התפקדות אוקטובר

Devils Pet

New member
../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif התפקדות אוקטובר../images/Emo70.gif../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

איך אני אוהב את התקופה הזו באמאשלי. סקרים ושאלונים וכו', אתם מכירים את הנוהל שלי. שם: תאריך לידה: גיל: מקום מגורים: מסנג'ר\איי סי קיו: שיר שעשה לי את החודש: מאכל שעשה לי את החודש: הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: למה אני מחכה בחודש אוקטובר: מסר לאומה: תמונה: שנה טובה וסתיו מגניב לכולם

Silver Tongue

New member
יאי!

שם: דנה תאריך לידה: לא זוכרת.. D: גיל: 14 מקום מגורים: בדיוק שם! ------> מסנג'ר\איי סי קיו: שיבקש במסרים
שיר שעשה לי את החודש: Sail Away to Avalon-Ayreon
מאכל שעשה לי את החודש: מנגו? D: הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: משהו
למה אני מחכה בחודש אוקטובר: משהו
מסר לאומה:It's OK to be Gay
תמונה: אין לי כוח.. אני במהירה

Devils Pet

New member
מנגו זה החתול שלה.

אם תאכלי אותו היא תאכל אותך. תיזהרי. שטנישטית.

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif סתיו בהחלט מגניבה.

שם: סתיו. ["חהההה קוראים לך סתיו ונולדת בחורף ההורים שלך שיכורים חההה ^#$^#"] תאריך לידה: 17.12.92 גיל: עוד חודשיים ו16 ימים 16. קולנססס מקום מגורים: הודוש. מסנג'ר\איי סי קיו: סתיו_17@הוטמייל.קום שיר שעשה לי את החודש: סטיספקשןןןןןן מאכל שעשה לי את החודש: סטיספקשןןן. האע, מה ? אה. לא יודעת. הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: ספטמבר זה יענו 9 ? למה אני מחכה בחודש אוקטובר: סוכות. מסר לאומה: איי ניד א פרוג'קט צ'יק. D: תמונה:

Devils Pet

New member
"ערביי הרצליה- רוסים!"

שם: גל. תאריך לידה: 5.6.94 גיל: 14 וכמה חודשים מקום מגורים: נוו"ז. מסנג'ר\איי סי קיו: [email protected] שיר שעשה לי את החודש: הבילויים – השיר בחסות המוצה לפירות הדר מאכל שעשה לי את החודש: עוף מעושן מולא בבקר חזיר ואורז. הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: קרו מלא דברים טובים, פשוט חודש מדהים. למה אני מחכה בחודש אוקטובר: סוכות. אנשים. עדשת 50 מ"מ. מסר לאומה: Push me, And then just touch me, Till I can get my Satisfaction תמונה: איכס. גל סצנהXקור. נו סתם כי לא היתה לי תמונה נורמלית, ואתם יודעים שאני נראה יותר טוב הפוך עם קשקוש שחור על הפרצוף. דה.

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif הרגע נתתי הגדרה חדשה לטימטום

באתי לשאול איך לא נפל לך הכובע. -_______- אני חייבת שמישהו יתן לי כאפה.

MispIaced

New member
טרולולהלהלילי

שם: אלוהים. תאריך לידה: 8.8.92 גיל: קשה לחשב? מקום מגורים: גיהנום מסנג'ר\איי סי קיו: איט.סנואוז.אינ.הל@הוטמייל.קום שיר שעשה לי את החודש: לא מאכל שעשה לי את החודש: לא הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: כלום, היה ביצפר. למה אני מחכה בחודש אוקטובר: פירס. מסר לאומה: קפצו מהחלון. תמונה: הל נו.

למעלה