בעיות/שאלות טכניות

בעיית תצוגת הפרופיל האישי..

תתחדשו על המערכת החדשה. יש לי בעייה טכנית עם העולם שלי. פרופיל העולם שלי מופיע ממש בתחתית הדף, בשונה מאצל אחרים. כיצד אפשר לתקןן העיוות?

shirasti

New member
אהלן,

יכול להיות שאני סתם מטומטמת. אבל, בכל הפורמים בפורמט החדש אין לי אפשרות ל'הוספת הודעה', יענו לפתוח שירשור חדש. יש כזה כפתור שנסתר מעיני?

or19951

New member
האמפ.. שאלה

כתוב בשורה שמעל הפורומים הישנים שאחרי החגים תרד המערכת הישנה.. מה זה אומר? אם אני נכנס דרך הכתובת הישנה זה יעביר אותי למערכת החדשה? לא תיהיה אפשרות לחזור אי פעם למערכת הישנה? אני ממש לא רוצה להעליב, אבל לא התלהבתי מהמערכת החדשה.. פשוט לא/=

lilo4

New member
בעיה בקריאת הודעות

אני גולשת במערכת החדשה כבר פרק זמן דיי מכובד [ובאופן אישי הצלחתי להתרגל, ואפילו למצוא כמה יתרונות לעומת הישנה]. בכלאופן, היום קרה לי דבר מאוד מוזר: גלשתי בפורום מסוים ולאחר מכן עברתי לגלוש בפורום אחר. פתאום משום מה לא הצלחתי יותר לפתוח הודעות. הפורום נטען במלואו, אבל ברגע שאני לוחצת על כותרת ההודעה בסרגל התחתון של האקספלורר מופיע לי סימן קריאה והכיתוב "שגיאה", וההודעה פשוט לא נפתחת. ניסיתי ללחוץ על ריפרש, לצאת ולהיכנס מחדש, לנסות פורום אחר, באיזשהו שלב כיביתי והדלקתי את המחשב וניסיתי שוב- אבל שום דבר. לאחר מכן קיבלתי מייל שמודיע לי שקיבלתי תגובה לאחת ההודעות שכתבתי, וכשלחצתי על הקישור להודעה- שוב ההודעה לא נפתחה. החלון נטען, אבל כל מה שמופיע לי זה רק השרשור, ללא התוכן וללא אפשרות לפתוח את ההודעות בשרשור. כרגע חזרתי למערכת הישנה ואני גולשת מכאן, אבל זה לא כ"כ כיף לי

מעיון בשרשור, אתם מתעלמים לגמרי

ורק יודעים לשאול - באיזה דפדפן:? תעלו צילום מסך? מחקתם קבצים זמניים? לא ראיתי שתקלה אחת של מישהו פה נפתרה.

נכון

אני לא יודעת אם שינוי בתצוגה מצדיק את כל המנדרז' הזה וכן לא ברור למה העלתם מערכת חדשה מלאת בעיות. ואם אתם אכן מנסים להדמות לפייסבוק אז פאשלה כזאת שם לא תקרה בחיים, כשהם העלו את העיצוב החדש הכל זרם ולא היתה שום תקלה.

Come Alive

New member
כל האתר המחודש פשוט מקרטע לי לגמרי

בזמן האחרון, במיוחד הפורומים, גם באקספלורר וגם בפיירפוקס.. זה פשוט נוראי! לא עולה ולא עולה וכל הזמן אומר לי שלדף לוקח יותר מדי זמן להגיב, ואני מוותרת כל הזמן זה פשוט לא נורמלי

למעלה