איפה הילד זאפה 17.9.09

• פותח הנושא vagz
  • פורסם בתאריך

vagz

New member
../images/Emo74.gif../images/Emo75.gifאיפה הילד זאפה 17.9.09

קודם כל שנה טובה לכולם, הייתה הופעה מאוד מיוחדת ומאולתרת לטעמי, זה התחיל שכבר בזמן סוכר הגיטרה של אופיר לא עבדה טוב ולכן התחילו את השיר מהתחלה, אחרי שזה המשיך אחרי השמיים הגבול בזמן שאופיר ניסה לסדר את הגיטרה חמי ואסף שרו לנו את פארק הגוייבה, היה קהל די מבוגר ורגוע שהיה לי קצת חבל אבל סך הכל היה קהל בסדר, הפלייליסט חזר על עצמו חוץ מהעובדה שיושב בכורסא חזר למקומו במקום מסמרים, בסוף בהדרן חמי ואסף עלו ועשו איזה שיר שנועם טוען שנמצא באתר של חמי אבל אני לא מוצא אותו כרגע, משהו עם שדות שהיה ממש אחלה ולאחר מכן המשיכו עם מישהו שומע אותי ואמריקה ולשם שינוי ויתרו על גלגל את החלום. ממש אהבתי את העובדה שחמי היה יותר פתוח לקהל ודיבר יותר לעומת לעבור משיר לשיר, סך הכל אני לא יודע ממש אם להגדיר את ההופעה כהכי טובה אבל ללא ספק הכי מיוחדת, אני נהנתי מאוד
יש לי את הפלייליסט עם מיישהו רוצה אבל הוא רגיל כמו ההופעות הקודמות.

vagz

New member
מיכל אני חושב שחמי עשה לך דווקא אתמול :)

גם פארק הגוייבה, גם החזירו את יושב בכורסא, גם בית מנביא השיעמום בזמן הסולו של אמריקה קרובה וגם את השיר הלא מוכר

Oyster Girl

New member
אין דבר כזה... ../images/Emo54.gif

אלה השירים שלו והוא יכול לבחור מתי לשיר אותם ומתי לא
חוצמזה, הוא לא יכול לעשות לי דווקא כי הסבירות שאני אפספס שיר מסויים עם כמות ההופעות שאליהן אני הולכת היא אפסית
... ובמילים אחרות ופחות מעודנות - יש לכולכם מזל שכבר שמעתי את השירים האלה בהופעות קודמות, מנוולים

איפה הילד, זאפה 17.9.09

אובייקטיבית, לדעתי זו הייתה ההופעה הכי טובה שלהם עד עכשיו. כל חברי הלהקה נראו נינוחים יותר, נפתחו יותר. היה אחלה סאונד, למעט בעיה קלה בהתחלה עם הגיטרה של אופיר, שהם סידרו די מהר. עמדתי מול אופיר הפעם, ואני חייב לציין שהורשמתי מהעבודת גיטרה. הייתי לי גם זוית נחמדה על אסף מרוז, לשם שינוי. אני מאוהב בהייהט שלו. הפלייליסט לכאורה לא השתנה הרבה, אבל הם הכניסו יותר קטעים בין השירים שהיה נחמד. הם גם שרו שני שירים חדשים-ישנים, כלומר ישנים אבל שלא נכנסו לאלבומים. אחד מהם הוא פארק הגויאבה, שמי שמצליח לשמוע משהו מעבר למונולוג-הוא מופיע באתר הרשמי של חמי. משהו במילים ובאווירה שם ממש עשה לי את זה, וכשהם ביצעו את זה, חשבתי שזה אחד השירים הכי טובים שלהם. לדעתי הוא חייב להכלל בדיסק הבא. אני לא זוכר את השם של השיר השני (גל, טעיתי, הוא לא מופיע גם כן באתר של חמי, לא יודע למה הוא נשמע לי מוכר), אבל גם כן שיר מצוין שאני מאוד מקווה שייכלל באלבום. אם להגיד את האמת, לא באתי במצב רוח מתאים להופעה. המוח שלי היה טרוד בדברים אחרים, ולא היה לי חשק. העובדה שבכל זאת נהנתי, רק מעידה כמה ההופעה הייתה טובה. מה שכן, המילים קיבלו משמעות טיפה שונה. העצב שלה, מה שעובר עלי, נפלת חזק וכו' נשמעים הרבה פחות שמחים פתאום מאיך שהם נשמעו בהופעה הקודמת
. העניין השני הוא פציעה ברגל שמנעה ממני לזוז יותר מדי, שלא נדבר על לקפוץ, ככה שהייתי חלק מאותו קהל יבש וזקן שאני בד"כ לא סובל במיוחד. לא נורא. מבחינת אנשים, הגיעו פחות מבהופעות קודמות, היה יותר מרווח, אבל עדיין הגיעו די הרבה. לסיכום, הגעתי בלי חשק בכלל, יצאתי עם טעם של עוד. שנה טובה

למעלה