r u s h i

New member
אורי אדם עובד../images/Emo108.gif

[בלי עין הרע
] הגיוני שהוא לא ישב פה ויענה לך כל 10 דק'.. והתכוונתי לשאלות שלך
למה שלא תבקש ממנו מס' תעודת זהות וזהו? XD

../images/Emo8.gif

באמת שהכל בקטע של צחוק! וחוץ מזה, אני לא עובד פחות ממנו!! (רק שעבודתי היא במסגרת המחשב הביתי שלי, כך שאני תמיד פה). ומה יתן לי מס' תעודת זהות? מספר ספרות ותו לא!! (טוב נו, אפשר ללכת עם זה לנמרולוג שיפענח את מהות האדם העומד מאחורי הספרות-סתם נו, הכל בקטע של הצחוק). וד"א- אני ממש נזהר משאלות אישיות....................................

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז? פה,שמיניסטיים...וקצת בטב"מ מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן?ממ...אופניים זה התגשם? נופ XD מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך?עגילים[?]
כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש?שמלות היית מחליף את ההורים שלך?לא היית רוצה להיות ראש הממשלה?לא מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול?איך אני וסבא הכרנו[?] איך תקרא לילדים שלך?מאי/ה לילדה..ולבן עדיין לא החלטתי
אוהב סרטי אימה?לא ממש :X מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית?אייס ונטורה 2
מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה?מפגש קומונה 1 עם אורי. :) אוהב את פורים?מחבבת P: כל עוד אין גשם ל-מה תתחפש?ממ לא אומרת D: איזה חג אתה הכי אוהב?וואלה לא יודעת
איזו חנות אתה הכי אוהב?הפנינג
מה המתנה הכי יפה שקיבלת?יש המון :} מאמין בגלגול נשמות?לא ממש עברת יישור שיניים?נופ. אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה?חכמה
כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה?כמה שאפשר D: מה מזג האוויר בחוץ?קריר אוהב מוזיקה?oh yeahhhhh מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? שחורה,היפהופ,פופ ומוזיקה משנות ה80 וה90..

למעלה