שנה להיכרות שלנו!

m i r u s h i

New member
../images/Emo77.gifשנה להיכרות שלנו!../images/Emo213.gif../images/Emo108.gif

יום הולדת לקומונה [ז"ל] ולהיכרות של מרבית מאיתנו =) מזל טוב יקיריי!
וכעת לברכות

m i r u s h i

New member
../images/Emo23.gifאהובים שלי,../images/Emo108.gif

ה"נאום" הזה נכתב הרבה זמן מראש..ואם צריך לדייק,הוא נכתב ב22.2.[
] יש לי כ"כ הרבה דברים להגיד לכם,ככה שאני צריכה זמן כדי לצבור הכל בכתב. אז ככה.. הכרתי את רובכם ביום הראשון של הקומונה.ממש לפני שנה.17.3.05. אז כולנו היינו עוד נבוכים,ניסינו ליצור את הרושם הראשוני הכי טוב שאנחנו יכולים להוציא מעצמנו,בירכנו,פטפטנו ונדהמנו כשאורי כתב באותו יום בקומונה. מאז,אנחנו בלתי נפרדים. מס' מצומצם של מפגשים רק המחישו לי את זה.. את כמות הגעגועים ואהבה שאני רוכשת לכל אחד ואחת מכם אני לא יכולה להגדיר... לא ידעתי ולא שיערתי לעצמי שאני יכולה לאהוב ברמה ענקית שכזאת חבורת נערים ונערות שהכרתי סה"כ דרך צג של מחשב. אבל זה קרה...ואני כ"כ שמחה שיצא לי להכיר אתכם. אתם כאלה מדהימים. אתם כאלה תומכים. תודה על כל רגע ורגע שהייתם שם כשהייתי צריכה אתכם,תודה על כל פעם שגרמתם לי לחייך ו/או לצחוק,תודה על כל שנייה שניחמתם,שעזרתם,שדאגתם,שאיחלתם,ששאפתם,שהתלכדתם,שעודדתם,ששיחקתם...בקיצור,תודה על הכל. אתם חבורה נפלאה ונהדרת שאני מתארת כבר מעכשיו שיהיה לי נורא קשה לעזוב בדצמבר הקרוב.. כל אחד מכם הוא משהו מיוחד... מהזמן שביליתי פה ובקומונה יצאו לי מס' חברות וחברים אמיתיים...שאותם אני מגדירה כ-הכי טובים שיש.ממש כמו החברים מה"real life" אותם החברים [הנאום נרשם בלשון זכר ומתייחס לשני המינים
] הם פשוט המקלט שלי,אלה שאני תמיד "אברח" אליהם [באופן וירטואלי בינתיים] כדי למצוא נחמה או סתם לשתף סוד שאני לא יכולה לשמור בבטן :X אז אתם יודעים מי אתם ואין לכם שמץ עד כמה אני אוהבת אתכם! *נשיקות*
ואיך אני יכולה לסכם שנה בלי להתייחס למרכיב הכי חשוב,לנושא הפורום והקומונה[
],אורי'לה שלנו? :] אז אורי,
גם לך אני חייבת להגיד תודה ענקית. בלעדייך כולנו לא היינו מכירים... כשנפגשנו לראשונה ב2.8 זו הייתה פגישת הקומונה הרשמית והראשונה.הגשמת לכולנו,ולי אישית,את החלום שהיה לפגוש אותך.. מה אפשר לומר? לא התאכזבנו. היית מקסים ואדיב,חייכת וחיבקת את כולנו... יצאנו משם מאושרים ומלוכדים מתמיד. בלעדייך כל זה לא היה קורה.. אז תודה,באמת,על הכל. ושתזכה לככב לנו על המסך,לא משנה אפילו איזה[קולנוע,טלוויזיה,מחשב..],בעוד המון פרויקטים והצגות,ושלא תפסיק לחייך-כי כשאתה מחייך,גם אנחנו מחייכים.
[ומסור גם ד"ש מלווה בהמון אהבה לרוני ששמרה עלינו מפני הפאקצות במפגש האחרון.ובכלל,על כל פעם שהיא הייתה במפגש :) ] לסיכום אני חייבת להגיד שאני אוהבת אתכם, שאתם חבורת מופלאים, שלא תתנו לאף סיבה בעולם לגרום לכם לערער בעד כמה אני אוהבת אתכם :] ואני מאוהבת בכל אחת ואחד מכם,כל מפגש רק מעצים את זה
[והנאומון הזה סחט ממני לא מעט דמעות,אז סליחה אם הוא רגשני יתר על המידה..אבל הוא כנה לגמרי
]
יום הולדת שמח קומונה/פורום!
אוהבת,בלי גבולות, מירי.

elii1988

New member
מירייי../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo163.gif

אמנם לא יצא לנו להכיר כ'כ, ורק עכשיו יוצא לנו לדבר {אחרי שכבר באמת הכרנו
} הרגשתי בכל זאת צורך לכתוב לך תגובה {למרות שהאמת אני לא מרגיש כ'כ שייך לפורום אומנותי בגלל שאני לא קבוע פה
}.. בכל מקרה, הצבא זה לא כזו מגבלה...את לא הולכת להשתעבד להם...יהיה לך זמן להיות בבית ולבוא לת'א...ואל תשכחי שזו רק תקופה של שנה וחצי-שנתים זה בצי'ק עובר...חוץ מזה שאת גם תכירי חברים חדשים
בקשר לחברים פה...אני מאוד מקווה שבמהרה הם יהפכו לחברים לכל דבר ולא רק קובץ נתונים וירטואלי...כי גם אני הבנתי שלהכיר קודם את האישיות של האדם ורק אחר כך להכיר את האדם פנים מול פנים זה הכי טוב
ורק לפני 3 ימים הבנתי את זה באמת...יצאתי עם המון חברים מהיום יום כ'כ הרבה פעמים ואיתכם הכי נהניתי
הקשר נקי, בלי דעות קדומות, בלי סכמות עליך בלי כלום וזה מה שזה הופך את זה לכל כך מהנה..שזה קבוצה נוספת
כמו שאמרת-יש לאן לברוח...
אז מזל טוב לכם על שנה שלמה
ניפגש פה בעוד שנה בדיוק...ועוד 3 שבועות פסח...נפגשים שוב
סופשבוע טוב לכם
{אהה...סליחה על החפירה
}

אין כמוך

תודה על שנה נפלאה . הקומונה והפורום הם כמו בית חם. אני מגבה אותך בסיכום תקופה בדצמבר, ומאחל לך שיהיו לך עוד פרוייקטים מוצלחים בעתיד ושזה הקטן שבהם. את בחורה כשרונית ועם לב רחב - זה תמיד יהיה לטובתך. שמחתי להכיר אותך ולזכות בזכותך בתמיכה ואהבה. את כמו כל מי שהיה ועודנו שותף לפורום - כולם באמת חברה' טובים ומתוקים. אוהב, אורי.

m i r u s h i

New member
באמת,באמת ובאמת../images/Emo108.gif

שחיממת לי את הלב
אין לך מושג איזה חיוך מרוח לי עכשיו על הפנים
אתה מקסים ^_^

אומייגוד *.* מירי תעשי לי מטפחת!

ני בוכה מהתרגשות...רגע מה אני קשורה? *בורחת לאלסקה*

moton

New member
ברור שקראתי הכול../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

[למרות שאני בדר"כ נגד מגילות
] מיר, הברכה שלך ממש מרגשת.. למרות שלא הייתי כאן מהתחלה אני מרגיש כאילו אני מכיר אתכם מאז ומתמיד.. בשבילי זאת הייתה שנה מדהימה, זכיתי להכיר אנשים מדהימים, וגם לי אישית קראו כמה דברים שאני לעולם לא אשכח... אז תודה רבה על הכול, ואל תשכחי שעד דצמבר יש זמן, וצריך לנצל אותו כמה שרק אפשר... אז מזל טוב לנו, מוטי

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifוואו../images/Emo2.gif

המילה אחת- וואו
ועכשיו בכמה מילים, תודה על השנה המדהימה הזאת (למרות שלא הייתי מהתחלה, אבל הייתי רוב הזמן
) בלעדייך מירי ובלעדי אורי לא היינו מכירים אחד את השני אז תודה ענקייי
וחוץ מזה תודה על כל האנשים המדהימים שהכרתי בזכות הקומונה והפורום
ועד דצמבר יש עוד מלא זמן
וכמובן, המוןןןןןןן המוןןןןןןן מזל טוב

m i r u s h i

New member
אני רק חלקיק../images/Emo108.gif

מהדבר היפה הזה שנקרא 'קהילת אומנותי'
אתם אלה שגרמתם לכל השנה הזאת להיות כזאת נפלאה

Nofar723

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

וואוו, הזמן עובר מהר אני זוכרת שבחצי שנה לקומונה עשינו גם שרשור ברכות וזה נראה לי כאילו זה היה רק לפני חודש חודשיים טוב אז ככה: הצטרפתי לקומונה נראה לי חודש חודשיים אחרי שהיא נפתחה ומאז הכרתי אנשים מדהימים
(רק חבל שיצא לי להכיר אתכם רק מהמחשב ולא פנים מול פנים
),אנשים תומכים שתמיד נמצאים כשצריך אותם, שגורמים לך לחייך ולצחוק כל פעם
. למירי ואורי תודה ענקית
, כי בלעדיכם לא היינו מכירים ועוברים את השנה המדהימה הזאת ביחד
נופר:)

m i r u s h i

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

Grey Flannel

New member
כמה מילים ממני...

ואני אשתדל לקצר (שזה קצת קשה פה). אז ככה, לפני שנה, בפעם הראשונה בחיי, התחלתי לראות (ניראה לי בפרק 40 ומשהו) טלנובלה. חבר טוב שלי היה פשוט עלוקה ואמר לי שאני חייב, שזה לא טלנובלה כמו שאני חושב, שזה מצחיק וחכם ועם הרבה subtext (תרגום, לא עכשיו). חוצמזה, הוא אמר שעוד כמה פרקים, אוטוטו, יש 2 הומואים מתנשקים. נו, לי יש קצת מחויבות קהילתית |גאוה| אז אמרתי, "נו טוב" מוכרחים (בעיקר ששני חתיכים גם מופיעים)... ואז, היה כתוב שיש פורום... (והרגשתי ממש מוזר לכתוב שם) וראיתי הודעה שיש גם פורום וכמה זמן אחרי שהתחלתי לכתוב שם נידמה לי שמירי כתבה איזה תגובה להודעה שלי ואמרה שיש גם קומונה לאורי אומנותי. אז ניכנסתי... ואמרתי לעצמי "מה אני עושה שם?" ומאז אני פה. ואני ממש שמח. אנחנו חבורה די מוצלחת. וטוב לי פה. אתם מיוחדים מאד. תמיד תזכרו את זה. את המילים למירי אני אומר באופן אישי. אבל אני בהחלט חושב שהוא ראויה לכל מה שניכתב בשרשור הזה. ולגבי מר א"א - כתבתי את זה לפני חצי שנה, אבל יש לי דבר אחד להגיד. אורי אמר פעם שהוא רק התירוץ להתכנסות של האנשים שפה, שהם היו יכולים להסתדר נהדר בלעדיו. אז אם כבר צריך תירוץ, אז זה תירוץ מעולה. קצר זה לא היה, אבל בהחלט ממצה. אורן

למעלה