בעיות/שאלות טכניות

arye9

New member
העברת קישורים למערכת החדשה

שלום, האם יש דרך להעביר את כל המועודפים שלי (פורומי תפוז) למערכת החדשה בצורה אוטומטית או שאני צריך להעביר קישור קישור? תודה אריה

CibiHeart92

New member
שלום, בעיה בשליחת הודעות

מאז שהמערכת החדשה עלתה, בכל פעם שאני נכנסת לפורומים, אני יכולה לשלוח רק הודעה אחת, לאחר שאני שולחת אותה הכפתור "שלח הודעה" נעלם לי מהמסך, גם של שליחת ההודעה הרגילה וגם של השליחה המהירה בכל פעם אני צריכה לחזור למערכת הישנה כדי להמשיך לשלוח הודעות, שם הבעיה הזו לא מופיעה אבל ראיתי שכתוב שהמערכת הישנה יורדת בשבוע הבא, אז באמת אני רוצה לבקש לטפל בבעיה הזו, מפני שזה מאוד יקשה עליי לכתוב רק הודעה אחת בכל כניסה
תודה רבה

תקלה במערכת החדשה

החלפנו מחשב השבוע ואתמול סוף סוך הצלחתי להתחבר לאינטרנט. אתמול כל הזמן קפצה לי הודעה בזמן שגלשתי בפורומים של תפוז שאני צריכה להתקין איזושהי תוכנת פלאש של אקרובט. ניסיתי להתעלם, אבל בסוף נמאס לי מההודעות הקופצות אז התקנתי וזהו. מאז המערכת החדשה של הפורומים לא עובדת לי... כל הדף של הפורום עם כל הפרסומת עולה לי, אבל את ההודעות לא רואים! רק המערכת הישנה עובדת וכתוב ששבוע הבא היא תרד באופן סופי מהאתר. אז האם זאת הודעת פרידה? זהו, מנדים אותי סופית מתפוז? אחרי שעברתי מ- IOL לכאן, ושמרתי אמונים כל השנים האלו, תפוז לא רוצה אותי יותר?
פירסמתי הודעה גם בפורום תמיכה טכנית של תפוז, אבל ראיתי שאף אחד מההנהלה לא עונה שם כבר כמה ימים על השאלות.

LittleSinner

New member
בעיה באחד הפורומים במע' החדשה../images/Emo70.gif

בפורום איפור וציור גוף, עולה חלון מרחף עם קישורים לגוגל, אמאזון, יו טיוב וכד'. החלון מתגלגל יחד עם הדף ועולה על הטקסט וזה מאוד מעצבן. לא נתקלתי בו בשום פורום אחר עד כה, זה רק בפורום הזה. זה קרה לי בדפדפן של פיירפוקס, ואילו באקספלורר, עומדים להם שני X אדומים. (שמסמנים 2 תמונות לא פעילות) בתחילת הדף, שזה אומנם לא מעצבן, אבל איני משתמשת באקספלורר, אלא בפיירפוקס. מצרפת את הצילום מסך של פיירפוקס >

כאן מתלוננים על בעיות עם הממשק החדש?

כי יש בעיה עם הסיסמאות. הממשק החדש לא "זוכר" את הסיסמאות של יוזרים שונים במחשב (כשלוחצים על 'החלף משתמש' ואז על שם המשתמש הרצוי הסיסמא מופיעה אוטומטית. לפחות בפיירפוקס). כבר היו מקרים שאחותי כתבה הודעות כי היא לא זכרה את הסיסמא שלה והעדיפה לכתוב עם יוזרים של בני משפחה אחרים. כדאי שתסדרו את זה

ועוד הערה: תשימו בבקשה פרסומות פלאש בשורת

הפרסומת הדקה מתחת לכל תגובה שפותחים. זה עדיף על פרסומת תמונה

שמירת אוטומטית של סיסמה

אין קשר לממשק החדש, יש להגדיר אחסון סיסמה בדפדפן: כלים>אפשרויות אינטרנט>תוכן>השלמה אוטומטית

לא הבנתם. הסיסמאות לא "עוברות" לבד. צריך

להקליד מחדש. הבעיה שחלק מהסיסמאות נשכחו ולמעשה הדפדפן זוכר אותן במקומנו. נכון שגם בממשק החדש אפשר לזכור סיסמאות אבל צריך להקליד מחדש וכאמור חלקן נשכחו וכשהממשק הישן יירד לגמרי זה אומר שהיוזר הישן לא יהיה פעיל כי חלק מהסיסמאות נשכחו

קישורים לפורומים החדשים

כשהמערכת החדשה תהיה בלעדיץ, קישורים למערכת הישנה יפנו אוטומטית למערכת החדשה

הדברים האלה לא עובדים

מחקתי את כל הקבצים הזמניים וכו', (תודה לכם, צריך לשחזר את כל הסיסמאות). יש לי אותה בעיה - לא רואים בכלל כפתור "שלח", וגם אין כפתור "הוספת הודעה". באמת תתחדשו על הפורומים ה'חדשים'. אני מעדיף פורמים שעובדים.

ויהיה נחמד אם 'הוספת תגובה' תהיה באותו חלון

כמו שיש בהוספת תגובה מהירה. אין צורך להגיע לעמוד חדש ובכל מקרה אפשר לשמור את האופציה לחלון חדש והוספת הודעה מהירה תהיה למי שרוצה לפתוח הודעה עם מילים ללא קישורים סמיילים וכו'

ANGELUSPIKE

New member
הודעות שלי נמחקות מפורמים

נסיתי לשלוח תגובות במספר פורמיםפ הכל היה בסדר, אבל שחזרתי מאוחר יותר לפורום ראיתי שחלק מהתגובות שכתבתי נמחקו.

יש לי בעיה כבר תקופה

אני מצליחה להכנס למערכת החדשה אך לאחר שאני מגיבה פעם אחת או פותחת הודעה חדשה אני חייבת לחזור למערכת הישנה כדי להמשיך ולהגיב להודעות אחרות הפורומים פשוט לא עולים לי או יותר נכון ההודעות כי המסגרת של הפורום עצמו כן עולה לי "המעלית" מצד ימין עולה לי אבל לא הפורום עצמו וההודעות בפרט מחקתי קוקיז וקבצים זמניים וזה רק במחשב שלי כשאני מגיבה ממחשבים אחרים אין לי את הבעיה הנ"ל בתקווה שהייתי ברורה

אנא צייני באיזה דפדפן את גולשת ומהי גרסתו

האם את משתמשת בשירות esafe? האם התקנת לאחרונה תוכנה כלשהי במחשב?

למעלה