היום ב-
אנשים

boopymylife

New member
אתה תהיה בו?../images/Emo3.gif

ממ ניראה לי שבפסח.. ככה זכור לי שמיסיז מירושי אמרה.!

ולמה אתה שואל ? אתה תהיה שם ?

ולמה אני שואל? אני אהיה שם? (שואל את עצמי!) חבל שרק עכשיו הצטרפתי לקומונה, אחרת אולי הייתי מרגיש נוח לבוא. בוקר טוב לכולם, השעה אצלי 5:27, איזה כיף להתעורר לפנות בוקר.

boopymylife

New member
../images/Emo46.gifלמה לא נוח?! בטח שתבוא!

(יש לנו מחסור עצבני בבנים..)

עונה..

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז: השמיניה, הראל מויאל,אורי אומנותי ולירון לב.. מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטןאממ לא זוכרת .. זה התגשם-כנראה אחרת הייתי ממשיכה לרצות ולא הייתי שוכחת.. מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך- סיאנס.. כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש - שמלות.. היית מחליף את ההורים שלך- בחיים לא! היית רוצה להיות ראש הממשלה- אממ לא חושבת.. מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול- אממ לא יודעת.. תלוי מה יקרה לי בחיים עד אז.. איך תקרא לילדים שלך: אופק ואפרת.. אוהב סרטי אימה- כן.. אבל רק מפחידים ולא כל אלה שמלאים דם וגם מגעילים על הדרך.. מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית- אממ לא יודעת.. מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה-פתחתי קומונה חדשה עם עוד 2 בנות והכרתי המון אנשים מקסימים.. אוהב את פורים-אממ כן.. ל-מה תתחפש- לא החלטתי עדיין.. איזה חג אתה הכי אוהב- פסח..{רק בגלל החופש- וגם בגלל שסוף סוף הולך להיות לי מפגש קומונה..} איזו חנות אתה הכי אוהב- אממ יש המון.. לא רק אחת.. מה המתנה הכי יפה שקיבלת- אמממ יש הרבה יפות.. קשה לי להחליט.. מאמין בגלגול נשמות- בערך.. עברת יישור שיניים- לא. אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה- שיקוי שיכול להשתיק אנשים מעצבנים.. כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה- אממ לא יודעת.. תלוי כמה יש לי .. מה מזג האוויר בחוץ- אממ יום יפה.. יש אפילו שמש.. אוהב מוזיקה-ברור.. מי לא? מה המוזיקה שאתה הכי אוהב- אני אוהבת כמעט הכל חוץ ממוזיקה שחורה ודיכאון.. מיטל.

boopymylife

New member
עונה../images/Emo3.gif

גאווה,אלופה,אורי אומנותי,סקרים ושאלונים,תמונות מצחיקות.
מערכת גדולה
לא
לא זוכרת..
שמלה
לא
לא
לא יודעת..
לא יודעת..
כה
פגוש את הפוקרס
כלום
כה
כלום
חג החופש הגדול =)
המזרח הרחוק
הכלבה שלי
כה
לא
שיקוי להשאר צעיר לנצח
כל מה שיש לי
חם ומגניב
מאוד
שנות ה80

עונהה-

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז? אורי אומנותי, זיהוי שירים, הומור שחור, כוכבי סטאנד אפ, לפעמים פאנפיקים וש.ב. מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן? במאית, תסריטאית, שחקנית...(משהו מזה) זה התגשם? אהמ... אני עדיין לא גדולה אז... אני מקווה שכן! מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך? עליתי לקומבה (או שמא קובה? טוב, לא זוכרת. זה היה מפחיד!). כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש? את הבגדים של אבא. היית מחליף את ההורים שלך? רק בזמנים שהם אומרים לי דברים מעצבנים. היית רוצה להיות ראש הממשלה? ממש לא. או צמח עכשיו, לא?! חחחח מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול? שהם יספרו לי משהו. אני כבר זקנה. איך תקרא לילדים שלך? אדם, אופיר, שגיב, אורי, בילי/ בילי, יעל, שני. אוהב סרטי אימה? ברור. חולה עליהם. מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית? יש יותר מידי... של ג'ים קארי ורובין וויליאמס הכי! מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה? יותר מידי... אוהב את פורים? בטח. אחלה חג! ל-מה תתחפש? אולי למחבל מתאבד, או לחנון. איזה חג אתה הכי אוהב? סוכות! או פסח. בעצם שבועות! איזו חנות אתה הכי אוהב? ענק הוידאו? חחחחח תמיד יש שם מבצעי סרטים טובים. מה המתנה הכי יפה שקיבלת? אהמ... מאמין בגלגול נשמות? אולי. לא חשבתי על זה. עברת יישור שיניים? לא. אבל נראה לי שאני צריכה. אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה? שיקוי ריפוי, שיקוי טוב- לב, שיקוי הומור. כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה? כלום. בשביל מה צריך שיקוי? צריך לאהוב בשביל להשיג את זה. ולא שיקוי. מה מזג האוויר בחוץ? קריר. אוהב מוזיקה? בטח. מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? הכל. חוץ מאופרה, קלאסי, וכל המנגינות המעצבנות האלה. אני חושבת שלכל שיר אני יכולה להתחבר.

mor the only

New member
עונה../images/Emo3.gif../images/Emo26.gif../images/Emo85.gif

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז?אורי אומנותי,טלי שרון,עברי לידר,האלופה,אבריל לאבין מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן?
אולי חיית מחמד[
] זה התגשם?כן
מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך?לא יודעת
כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש?לא זוכרת היית מחליף את ההורים שלך?
לא מסכנים לסבול ילדה כמוני
היית רוצה להיות ראש הממשלה?
מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול?על השטויות שאני עושה עכשיו
איך תקרא לילדים שלך?לא יודעת אולי שחר או גל אוהב סרטי אימה?
אימאל'ה פעם אחרונה שראיתי לא ישנתי חודש
בררררררר מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית?ואז הגיעה פולי מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה?כלום רק דברים רעים
אוהב את פורים
מאוד
ל-מה תתחפש?לא יודעת עדיין
איזה חג אתה הכי אוהב?שבועות איזו חנות אתה הכי אוהב?זיג זג
כל הקישקושים והשטויות שאני אוהבת מה המתנה הכי יפה שקיבלת?גיטרה ושיעורי גיטרה מאמין בגלגול נשמות?אולי במידה מסוימת
עברת יישור שיניים?לא
[טפו טפו השיניים שלי ישרות
] אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה?שיקוי אנטי פקאצה שכשאני נוגעת בפקאצה היא הופכת להיות נורמלית
כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה את החיים שלי מה מזג האוויר בחוץ? נעים אוהב מוזיקה?מאוד מה המוזיקה שאתה הכי אוהב?רוק,פופ

עונה

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז?רק פה מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן?בגדים לא של אח שלי זה התגשם?כן מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך?הורדתי את המים בשרותים כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש?שמלות היית מחליף את ההורים שלך?לפעמים היית רוצה להיות ראש הממשלה?לא מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול?שהיו לי חיים משעממים איך תקרא לילדים שלך?אם בת אז ליה ובן עמרי אוהב סרטי אימה?ממש לא מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית?לא זוכרת מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה?שהכרתי אותכם והתחלתי להיות בקשר ממש ממש טוב עם דודה שלי אוהב את פורים?כן ל-מה תתחפש?שדונית או פיה איזה חג אתה הכי אוהב?פסח איזו חנות אתה הכי אוהב?מגה יש שם הכל מה המתנה הכי יפה שקיבלת?הברכה מאורי מאמין בגלגול נשמות?כן עברת יישור שיניים?עדיין אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה?ביטחון עצמי כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה?כלום עדיף אהבה אמיתי מסתם אהבה בגלל שיקוי מה מזג האוויר בחוץ?קר בררר אוהב מוזיקה?מאוד מה המוזיקה שאתה הכי אוהב?רוק ישראלי

Dark Force

New member
תורי לענות..../images/Emo13.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

באיזה פורומים אתה נמצא בתפוז? יב"ז, אורי אומנותי, האלופה, טופ מודל. מה תמיד רצית שיהיה לך כשהיית קטן? אופנוע. זה התגשם? כן. מה הדבר הכי מפחיד שאי פעם עשית?\קרה לך? בנג'י, הכדור המתעופף, גוליית. כשהיית קטן מה הכי אהבת ללבוש? בגדים. היית מחליף את ההורים שלך? נה, הם מצחיקים. היית רוצה להיות ראש הממשלה? לא. מה הדבר שהכי תספר לנכדים שלך כשתהיה גדול? שלא רציתי שיהיו לי נכדים. איך תקרא לילדים שלך? סמי, סימה, לבנה, ציפורה ודני. אוהב סרטי אימה? לא. מהו הסרט הקומדיה הכי טוב שראית? יורו טריפ. מה הדבר הכי טוב שקרה לך בשנה האחרונה? כל השנה הייתה די טובה. אוהב את פורים? מאוד. ל-מה תתחפש? שדון יער. איזה חג אתה הכי אוהב? חנוכה בגלל הסופגניות, פורים בגלל משלוח מנות, פסח בגלל חרוסת, שבועות בגלל כל החלב.. המממ לא יודע. איזו חנות אתה הכי אוהב? קוקופאלי. מה המתנה הכי יפה שקיבלת? את הכלב שלי. מאמין בגלגול נשמות? כן. עברת יישור שיניים? כן. אם היית מכין שיקוי.איזה שיקוי זה היה? נגד התבגרות, וחצ'קונים. כמה כסף היית מוכן להשקיע בשביל שיקוי אהבה? 12.99 מה מזג האוויר בחוץ? שרב קריר
אוהב מוזיקה? מאוד. מה המוזיקה שאתה הכי אוהב? כל דבר שהוא ישראלי פרט לדיכאון וכו'..

boopymylife

New member
../images/Emo207.gifחחח.. היום בבוקר..

שהייתי ברמב"ם(מרפאה להפרעות אכילה) חיכיתי לפסיכולוגית שלי ואני סתם מסתלכת לי על השמות ליד הדלתות... (תגידו שלא עשיתם את זה אף פעם מתוך שעמוםXD) ומה אני רואה???!!!! פסיכולוגית להפרעות אכילה ושמה גלית המבורגר אני מנסה לראות אם אני רואה טוב.. אבל כן כן.. שם משפחה "המבורגר" XXXDDDDD

Grey Flannel

New member
ועם כבר מדברים על ענייני שמות...

אז כמו שסיפרתי אני עובד בחברה שמפיקה כנסים בין לאומיים, ויש כמובן משתתפים מכל העולם, אז כמובן שאנחנו ניתקלים בהרבה שמות שונים ומשונים, לדוגמא... מישהו ששם המשפחה שלה זה "נבלה" - נכון בא לכם לשאול אותו אם כל המשפחה שלו נבלות? משתתפת עם השם הפרטי המעורר תיאבון - "קקה" (מענין מה היה קורה אם קקה הייתה מתחתנת עם מר נבלה...) משהו ששמו הפרטי זה "אוי" - כל פעם שאומרים את השם שלו צריכים להאנח... ויש כל מיני כמובן מיזרח אסייתים שאין לך מושג מינימלי איך לעזאזל אומרים את השם שלהם..

m i r u s h i

New member
LOL../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

כ
עליך בלונדה. תמיד אתה גורם לי לחייך ^____^ תמסור ד"ש לרגל ותמליץ לה להתחפש לזיקית בפורים :]

m i r u s h i

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

לפחות היא מקבלת כבוד מאנשים באוטובוס
^_____^תראה תראה תראה

Grey Flannel

New member
וואלה, אני לא זוכר שראיתי את זה

איזה מצחיק זה, זה מהמפגש פורום השני (למי שלא יודע) ואני חושב שאין לי אף תמונה מהמפגש הזה

למעלה